Bi bakın nolur akila ihtiyacım var şekerler

kokos34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2014
178
5
Kızlar bayramdan hemen sonra eşimle tatile çıkmayı istiyoruz ama butcemize göre bi yer bulamadık henüz ben tesetturlu bi bayanım bana uygun kişisel havuzlu villa tarzında olup bildiginiz bi yer var mı??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar bayramdan hemen sonra eşimle tatile çıkmayı istiyoruz ama butcemize göre bi yer bulamadık henüz ben tesetturlu bi bayanım bana uygun kişisel havuzlu villa tarzında olup bildiginiz bi yer var mı??

Malesef istedin tarzda yerler çok çok pahalı ben balayı yapmak için aradım ama yoktu
Sapancayı önerrim nezih yer güzel.

Malesef istedin tarzda yerler çok çok pahalı ben balayı yapmak için aradım ama yoktu
Sapancayı önerrim nezih yer güzel.

Ya esasında istediğim eşimle birlikte denize yada havuza girmek ama tesettürluler için uygun bi yer istiyorum bide Antalya tarafları olursa daha uygun olur diye düşünüyorum

Ya esasında istediğim eşimle birlikte denize yada havuza girmek ama tesettürluler için uygun bi yer istiyorum bide Antalya tarafları olursa daha uygun olur diye düşünüyorum

Uygun bitçe derken o kadar fiyat araştırması yaptım turlarla görüştüm bana gene çok geldi bnde aynı şeyi istyrm ama fiyatlr uçuk antalya için 4 - 5 güne gdip gelmen yemen içmen en az 3 bine ihtiyacın var bera oteli çok öneriyolar.

Uygun bitçe derken o kadar fiyat araştırması yaptım turlarla görüştüm bana gene çok geldi bnde aynı şeyi istyrm ama fiyatlr uçuk antalya için 4 - 5 güne gdip gelmen yemen içmen en az 3 bine ihtiyacın var bera oteli çok öneriyolar.

Evet haklısın galiba bu gidişle gidemicez

walla bende bulamadım yada çok pahalı benim o kadar imkanım yok. O yüzden balayına gitmedi. :KK15::KK15:

kızlar ben antalya adrasanda demirci butik oteli tavsiye edebilirim.hem temiz hemde ev yemekleri var tesettürler için mükemmel denizide süper

kızlar ben antalya adrasanda demirci butik oteli tavsiye edebilirim.hem temiz hemde ev yemekleri var tesettürler için mükemmel denizide süper

fiyatlar nasıl

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

fiyatlar nasıl

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım biz haziranın 8 de ordaydık yarım pansiyon 85 tl idi yanlış hatırlamıyorsam şimdi ne kadardır bilmiyorum ben sana link atıyorum sitede var fiyatları http://www.demircihotel.com/ı .biz normalde 1 kere gittiğim otele bir daha gitmeyiz buraya 2 sene arayla tekrar gittik.şimdiden iyi tatiller

Bütçeniz villa tarzı bir yere yetmiyordur belki de , isterseniz tesettürlü oteller var daha uyguna

X