90 kiloyum 50-55 kiloya düşmek için yoldaş arıyorum

damla12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2011
10
3
merhaba kızlar eger yardımcı olursanız cok sevinirim 90 kiloyu bu sabah gördüm ve diyete başlamaya karar verdim bu sefer kesin olarak cünkü üniversiteye baslıcam yeni bir hayat yeni insanlar yeni ilişkiler bu sansı tepmek istemiyorum kafa dengi biriyle birbirimizi motive ederek zayıflamak istiyorum :) hepinize basarılar her sey gönlünüzce olsun :KK16:

merhaba kızlar eger yardımcı olursanız cok sevinirim 90 kiloyu bu sabah gördüm ve diyete başlamaya karar verdim bu sefer kesin olarak cünkü üniversiteye baslıcam yeni bir hayat yeni insanlar yeni ilişkiler bu sansı tepmek istemiyorum kafa dengi biriyle birbirimizi motive ederek zayıflamak istiyorum :) hepinize basarılar her sey gönlünüzce olsun :KK16:

81 kiloyum takipteyim tatlım:KK56: :KK34:

merhaba, bende yoldaş bulmak için buraya üye oldum :) 84 kiloyum ve sana katılmak isterim :KK34:, belirlediğin bir diyet listesi var mı?

Ben de burdayim :) Suan boyum 168 ama kilom 96. Cuma gunu diyete ve spora basladim,basladigimda 100 kiloydum,3 gunde 4 kilo verdim. Sabah oglen ve aksam yemeklerden once yogurt kurunu yapip yiyorum. Sabah ve aksam gene yemeklerden once yesil kahve iciyorum. Gunde 1 saat spor yapiyorum ve spora baslamadan once ve gece yatmadan once gobegime biberiye yagi surup strec filmle sariyorum. Bu sekilde 3 gunde 4 kilo gitti. Ayni zamanda cuma gunu gobek deligimden olctugumde 117 cmdi ama bugun 112 cm :) Haydi kizlae hep beraber bitirelim su isi. Hedefim 70 :)

Benim de topiğim var ancak 2 3 gündür kimseden ses çıkmıyor.ben de 86 kiloyum boyum 170 25 yasndayım bugün başladım tekrardan.burda ilgimi çeken kilolarımızın yakın olması 3 4 kilo fazlası olanlarda var ama 90 civarı olmak çok kötü ve bizi ancak bizim gibi olanlar anlar :KK43: .ben de yazarım istersenz listede paylaşırım geçen sene bi buçuk ayda 11 kilo verdğm diyetisyen listemi ancak motivasyon için iletişim halinde olmamız çok iyi olur.kabul ediyonuz mu kızlar :)

Kizzzlaaarr kuzulaaarr şekerpareeeleerr :)))

Hemen herkesi yorum yapmadan da olsa takip ediyorum ben. Hepiniz enfessiniz bi kere bu varan 1. İkincisi de cok takıntı yapmayın. Takıntı yaptıkça beyine yeme isteği gider. Motivasyonunuz da düşmesin. Zafere giden yolda çekilen cile kutsaldır bi kerem :)

Nihayetinde bi ayda almadiniz bu kilolari, hem bi ayda verseniz de iki katiyla geri alacaksiniz, guzel bedeninize ruhunuza yazık değil mi? Siz simdi elalemi sevgiliyi yemeği bırakın. Gözlerinizi kapatıp hedefe ulaştığıniz ani canlandirin gözünüzde. Ve diyete de sağlıklı bir yasamdan başlayın der ben fikrim :)

Ne devasa nitelikli insanlar ne kilolar verdi... siz mi yapamayacaksiniz ilahi :) bende kilo vermeye çalışıyorum evet ama napalim, yedim de sistim rabbim metabolizmami en yavasindan bahşetmiş bana :KK70:

Velhasıl, ben size güveniyorum. Aslen tüm forum güveniyor. Siz de güvenirseniz yol yarilanacak bile :)

Hedef 55 ♡

kızlaaarrr benıde alın aranızzaaaa :) bugun basladm 19 yasındaym yeni evliyim 168 boy 96 kilo :KK43: :KK43: rabbim hepimizin yardımcısı olsunnn ben sureklı konuscam bırıde olsn ıstyrm yani bsey ycemde ble konuscam bi arkadas istyorm :) zamanla telden ble mesajlasabılırız tabıkı ııce bırbırımızı tanıdıktan snra :) ismim beyza bu arada :)

sekerlerrr :) baya baktm ama gelen giden olmadı uzuldm :KK43: zaten bugunde pes ettm yarıda bıraktm dıyetı :KK43: ilk bi hafta sabretmek gercekten cok zor napcm bilmiorum :p rabbim kolaylıklar saglasın hepimize ! :)))

sekerlerrr :) baya baktm ama gelen giden olmadı uzuldm :KK43: zaten bugunde pes ettm yarıda bıraktm dıyetı :KK43: ilk bi hafta sabretmek gercekten cok zor napcm bilmiorum :p rabbim kolaylıklar saglasın hepimize ! :)))
mrb canım gel bana katıl sabah baslıyorum bende :)

meraba tatlım, :) valla ıyı olur ya bi arkadasa cok ıhtyacm war ınanki tek basına cok zor oluyo tesekkur ederıııım :).):)))
gel benim konuma canim her ogunumu paylasicam ilk ogunumu atlattim bile hadi bekliyorum birbirimize destek olalim :KK70:

Merhaba kizlar yazinizi gorup uye oldum bende bu yil üniversiteye baslicam ve artik bu kilolardan kurtulmak istiyorum canima tak ettii :) benimde boy 165 kilo 90 yardimlasirsk sevinirimm

X