Note 2

pijamalipanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2014
76
2
Kizlar note2 de takilma donma sorunu yasiyan var mi.note 2 almayi dusunuyorum.bende ace2 var acayip derecede takiliyor.note2 kullanan varsa biraz bilgilendirebilir mi acabaa ???

Kizlar note2 de takilma donma sorunu yasiyan var mi.note 2 almayi dusunuyorum.bende ace2 var acayip derecede takiliyor.note2 kullanan varsa biraz bilgilendirebilir mi acabaa ???

Kesinlikle yok diyebilirim . Telefonumda çok fazla müzik uygulama fotoğraf oyunn vs vs var ama bu zamana kadar en fazla 3 kere yasadm o sorunu ve yaklaşık bir yıldır kullanıyorum yani 1 yılda 3 kereck :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Senin için üşenmedim baktım canım :))
2 bin foto
427 şarkı
25 oyun
40 uygulama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim değil de en yakın arkadaşımın telefonu note 2. İlk başlarda kesinlikle donma sorunu falan olmuyor ama kullandıkça kasıyor kesinlikle. 2 kere format attı yine atacağım diyor. Zaten akıllı telefonların ömrü 2 sene anca oluyor ona göre al telefon alıcaksan

X