Gothic tarz sevenler!

GothicBussra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2014
104
6
Merhaba hanımlar. Siz de benim gibi bu büyülü ve gizemli tarzı seviyor musunuz? Çok asil gösteriyor bayanı bence. Bu tarz hakkında neler düşünüyorsunuz merak ediyorum. Mimarisi, müzikleri, giyim tarzları vs. Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim, mutlu kalın! :KK54:

Ben varım canım, hatta bak konum var bu tarzla ilgili.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=418897

Yıllardır hafif de olsa uygularım bu tarzı üzerimde. Sadeliği sevdiğim için abartmam, aşırıya kaçmam.

Bir de önyargılar var tabi, satanist, metalci, emo, kedikesen gibi cahilce yaftalar. Bunları görmezden gelmek zor olsa da seviyorum bu tarzı. Siyah benim rengim zaten. Alternatif olarak bordo, koyu mor, haki yeşil ve kahverengini tercih ederim. Daha çok mediaeval goth tarzına yakın hissediyorum kendimi.

Müzik olarak gothic rock/metal tercih etmem genelde. Tabi kesin şu tarz dinlerim diyemem, müzik arşivim çok geniş. Daha çok ethereal, darkwave, mediaeval folk, pagan folk, İskandinav folk, doom ve black metal dinlerim.

Bir çok insan bu tarz giyinen ve bu tarz müziklerden hoşlanan insanları özenti olarak görse de ben bunun gelip geçici bir heves olmadığını düşünüyorum. Anne olmama rağmen vazgeçmedim tarzımdan. Zaten tarzımdan vazgeçmek benim için kişiliğimden ödün vermek demektir.

Ben varım canım, hatta bak konum var bu tarzla ilgili.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=418897

Yıllardır hafif de olsa uygularım bu tarzı üzerimde. Sadeliği sevdiğim için abartmam, aşırıya kaçmam.

Bir de önyargılar var tabi, satanist, metalci, emo, kedikesen gibi cahilce yaftalar. Bunları görmezden gelmek zor olsa da seviyorum bu tarzı. Siyah benim rengim zaten. Alternatif olarak bordo, koyu mor, haki yeşil ve kahverengini tercih ederim. Daha çok mediaeval goth tarzına yakın hissediyorum kendimi.

Müzik olarak gothic rock/metal tercih etmem genelde. Tabi kesin şu tarz dinlerim diyemem, müzik arşivim çok geniş. Daha çok ethereal, darkwave, mediaeval folk, pagan folk, İskandinav folk, doom ve black metal dinlerim.

Bir çok insan bu tarz giyinen ve bu tarz müziklerden hoşlanan insanları özenti olarak görse de ben bunun gelip geçici bir heves olmadığını düşünüyorum. Anne olmama rağmen vazgeçmedim tarzımdan. Zaten tarzımdan vazgeçmek benim için kişiliğimden ödün vermek demektir.

Ah şu ön yargılar olmasa keşke.. Komple siyah giyindiğim de bile üzerimin abartı olmaması şeklinde bile insanlar bir garip bakıyor. Az bir makyajını koyu yaptığında suratına bakarlar fısıltı ile yanındakine seni işaret ediyorlar filan ben bunları çok yaşadım şahsen. Ama insanlar ne der diye de yaşamamalı, kendin için yaşamalısın. Umursamıyorum aşırıya da gitmiyorum her şeyi dozunda ve özünde yapıyorum ama yine de bir türlü insanlara normal bir kız olarak gelemiyorum gözlerinde. Sorun da değil aslında takmıyorum çünkü ben buyum bu benim tarzım ve mutluyum gerisi sadece önemsiz insan gürültüleri. Müzik olarak ben de doom, gothic, death, heavy vs dinlerim.

X