Barbie kokulu eski not defterlerimizin kokusunu bulamıyorum kızlar yardım!!!!!

Haritas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
537
167
Kızlar eskiden ufak not defterlerimiz olurdu ya mis gibi tatlı tatlı kokardı o kokuyu bikaç kızda duydum yanımdan geçerken ama o an durdurup soramadım kalabalıkta kayboldular:KK43: lütfen yardım aylardır o kokunun peşindeyim.:KK14:

Kızlar ne olur senelerdir bu sorunun cevabını arıyorum,candy diye bir parfüm var o değil o şekerli

tam emin olamamakla beraber chloe parfümlerini denemeni öneririm.
bir de disney in çocuk parfümleri var böyle her bir masal kahramanı için yapılmış. onlardan biri de olabilir.
son olarak da barbie nin kendi markasının parfümü var.bulabilirsen bunlardan biri mutlaka tutar diye düşünüyorum

tam emin olamamakla beraber chloe parfümlerini denemeni öneririm.
bir de disney in çocuk parfümleri var böyle her bir masal kahramanı için yapılmış. onlardan biri de olabilir.
son olarak da barbie nin kendi markasının parfümü var.bulabilirsen bunlardan biri mutlaka tutar diye düşünüyorum

Barbieleri denedim malesef değil,diğer dediklerini denicem sağol cnm:KK16:

Teşekkürler buysa eğer sana duacı olucam:KK16:
İnşallah bulursun bu parfümü canım çünkü sınırlı üretimdi. Sadece netten bulabiliesin biara bellomolada vardı oda şuan kapalı:KK43:
Britney spears midnight fantasy de jelibon kokusu belki onu beğenirsin

O kadar cok kullanmak koklamak istedigim kokuvar ki.. Param olsa alıcam da işte. Hehe. Cok gezen biri de degilim bir siseyi aylarca bitiremiyorum ya

O kadar cok kullanmak koklamak istedigim kokuvar ki.. Param olsa alıcam da işte. Hehe. Cok gezen biri de degilim bir siseyi aylarca bitiremiyorum ya
Valla ben evde de sıktıgımdan bana parfüö dayanmıyor:KK48:
Escadanın kokuları genelde mizu gibi sitelerde uygun oluyor madem aylarca bitmiyor bence deneyebilirsin

Kızlar eskiden ufak not defterlerimiz olurdu ya mis gibi tatlı tatlı kokardı o kokuyu bikaç kızda duydum yanımdan geçerken ama o an durdurup soramadım kalabalıkta kayboldular:KK43: lütfen yardım aylardır o kokunun peşindeyim.:KK14:
slm avonun çocuk parfümü var mavi olan ince uzun şişeli ona bakabilirsin ben arada kullanıyorum çok şirin bir koku sıkına kendini küçük kız gibi hissettiriyo:KK49:ay aklıma gelmişken bi fıs sıkayım bari http://www.animalmeet.ru/images/smilies/275135395.gif

Kızlar hala bulamadım britney spears midnight fantasyde d&pye gdp denedim güzel bir koku ama bu değil escada kokularının hepsini kokladım tatlı diyince ilk onu çıkartıyorlar zaten ama malesef yine bulamadım onlarda değil,avonu öneren arkadaşım bulursam dediğini alıp bakacağım teşekkürler

X