Çatlaklar çatlaklara kendi iksirim :))

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

tedirginkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
626
103
kızlar ben naptim biliyomusunuz vaselinin çikolatalı bir kremi var onu aldım CATLAKLAR icin ve birde limon yagi aldım ikisini karistirdim hızlı kilo alıp verdiğim için karnında çatlaklar vardı ama derindi baya iki gündür suruyorum banyoda güzel bir kese sıcak suyla çıkarken buz gibi su Dokuyorum ve kurulandiktan sonra bunları suruyorum 2 gün oldu iyi geldi gibi.... Gelişmelerden sizi haberdar edicem :)):KK16:

Son düzenleme:
Kızlar siz hemen marketten alıp masrafa girmeyin ben tam olarak deniyim size gelişmeleri anlaticam buradan :)

Hemen denemeliyimm benimde kalçamda var :KK43: esmer olduğum için çok belirgin.
Ve bu yöntemi bir yerden mi duydun yada nasıl geliştirdinnn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hemen denemeliyimm benimde kalçamda var :KK43: esmer olduğum için çok belirgin.
Ve bu yöntemi bir yerden mi duydun yada nasıl geliştirdinnn

Şöyle oluyor.. Çikolatalı Kremlin içinde she yagi var ve çikolata bunlar vücudu nemlendiriyor ve kan dolaşımını hızlandırıyor... Ayrıca c vitamini vücudun toparlanmasını sagloiyor ve deriyi besliyor limondan bir c vitamini ve nemlendirici özelliğinden dolayı kendim geliştirdim ikisini birleştirdim....bakalım ne olacak ama elini sürdüğünde pütür pütür gelen şimdi hissetmiyordum bileee..

Son düzenleme:
Yinede masraf yapmanızı istemem ise yaramazsa sizde. beddua almak istemem tamamen kendi tercihini olsun yada biraz bekleyin ben bildirim yaparim bir süre. gelişmelere gore kullanırsınız vebal almak istemem yani...

Son düzenleme:
Şöyle oluyor.. Çikolatalı Kremlin içinde she yagi var ve çikolata bunlar vücudu nemlendiriyor ve kan dolaşımını hızlandırıyor... Ayrıca c vitamini vücudun toparlanmasını sagloiyor ve deriyi besliyor limondan bir c vitamini ve nemlendirici özelliğinden dolayı kendim geliştirdim ikisini birleştirdim....bakalım ne olacak ama elini sürdüğünde pütür pütür gelen şimdi hissetmiyordum bileee..

Hmmm bende doğal shea yağı var çatlaklarıma aldım ama o kadar çok olumsuz şey okudumki çatlaklarla ilgili umudum gitti kullanmadım :KK43: bende dokununca hissediyorummm hemen başlayayım senin küre ve ekstra shea yağına

Hmmm bende doğal shea yağı var çatlaklarıma aldım ama o kadar çok olumsuz şey okudumki çatlaklarla ilgili umudum gitti kullanmadım :KK43: bende dokununca hissediyorummm hemen başlayayım senin küre ve ekstra shea yağına

Sen bilirsin canm sende ise yaramazsa beddua etmezsin inşallah kremi denemek amaçlı küçük kutuda alabilirsin veya da shea yağın varsa kremi almadan bir miktar limonla shea yağını karistirip kullanabilirsin bence bir dene..

Son düzenleme:
Bir kaç gündür göğsümdekilere dalinin vazelininden sürüyorum fakat bu vaselin Çikolatalı yı çok duydum denemeyi isterim. Çatlaklarınız kaç yıllık peki? Bilgilendirmeye devam ederseniz çok sevinirim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sen bilirsin canm sende ise yaramazsa beddua etmezsin inşallah kremi denemek amaçlı küçük kutuda alabilirsin veya da shea yağın varsa kremi almadan bir miktar limonla shea yağını karistirip kullanabilirsin bence bir dene..

:) hiç beddua eder miyim? İyi niyetinden şüphem yok hatta olursa bol bol dua edeceğimmm

Bir kaç gündür göğsümdekilere dalinin vazelininden sürüyorum fakat bu vaselin Çikolatalı yı çok duydum denemeyi isterim. Çatlaklarınız kaç yıllık peki? Bilgilendirmeye devam ederseniz çok sevinirim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canm k cuklukten beri kiloluyum bir hamileninki kadar vardır yani şuan zayıfladı bir 10 kilo kadar ama yeniden alıyorum veriyorum baya oldu yyaniii dene bakalım ise yarar umarım :)

Canm k cuklukten beri kiloluyum bir hamileninki kadar vardır yani şuan zayıfladı bir 10 kilo kadar ama yeniden alıyorum veriyorum baya oldu yyaniii dene bakalım ise yarar umarım :)

Aslında benimkiler çatlak değil bildiğin karnımda ve belimde üçüz doğurmuş gibi YARIKLAR var :KK43: ama göğsümdekilere deneyebilirim hem dermaroller ile belki daha çok işe yarayabilir bir de Kilo vermek lazım tabi :) umarım işe yarar duacınız olurum :) :) işe yaramasa da olurum :)

Benimde var maalesef :KK43: Çocukluktan beri kilo al ver derken kaldılar öyle.. Görüntüsü zaten rahatsız edici birde illaki insanlar sormuyorlar mı deli oluyorum.. Ama en kötüsü yazın ne kadar güneş kremi sürsem de yandığım zaman çok acıyorlar.. Omuzlarımda bir iki tane var onlar yüzünden güneşe çıkmak istemiyorum :KK43:

Benimde var maalesef :KK43: Çocukluktan beri kilo al ver derken kaldılar öyle.. Görüntüsü zaten rahatsız edici birde illaki insanlar sormuyorlar mı deli oluyorum.. Ama en kötüsü yazın ne kadar güneş kremi sürsem de yandığım zaman çok acıyorlar.. Omuzlarımda bir iki tane var onlar yüzünden güneşe çıkmak istemiyorum :KK43:

Aynen canm ya benimde öyle bol kese yap ve bol nemlendir

X