Yaşanılası Sehirler?

emreaydinfan

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
570
23
32
Kizlar merhaba malum kpss aciklandi. İnsallah hepimiz hayirlisiyla ataniriz. Tercihlere daha cok var ama ben simdiden listemi olusturmak istiyorum. Ankarada dogdum buyudum o yuzden burayi istemiyorum. Buranin disinda rahat edersin, mutlu olursun, sosyal hayat da iyidir dediginiz sehirleri yazar misiniz lutfen? Simdiden tesekkurler :)

Kesinlikle bursa hem yaşanılası bir yer hem de gezip görecek bir sürü yeri var ayrıca eğleneceğiniz yerlerde bi hayli fazla ayrıca güney marmara olması sebebiyle ankaradan sonra harika bi seçim olur

istanbul favori şehrimdir çok severim

ama eskişehir de çok güzeldir sosyal açıdan tavsiye ederim

Izmir diyorum. Net. Bendr gelin gidiyorum oraya hemde istanbuldan. Ilk baslarda uzuluyordum ama artik orayi gordukce iyiki burdayim diyorum.neden dersen tabiiki ben istanbul la kiyaslamis gbi olucam ankaraya hic gelmedim, bi kere trafik yok 😀 , ne giyersrn giy abaza gibi bakan yok.. Toplu tasima araclari hinca hinc degil.. kotu niyetli insan sayisi e tabiki azdir.. eger iyi komsular edinir sen hayatin kolaylasir. Tatil yerlerine 1 saat kadar yakin :) ve memur cogunlukta yerlisi kadar.. hakkinda hayirlisibolsun diyorum

Kesinlikle bursa hem yaşanılası bir yer hem de gezip görecek bir sürü yeri var ayrıca eğleneceğiniz yerlerde bi hayli fazla ayrıca güney marmara olması sebebiyle ankaradan sonra harika bi seçim olur

Bana hep samsun cazip gelir neden bilmem.Eskisehir de olabilir.

istanbul favori şehrimdir çok severim

ama eskişehir de çok güzeldir sosyal açıdan tavsiye ederim

Izmir diyorum. Net. Bendr gelin gidiyorum oraya hemde istanbuldan. Ilk baslarda uzuluyordum ama artik orayi gordukce iyiki burdayim diyorum.neden dersen tabiiki ben istanbul la kiyaslamis gbi olucam ankaraya hic gelmedim, bi kere trafik yok 😀 , ne giyersrn giy abaza gibi bakan yok.. Toplu tasima araclari hinca hinc degil.. kotu niyetli insan sayisi e tabiki azdir.. eger iyi komsular edinir sen hayatin kolaylasir. Tatil yerlerine 1 saat kadar yakin :) ve memur cogunlukta yerlisi kadar.. hakkinda hayirlisibolsun diyorum

İzmir ve Muğla

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eskişehir ve Bursa'da mutlu olabilirsin hem Ankara'ya da yakınlar.

kesinlikle eskişehir derim canım

Ben Eskişehir ve Giresun istiyorum inşallah olacak diye ümit ediyorum

Net izmirr mükemmel bir şehir...

Ayyy hep deli gibi istedigim sehirleri yazmissiniz yerimmm :) izmire ölüp bitmekle beraber mugla, eskisehir, bursa, aydin,antalyayi da cok istiyorum. İnsallah bieinize Allah soyletmistirr :)

Istanbul derim ama cok klasik olur sanırım. Bursa ise ikinci favorim :) tabi trabzonuda çok merak etmişimdir hep ama görmek nasip olmadı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence şehire göre tercih yapmak zor olur hangi kurumlarda kaç alım olur kaçta kalır önemli olan o arti eğer A gurubu yerleşmiceksen zaten şehir çok önemli değilki bide şunu unutma büyük şehirlerde memur maaşıyla geçinmek çok zor bu arada kaç puan aldın

Son düzenleme:
İstanbul'da çok para varsa güzel yaşanabiliyor artık maalesef.Bunun dışında İzmir,Muğla,Bursa da çok güzel şehirler..
İzmir'e gittim,çok gezemedim hatta hiç gezemediğim halde hayran kaldım ,(İst.yaşıyorum.)
İzmir'in nasıl desem cidden farklı havası var,İzmirliler derlerdi böyle ne saçmalıyolar ne alaka derdim,gidince gördüm zaten egeli olduğumuz için daha bir çok sevdim.Havası güzel,ulaşımı kolay,ist.a göre çok ucuz bence,çok güzel bir şehir ,:KK51:
Oradaki Ege üniversitesini kazanmak istiyorum,belki ileride oraya taşınırız bilmiyorum,gerçi benim japonyaya gitme planlarım var.:KK52:

İzmir, Aydın, Muğla ve Manisa'yı öneririm.

Manisa hic aklima gelmemisti nasil bi sehirdir canim?

Bence şehire göre tercih yapmak zor olur hangi kurumlarda kaç alım olur kaçta kalır önemli olan o arti eğer A gurubu yerleşmiceksen zaten şehir çok önemli değilki bide şunu unutma büyük şehirlerde memur maaşıyla geçinmek çok zor bu arada kaç puan aldın

71 puan aldim canim ama bolumum cok dusuk puanlqrla atanilan bir bolum

X