Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri rezene+adaçayı

Nisan.umut

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2010
1.241
366
rezene ve adaçayını demleyip içiyorum günde2 bardak kızlar.Henüz 2 gün olmasına rağmen acayip dolgunlaşmışlar (regl yakın değil).Bide kara üzüm çekirdeği yağı veya bebe yağıyla masaj yapıyorum bakalım gelişmeleri yazıcam.Adaçayı+rezene içenler olarak burada toplanalım kızlar.

Son düzenleme:
rezene ve adaçayını demleyip içiyorum günde2 bardak kızlar.Henüz 2 gün olmasına rağmen acayip dolgunlaşmışlar (regl yakın değil).Bide kara üzüm çekirdeği yağı veya bebe yağıyla masaj yapıyorum bakalım gelişmeleri yazıcam.Adaçayı+rezene içenler olarak burada toplanalım kızlar.

bu ada çayını aktardan mı almamız gerekiyo yani bu hazır çaylar varya lipton doğadan gibi onlardan alsak olmaz mı :):) saçma bi soru oldu ama aklıma takıldı :KK70::KK70:

merhaba arkadaşlar, ben de rezeneye başladım her gün bir kupa içmeye gayret ediyorum. aslında iki ay önce başlamıştım ama okul iş derken ara verdim içmeyi unuttum, o ara az da olsa bi dolgunlaşma, göğüslerimde kaşıntı falan oluyordu. şimdi tekrar başladım umarım biraz farkedecektir. burada uzun süredir içip de faydasını gören oldu mu? değişiklik varsa yazabilir misiniiz?:KK68:

Ben duzenli adacayina devam ettim ve ara dira unutsam da masaj.. baskalarinin farkedecegi kadar bi gelisme olmadi ama eskisi gibi de degil ben farkediyorm bence kilo alcaz baska yolu yok...

Ben duzenli adacayina devam ettim ve ara dira unutsam da masaj.. baskalarinin farkedecegi kadar bi gelisme olmadi ama eskisi gibi de degil ben farkediyorm bence kilo alcaz baska yolu yok...
kilo almak işe yaramaz bence ya arkadaşım da takıntı yapıyor gayet tombiş ama ikizler aynı ikizler.
İnsanın Tipinde yoksa doğal yöntemlerle hele ki başkası farkedecek kadar büyümüyor:KK12: hamamda plajda ne kızlar görüyorum Allah nazardan saklasın:KK53:

Kilo farkettirmiyo yaklaşık beş kilo aldım ama göğüslerde tık yok :)

REZENE tüketerek elde edilebilecek faydaları aşağıda sıraladım. Faydalı olur inşallah
Gaz şikayetlerini giderir.
Emziren annelerde sütü artırır.
Mide asidini giderir. Açlık hissini giderir.
ADA ÇAYI : Uzun yaşamak istiyorsanız ada çayını evinizden eksik etmeyin.
* Üst solunum yolları, ağız içi ve boğaz enfeksiyonlarında, dudaklardaki
uçuklarda koruyucu ve tedavi edici etkisi vardır
* Antibakteriyel ve antiviraldir.
* Hazımsızlığı giderir, sindirimi kolaylaştırır, mideyi rahatlatır.
Dikkat: Tıbbı ada çayı olarak bilinen Salvia Officinalis türüdür. O yüzden Salvia Officinalis içeren güvenilir
markaların poşet adaçaylarını tercih ediniz.

X