Saç Kesim Şekilleri saçıma perma yaptırdım ıgrenc oldu tekrar düzelirmıı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
slm arkadaslar yaklasık 10 gun once ben degısıklık olsun ve esımede degısıklık olsun dıye sacıma perma yaptırdım ama cıkınca gozlerıme ınananmadım ınce perma yaptırdım ıgrenc oldu yaa keske dıger perma olsaydıı sımdı sacım kıvrım kıvrım ustten berı ve duzelmıyor sacıma su degmese bonus gıbıyım bu sac duzelırmı eskı halıne nasıl getırebılırım yoksa bu sacı ıkı sene kullanmaya mahkummuyum yarduımcı olunn eskı sacımı gerı ıstıyorumm

Ben perma karşıtı bir bayanım. Çünkü çok çok yıpratıyor ayrıca diplerden düz saçlar gelince daha da kötü duruyor...Saçı doğal olarak kıvırcık olanlar kullansın bence kıvırcık saçı, taaa 80'lerde kaldı sanıyordum permayı:) Su dalgası diyerek de kandırıyor kuaförler, ne kadar işlem ve bakım parası alırımın derdinde hepsi. Önce saçı mahvediyorlar, sonra da aaa şekerim sana bakım yapmamız gerek diyorlar ki bu tuzaklara gelmeyin. Bu saatten sonra ben olsam yavaş yavaş kestirirdim, ama kestiremem kısalmasın derseniz kıvırcık saç bakımlarından kullanacaksınız, kıvırcık saça özel köpükler de var ayrıca veya fön diğer arkadaşların dediği gibi. Bir daha da yaptırmayın hiç kullanışlı değil...Ben saçımı kıvırcık veya dalgalı istediğimde çeşitli ebatlarda bigudilerim var (lastik bigudilerle permaya en aykın görünüm oluyor ince sarınca) onlarla şekillendiriyorum 2 gün permalı gibi dolaşıyorum, isteyince fön çekiyorum yani ne gerek var permaya bu devirde...Geçmiş olsun, bir daha yaptırmayın bence de ve bigudi yöntemiyle kıvırcıklaştırın canım...

X