Makyaj temizleyici

Fiyati ne kadar acaba

Ben genelde kampanyalarda alıyorum 500 ml'si normalde eczanelerde 70 tl civarında satılıyor ama bazen iki tane 500 ml'lik şile 70 liraya oluyor hatta internetten dermomarket, eczanemizde vb. sitelerden alırsan 500 ml+500 ml ürünü 60-62 lira civarında alırsın.

Garnier var bende makyaj temizleme sutu yanma flan olmadi muhtemelen alerjik bi durumdur cildi yumusatiyo. Urunde dipnot olarak hassas ciltler icin uygundur yaziyo normalde benim cildimde hassasdir ama dedigim gibi bi reaksiyon gostermedi bende fiyatida hatirlamiyorum tam olarak 13 flandi saniyorum rossmandan almstim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bioderma H2O'nun methini duyanlardanım. şu aralar cilt makyajı yapmadığım, sadece allık sürdüğüm için bebe sabunuyla yüzümü yıkamak bana yetiyor. göz makyajı için nivea canlandırıcı temizleme sütü aldım. rimeli filan mucizevi çıkarmasa da işimi görüyor. yalnız yağlı, çift fazlı ürünlerle yüzünüzü sildikten sonra mutlaka durulayın, bıraktığı nemli his güzel ama beze filan yapabiliyor hassas ciltlerde.

Diadermine ben de kullanıyorum. Çok memnunum. Hatta yüz temizleme jeliyle birlikte almıştım kampanyadan. O da gayet iyi.

X