Lekeler, Çiller Sivilce Lekeleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

aysenurkiroglu

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2014
5
0
34
Arkadaşlar sitede yeniyim daha yardım ederseniz çok sevinirim 17 yaşındayım sivilce izleri kalmaya başladı ama kırmızı değil siyah büyük nokta gibi sınırımı bozuyo cildim çok bozuldu bu aralar ne yapabilirim bu siyah lekeler için lütfen yardım edin :KK43:

Canım benim sivilce lekelerim vardı.Yapmadığım şeyler kalmadı.Pirinç unuyla maskelermi dersin...,ama suan kullandıgım ürün var yüzüme baya iyi geldi.Clinique Even Better Clinical Dark Spot ürünü. İnternetten baya araştırma sonucumla bu kremi buldum ve aldım.Kullanmamın 4. haftasında o kadar güzel açılmıştıki lekelerim tabi hafif hafif,yavaş yavaş.Birden mükemmel bir sonuç bekleyemeyiz.Tamamen lekesiz cilt için 3 ay kullanmak gerekiyormuş.Ben 6. Haftadayım ve sonuçları iyiye gidiyor.Biraz pahalı ama Ben 179 Liraya aldım.Fakat değişik değişik fiyatlar veriyolar.Bide tavsiyem eğer cildin yağlı veya karma ise Garnier saf ve temiz 3'ü bir arada'yı kullan derim.Bimden 10 liraya aldım.

Cilt lekeleri için o kadar çok krem ve çözümü var ki internette,Tabi bu sadece tavsiye,yinede ilk önce doktora gitmen lazım,sana en uygun tedaviyi o sağlar.Neyse ilk tavsiyem bu.Umarım faydam olmuştur.:nazar:

Son düzenleme:
Eğer karaciğer yağlanmasına bağlı değilse ki yaşına bakılırsa değildir. Aloevera konsantresi bebek gibi yapıyor. Bende ergenlikten beri binbir yol denedim 26 yaşında buldum çözümünü,link paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama temin etmene yardımcı olurum

Bende aynı dertten muzdaribim siyah nokta gözenekleri ve koyulaşan sivilce lekelerim var 20 yaşındayım ve 10 aylık kızım war hamilelikte geçer dediler ama şimdi daha kötüye gidiyor psikolojim iyice bozuldu bir sürü şey var hangisini denicem bilmiyorum :KK43:

Merhaba benim cildim hem karma hemde hassas yüzümde hemde sırtımda çok fena sivilce ve siyah nokta lekeler çiller ne ararsan vardı LR WORLD ürünleriyle tanıştım ve kuruttu resmen ürünler Almanyadan gelior ve gerçekten 26 yaşıma kadar sivilce ile cebelleştim en sonunda kurtuldum.Eğer kullanmak istersen haceryakali@gmail.com adresinden veya LR Hacer İnce facebook ekleyip bilgi alabilirsiniz.
resimlerdende görebilirsiniz cnm farkı bendeki hem sivilceleri kuruttu hemde lekelerin rengi açıldı 15 günlük kullanımda... Eki Görüntüle 1404156Eki Görüntüle 1404157Eki Görüntüle 1404158

kalıbımı basarım bütün kürler herkesde aynı etkiyi yaratmıyor biri çok iyi sonuç alırken diğerinde herhangi bir oynama bile yapmıyor.. benim yüzümde hiç sivilce izi olmamasına rağmen 1-2 defa küçücük açıkkahverengi idi çok kafa takıyordum limon suyu kürler vs vs denedim ama hiç bi işe yaramadı en son herşeyi bıraktım kafayada takmamaya başladım kendi kendine geçti.. yani uzun lafın kısası kafanıza takmayın kurcalamayın geçer stres yapmayın :)

X