Ayrı kalmaktan yoruldum

Bir de ben eskişehirliyim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet malesef canım öyle ama insanların gerçekten haklı yanları var kültür olarak aileler birbirine uymuyorsa sen ne kadar onun ailesi iyi de çocuk iyi de anlaşmazlık çıkabilir. yediğiniz yemekler bile farklıyken bazen bu bile sorun oluyor. Ama sabret en azından dene düzgünce anlat sana fırsat vermelerini sağla sonra yargılasınlar.
Allah kolaylık versin

benimkini 1 aydır görmüyorum ve gelmesine 1 ay kaldı ben deli oldum özleminden yaa sen nasıl dayanıyosun canık Allah dayanma gücü sabrı versin :KK14:

Bizim de bu gidişi biraz uzun sürecek 2 3 ay gibi. Nasıl dayanacağım bilmiyorum. Allah hepimize sanır versin

Evet malesef canım öyle ama insanların gerçekten haklı yanları var kültür olarak aileler birbirine uymuyorsa sen ne kadar onun ailesi iyi de çocuk iyi de anlaşmazlık çıkabilir. yediğiniz yemekler bile farklıyken bazen bu bile sorun oluyor. Ama sabret en azından dene düzgünce anlat sana fırsat vermelerini sağla sonra yargılasınlar.
Allah kolaylık versin

Yani bilmiyorum ya ben çok iyimserim ya da insanlar haklı. Kültür konusunda anlaşamayacağımızı sanmıyorum. Öyle kültürlerine bağlı değiller ama. Zaten 10 yıldır hep batıda yaşamış erkek arkadaşım. Bilmiyorum inşallah ikna edebilirim canım sağol.

Yani bilmiyorum ya ben çok iyimserim ya da insanlar haklı. Kültür konusunda anlaşamayacağımızı sanmıyorum. Öyle kültürlerine bağlı değiller ama. Zaten 10 yıldır hep batıda yaşamış erkek arkadaşım. Bilmiyorum inşallah ikna edebilirim canım sağol.

Batı doğu çatışması ne kötü ve ne acı:KK43:
Allah yardımcınız olsun. Sabır

Ben de her gittiğinde ağlıyorum ama onun yanında değil o gittikten sonra üzülmesin diye. Resmen istemsiz göz yaşlarım dökülüyor. Yeni ayrıldık ilk gidişi 5 ay önceydi daha alışamadım sanırım.

Ne güzel tanışma olacakmış inşallah hayırlısıyla atlatırsınız. Bir şey merak ettim kaç yaşındasınız acaba.

daha çok yenisiniz canım alışacaksın zamanla emin ol..
22 yaşındayız biz canım :KK31:

X