falima bakana bnde fal bakarim

Goldenrosun fali
Canım hane içinde yada arkadaş cevrende birisi var ben bayan olarak hissettim bu kişi sana yada hanenize yük oluyor gibi çıkmış mesela arkadasindir her isini sana yaptırır öyle birisi bu ve bu kişinin sama karşı kıskançlığı fazla çünkü sen baya baya kısmetli bi insansin bu kişinin isminde S harfi var aslında sende farkindasin bu kişinin ama kendi kendine yok o öyle birisi değildir falan diyosun bence uzaklaşır bu kişiden
Yola gidiceksin ve bu yol senin için çok ferah olucak
Geçmişte biraktigin biri varmı bilmiyorum ama geçmişte kalmis bi kalp var aklihala sende
Sıkıntıların aydınlanmaya başlamış ama tamamlanması biraz uzun surucek
Birde gelecek olan bi kismetin var buna hane içerisi onay vericek aslında seninde mantığına yaticak ama duygusal anlamda sen ona karşı biraz eksik kalabilirdin ama bu insan çok temiz birisi birde babanın sevinecegi bi olay olucak mahkeme gibi yada bi yerden para gelmesi gibi benden bu kadar:)

Teşekkür ederimm

Canım çok bisey göremedim ama gördüğüm şekilleri acikliycam ona gore hissetttiklerkmj soyliycem. Bi erkek bi kadına sırtını dönmüş kadın peşinden kosuyo gibi ama o kadın da bi adama sırtını dönmüş adam onun peşinden kosuyo gibi bi de o adamın arkasında da sen varsin birşeyler soyluyosun sen birşeyler yapmaya calisiyosun ama diğerleri peşinden koştukları kişiler için bisey yapmiyolar. Ayrıca sen ve o adam arasında kalp var kalbin ucunda da yüzük. Bana bu is olacakmış gibi geliyo ama uzun bi zaman var önünde. İnşallah da olur yanilmam umarım. Bi kadınla masa başında tartışmaya girebilirsin çok sinurkeniceksin ama kadın öyle soğuk kanlı ki bu seni daha da cildirtacak. Bi de hoşlandığın kişinin adında e ve r harfi mi var? Bu kadar gördüm bu ara neden birşey goremiyrm anlamadım :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım çok bisey göremedim ama gördüğüm şekilleri acikliycam ona gore hissetttiklerkmj soyliycem. Bi erkek bi kadına sırtını dönmüş kadın peşinden kosuyo gibi ama o kadın da bi adama sırtını dönmüş adam onun peşinden kosuyo gibi bi de o adamın arkasında da sen varsin birşeyler soyluyosun sen birşeyler yapmaya calisiyosun ama diğerleri peşinden koştukları kişiler için bisey yapmiyolar. Ayrıca sen ve o adam arasında kalp var kalbin ucunda da yüzük. Bana bu is olacakmış gibi geliyo ama uzun bi zaman var önünde. İnşallah da olur yanilmam umarım. Bi kadınla masa başında tartışmaya girebilirsin çok sinurkeniceksin ama kadın öyle soğuk kanlı ki bu seni daha da cildirtacak. Bi de hoşlandığın kişinin adında e ve r harfi mi var? Bu kadar gördüm bu ara neden birşey goremiyrm anlamadım :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ay cnm inşalah olur hadi bakalım :) evet öyle. çok tşkr edrm :) özelden yazcğm şimdi adını :)

Daha katı olmamalısın, içinde ukde olarak kalan şeyler var bunları o kişiyle paylaşman gerek. Çünkü onun da söylemek istedikleri var. Olayların kontrolünden çıkmasına izin vermemelisin. Yakında bir iyilikle karşılaşacaksın, sevindirici bir haber olacak.
benim falimada bakarmisin lutfennnn

Şöyle soyliyim büyük bi sıkıntı seni bekliyor ve bunu asman biraz zor olucak hem seni yorucak hemde zaman alicak bunu aştıktan sonra yapmak istediğin hayalini kurduğunu birşey var öncelikle bu gerceklesicek sonrasında ise hayatına yeni birisi giricek bu kişi sana karşı ask dolu olan ve elinde kismetiyle beraber gelen birisi sen pek istemiycek gibi duruyorsun ama çocuğun çabaları sayesinde sende ona bi sans vericeksin hane içi Ise baya karışım yani ortada bi olay durum yok ama genede herkes huzursuz gibi benden bu kada:)

Şöyle soyliyim büyük bi sıkıntı seni bekliyor ve bunu asman biraz zor olucak hem seni yorucak hemde zaman alicak bunu aştıktan sonra yapmak istediğin hayalini kurduğunu birşey var öncelikle bu gerceklesicek sonrasında ise hayatına yeni birisi giricek bu kişi sana karşı ask dolu olan ve elinde kismetiyle beraber gelen birisi sen pek istemiycek gibi duruyorsun ama çocuğun çabaları sayesinde sende ona bi sans vericeksin hane içi Ise baya karışım yani ortada bi olay durum yok ama genede herkes huzursuz gibi benden bu kada:)

teşekkür ederm canım :)

benim falimada bakarmisin lutfennnn

Tabii bakarım tatlım. :)

Canım içinde bir sıkıntı olduğunu seziyorum ama merak etme çok yakın zamanda üzerindeki kara bulutlar dağılacak ve ferahlayacaksın. Ama dikkat etmen lazım bazı mutluluklar aldatıcı ve kısa süreli olabilir. Biri tarafından aldatılabilirsin. Birilerinden bir şeyler gizliyorsan eğer, bu gizlediğin şeyler seni üzebilir ileride. Son günlerde stres altındaysan ailenle çeşitli problemler yaşayabilirsin. Kararlarını biraz mantıklı değerlendirmen gerekiyor canım. Ama dediğim gibi yakın zamanda ferahlayacaksın da.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405962415.919943.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405962440.859243.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405962464.472124.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405962495.052520.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:) varmi bakicak hatun :)

Tatlım kolay bir kazanç elde edebilirsin yakın zamanda, mülkünde artış olabilir. Ama bu kazançlar sana üzüntü getirmesi muhtemel kazançlar. Yeni bir dost kazanabilirsin ama bu esnada yakın dostlarından birini kaybedebilirsin. Tüm bunların getirdiği sorumluluk hissinin seni rahatsız etmesi muhtemel. Hayatınla ilgili daha oturaklı kararlar vermen senin yararına olacaktır. Bazı kimseler arkandan dedikodu yapıyorlar, kötülüğünü istiyorlar ama başaramayacaklar. Sen yine de dikkatli ol canım :)

Tatlım kolay bir kazanç elde edebilirsin yakın zamanda, mülkünde artış olabilir. Ama bu kazançlar sana üzüntü getirmesi muhtemel kazançlar. Yeni bir dost kazanabilirsin ama bu esnada yakın dostlarından birini kaybedebilirsin. Tüm bunların getirdiği sorumluluk hissinin seni rahatsız etmesi muhtemel. Hayatınla ilgili daha oturaklı kararlar vermen senin yararına olacaktır. Bazı kimseler arkandan dedikodu yapıyorlar, kötülüğünü istiyorlar ama başaramayacaklar. Sen yine de dikkatli ol canım :)

bana da bana da lutfrn bak az once fincanimin yine fotograflarini yuklefim:)

Ticari problemlerin mi var canım? Senden düşmanlığını gizleyen biri var etrafında. Ama yakında hayatını değiştirecek bir seyahete çıkman olası. Bu seyahet sağlığını sana geri kazandıracak veya daha sağlıklı olacaksın. Bu seyahetin sırasında tehlikeler atlatacaksın ama bir zarar görmeyeceksin aksine daha güçleneceksin ve hayatta daha başarılı olacaksın. Senden düşmanlığını gizleyen kişi bu seyahat sırasında yanında olabilir, bu seyahet onu tanımanı da sağlayacak.

Ticari problemlerin mi var canım? Senden düşmanlığını gizleyen biri var etrafında. Ama yakında hayatını değiştirecek bir seyahete çıkman olası. Bu seyahet sağlığını sana geri kazandıracak veya daha sağlıklı olacaksın. Bu seyahetin sırasında tehlikeler atlatacaksın ama bir zarar görmeyeceksin aksine daha güçleneceksin ve hayatta daha başarılı olacaksın. Senden düşmanlığını gizleyen kişi bu seyahat sırasında yanında olabilir, bu seyahet onu tanımanı da sağlayacak.
tesekkur edrrim ticari problem yok aslinda sadece dilegim hep ayni kpss.. umarim bu seyehat onla ilgilidir atanma ihtimalim mucize olsada

X