Ah şu fazlalıklar !!!!

zeyneb_

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2011
66
6
Zayıflamak istiyorum ama akşam bir güzel doyuruyorum kendimi:KK43: zayıflamak güzel insan vücudundaki fazlalıklar herhalükarda çirkin duruyor
Boy 1.70
Kilo 74
Basen göbek kalça hepsi var :KK43:
Benimle birlikte zayıflamak isteyen yazsın takip edelim birbirimizi belki bir faydası olur:KK43:

💐🌸🌺

Selaam ben de 1,67 56 kiloyum boyle cok diil gibivgelio kulaga ama yanlarim ve basenlerim var :KK43: ben zayıflamak istiyorum :KK43:((((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar aranıza yeni katıldım, bende diyete çok takıntılı biriyim bu takıntım yüzünden tüm yiyeceklerin kalorisini ezberledim. Bu forumda okuduğum başarı öyküleri beni çok motive etti. 1.73 boyunda 58 kiloyum mayıs ayında 68 kiloydum ekmeği çikolatayı asitli içecekleri ve şekeri keserek 1 ayda 3 kilo vermiştim ramazan başında 65 tim şuan tartıda 58 i görüyorum . Bende sindirime sistemimi çok çalıştıran yiyecekler var mesela ramazan şerbetinin içinde tarçın ve zencefil olduğundan ben ne zaman içsem kendimi wc'de buluyorum. Yeşil cay veya bitki çayları içtiğimde çıkamama problemim oluyor enteras yani , Şerbeti deneyebilirsiniz tabi yediklerinizede dikkat etmelisiniz :KK3:

Evet dediklerini yapabilsem harika Kilo vericem belki:KK43: Hilal aslında cok istahli deglmdr ama bugunlerdr hep yemek istiyorummm

Selaam ben de 1,67 56 kiloyum boyle cok diil gibivgelio kulaga ama yanlarim ve basenlerim var :KK43: ben zayıflamak istiyorum :KK43:((((

Canım senin kilon çok iyi 👍 yalnız beğenmediğin bölgeler için egzersiz yapmalısın ama bunu yaparken de yemene dikkat et spor sonrasında yemeği az yemezsen kilo aldırıyor malesef benim kilo almama neden olmuştu

💐🌸🌺

Kızlar aranıza yeni katıldım, bende diyete çok takıntılı biriyim bu takıntım yüzünden tüm yiyeceklerin kalorisini ezberledim. Bu forumda okuduğum başarı öyküleri beni çok motive etti. 1.73 boyunda 58 kiloyum mayıs ayında 68 kiloydum ekmeği çikolatayı asitli içecekleri ve şekeri keserek 1 ayda 3 kilo vermiştim ramazan başında 65 tim şuan tartıda 58 i görüyorum . Bende sindirime sistemimi çok çalıştıran yiyecekler var mesela ramazan şerbetinin içinde tarçın ve zencefil olduğundan ben ne zaman içsem kendimi wc'de buluyorum. Yeşil cay veya bitki çayları içtiğimde çıkamama problemim oluyor enteras yani , Şerbeti deneyebilirsiniz tabi yediklerinizede dikkat etmelisiniz :KK3:

Mübarek senin kilonda çok iyi maşallah bi de benimkine bak :KK43:
170 boy 74 kilo 😔

💐🌸🌺

Canım senin kilon çok iyi 👍 yalnız beğenmediğin bölgeler için egzersiz yapmalısın ama bunu yaparken de yemene dikkat et spor sonrasında yemeği az yemezsen kilo aldırıyor malesef benim kilo almama neden olmuştu

💐🌸🌺

Evet haklisin yememe dikkat etmeliyim :KK43: ama seker cok tuketiyorim sanirim sikntm o. Sn de spor yapiyor musun

Bugün 1. Gün 22 temmuz
İnşallah 30 temmuza kadar 5 kilo vereceğim ve daha güzel olacağım
Kararlı olmalıyız 💪

💐🌸🌺

Evet haklisin yememe dikkat etmeliyim :KK43: ama seker cok tuketiyorim sanirim sikntm o. Sn de spor yapiyor musun

Şimdi spor yapmıyorum ameliyat olduğum için ama kalça basen göbek gibi bölgeler için evde spor yapacağım biraz iyleşince burdan takip edelim birbirimizi her gün uyumadan önce yatakta bile yapılabilirmiş şekillendirme için
Youtube da videolara bakıyorum bölgesel hareketler için
Ama bu hareketleri düzenli yapmak lazım

💐🌸🌺

8 gün tut kendini sağlıklı ye ve biraz sporla vücuduna esneklik kazandır 💃💃

💐🌸🌺

Benim hareket takvimin var bi tane baya ise yariyo onlari atarim sen iyi olunca:)

Sağol kuzum ama işte kadınız hep daha fazlasını istiyoruz diyemi nedir 55 olmak istiyorum. Umarım siizede nasip olur tartıya çıktığınızda o 50 leri görmekk.
Herşeyin başı karar vermek gerisi corap söküğü gibi gelir :KK16:

Gunaydin kızlar!
23 temmuz için ogunlerimi yaziyorum;
Sabah
2 haşlanmış yumurta
1 domates
Sekersiz cay
Öğlen
Salata
Yoğurt
Aksam
Et yemegi
Salata
Yogurt

Arkadaşlar internetten kalori cetveline bakıyorum günlük 1000 kaloriyi aşmıyorum 2 öğün 7 hurma bir kase yoğurt bir öğün de istediğim bi şey yiyorum (ama 200 kaloriyi geçemeyecek şekilde).
2 kilo verdim 3 gündür böyle yapıyorum
Kalori hesabına bakmadan olmuyor

kolay gelsin 😉

💐🌸🌺

Kızlar bunu denemeliiiiyiiiiz!

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    156,2 KB · Görüntüleme: 40
Ben de 170 boyundaym 63.5 kiloyum kahvaltimi yumurta yeşillik domates peynir zeytin gayet güzel yapiyorum aralarda yoğurt kürüm var onu yiyorum bitki caylarim var iciyorum öğlen de hafif bir şeyler uyduruyorum kendime aksam tabiki yemeklercçok güzel oluyor ama herkes yemek tabaginda yerken ben kasede yemeyi tercih ediyorum ve kilo veriyorum

X