tozludan elbise alan var mı?

maviolsun

İçimde kaynayan bir mahşer var.
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
591
526
Merhaba hanımlar ... Ben Tozlu dan ilk alışverişimi Amasya da kendi mağzasında yapmıştım çok güzel çok kaliteli ürünler vardı ama bu bir gömlek beğendim 38 beden giyerken 42 si bana oldu ve ayriyeten 3 tanesi defoluydu depodan getirmek zorunda kalmışlardı.
Neyse bunlar ışığında konuya gelelim. Şimdi sitesinden elbise beğendim almayı düşünüyorum . Ama beden korkum var kargoyla tekrar gönder iade vs çok uzun zorlu oluyormuş şikayetimvar.com da bununla ilgili çok şikayet var .
Tozlu dan elbise alanınız var mı ? memun musunuz ? bedeninize tam karşılık geldi mi ? :KK3:

Ben aldim cnm azicik bol gibi ama rahatsiz edicek sekilde degil ben dar seviorum belki ondan bana bol gelmistir. Hem fiyatlari uygun hem de hos.. Elbise de guzeldi ihtiyacim yoktu ama bi gun giyerim diye aldim.. Hem şık hem ucuz die kacirmak istemedim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben aldim cnm azicik bol gibi ama rahatsiz edicek sekilde degil ben dar seviorum belki ondan bana bol gelmistir. Hem fiyatlari uygun hem de hos.. Elbise de guzeldi ihtiyacim yoktu ama bi gun giyerim diye aldim.. Hem şık hem ucuz die kacirmak istemedim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

o zaman ben de alayım olmadı göndereceğiz artık :KK1:

X