Saç Kesim Şekilleri Kayseri'de bayan kuaför önerileri

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

alygv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2014
9
1
Kayseriliyim ama hep dışarda olduğum için pek kuaför bilmiyorum.Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kayseriliyim ama hep dışarda olduğum için pek kuaför bilmiyorum.Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Halil.i biliyo musn canm.?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kesinlikle esmeraydan sasmam.tum calisanlari cok zevkli ve becerikli.rahatca kendi zevklerine birakiyorum.dugunumde bile baska bi model istedim sonra baktim esmeray ablada baska bi model uyandi takil kafana gore dedim,dusunun hemde dugunde

kayserinin 1 numaralı kuaförü Sude Saç ve Türban tasarımı dır. Kesinlikle memnun kalacağınız lüks ve kaliteli bir mekan. Saç boyamı yaptırdığım güvenilir bir mekan. Ayrıca gelin başı provasında kaliteyi anlıyorsunuz zaten. gelin başı,tesettür gelin başı ve porselen makyajı nda kullanılan kalite malzemeler ve verilen profosyenel hizmet ile şu anda en kaliteli mekan sudekuafördür.Her yerde de reklamları var...Facebook taki sayfasındaki yaptığı gelin saçları paylaşımları da zaten 1 numara olduğunu gösteriyor.Ben gelin başı mı burda yaptırdım.Herkese gönül rahatlığı ile öneririm.

kayserinin 1 numaralı kuaförü Sude Saç ve Türban tasarımı dır. Kesinlikle memnun kalacağınız lüks ve kaliteli bir mekan. Saç boyamı yaptırdığım güvenilir bir mekan. Ayrıca gelin başı provasında kaliteyi anlıyorsunuz zaten. gelin başı,tesettür gelin başı ve porselen makyajı nda kullanılan kalite malzemeler ve verilen profosyenel hizmet ile şu anda en kaliteli mekan sudekuafördür.Her yerde de reklamları var...Facebook taki sayfasındaki yaptığı gelin saçları paylaşımları da zaten 1 numara olduğunu gösteriyor.Ben gelin başı mı burda yaptırdım.Herkese gönül rahatlığı ile öneririm.
Baska bir konuyu da bu mesaji kopyala yapistir yapmissiniz. Ben nikahimda gittim. Bir daha da aslaaaa gitmem.

Tavsiyesi olan varmi acaba kizlar?

X