Gelinlik Modelleri Gelinliğim için bakar mısınız

yukiik

KendimeYeniBirNedenLazım
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2009
534
3
20 gün sonra düğünüm var gelinliğimi gelinlikçide severek beğenerek aldım evime getirdim açtım güzelce geniş bir koltuğa koydum yaydım eteklerini gidip gelip bakıyorum :)
sorunum şu gelinlik bana fazla kırık beyaz gibi geliyor oysa gelinlikçide bunu bu kadar farketmemiştim eve gelince daha bir gözüme battı ben hep bembeyaz peri gibi bir gelinlik hayal etmiştim orda da bayana söyledim beyaz gelinlik istiyorum diye elimde sadece bembeyaz üç gelinlik var dedi artık hepsi böyle dedi miss d.. aldım gelinliğimi neler düşünüyorsunuz gelinliklerinizde renk konusunda böyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu

Bembeyaz gelinlik pek tercih edilmiyor canım.çünkü hem basit hem çok keskin duruyor bu makyajna saçınada yansır.yumuşak beyazlar soft olanlar daha güzel durur.

benim de kırık beyazdı.. :KK19:
Eskiden bembeyaz giyerlermiş ..
:KK14:

canım fotoğraf koyman mümkün mü?
gerçekten de bembeyaz gelinlikler biraz basit kalıyor artık.

Son düzenleme:
Bembeyaz gelinlikler tercih edilmiyor artık benimde kırık beyazdı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet arkadaşlar resmini koyuyorum sizin için bu saatte üstün gayretlerle çektim beyaz ışıkta flaşsız çekildi
buyrun..

Eklentiler

• $20140720_043004.jpg
    $20140720_043004.jpg
    10,8 KB · Görüntüleme: 161
arkadaşlar bir de yine bir konu hakkında fikrinizi almak istiyorum bir arkadaşımın düğün davetiyesini facete gördüm çok hoşuma gitti imrendim aynısından yaptırsam taklit gibi mi olur çok samimi bir arkadaşım değil siz olsanız yaptırır mıydınız

bu arada gelinliğim burda daha beyaz inanın gerçekte daha sarımsı duruyor fotoya yansımamış

Bende gelinligim bembeyaz olsun istiyorum.. tenin esmer ise daha cok yakisir.. kafana takma rengini hemde bembeyaz masumiyeti simgeler ne güzel iste :109::109:

arkadaşlar bir de yine bir konu hakkında fikrinizi almak istiyorum bir arkadaşımın düğün davetiyesini facete gördüm çok hoşuma gitti imrendim aynısından yaptırsam taklit gibi mi olur çok samimi bir arkadaşım değil siz olsanız yaptırır mıydınız

bu arada gelinliğim burda daha beyaz inanın gerçekte daha sarımsı duruyor fotoya yansımamış

ben olsam yaptırmazdım sonuçta ortak arkadaşlarınız vardır kıskanmış da yaptırmış diyebilirler.
he yine çok begendim çok içime sindi diyorsanız belki ufak değişikliklerle daha size has bir davetiyeye dönüştürebilirsiniz?
belki gelinlik düğün salonundaki ışıklarda daha beyaz görünür,bence takma bu kadar

Bembeyaz gelinliği oldum olası sevemedim hele o yüklenen anlamlar yok saflık yok masumiyet saçma sapan şeyler... Ne güzel iste kirik beyazmis bide siyah kuşak takarsın tabi istersen çok hoş durur bence...

evet arkadaşlar resmini koyuyorum sizin için bu saatte üstün gayretlerle çektim beyaz ışıkta flaşsız çekildi
buyrun..
gelinlik güzel

yapardm..yap gitsin kime ne

Bembeyaz gelinlik cok çiğ duruyor canim, zaten 4 renk var gelinliklerde beyaz-kırık beyaz -ekru - bej benim gelinliğim ekru ve cok asil duruyor bence ekru ha kirik beyaz da cok guzel bir renk ama yine bana çiğ geliyor cunku yan yana koymadikca anlayamazsin beyaz mi kırık beyaz mi die. İçin rahat olsun yani canim onemli olan duruşu ve sana yakişmasi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım gelinliğin harika.hiç moralini bozma.
beyaz gelinlikler artık moda değil.en azından bu sene.:KK1: şimdilerde kırık beyaz bej veya krem renkli gelinlikler moda.geçen aylarda ablam için gelinlik bakmaya gittik.gelinlikçiye girdiğimiz anda bembeyaz ve kırık beyaz,krem tonlarında gelinlikleri yanyana görünce beyazın ne kadar kötü gözüktüğünü anladık hepimiz.
kırık beyaz en iyisi canım.:KK16:

Son düzenleme:
beyaz gelinlikler çok fazla göz yoruyor bide fotoğraflarda modelin hiç anlaşılmıyor.. birde sen şuan evde bakıyorsun o gelinliğe ışık o rengi fazlasıyla etkileyecek zaten ev kapalı ve dar alan olduğundan tam rengini anlayamassın daha koyu görünür dışarda veya salonda gözüne daha açık renk görünecektir...

Bende miss defneden aldım gelinliğimi kendi ölçülerime göre dikildi denediğim kırık beyazdı ki bana göre resmen kremdi.. Benim hayalimde hep bembeyaz dı yeniden dikildiği için ben bembeyaz istiyorum dedim öylede yaptılar

X