parfumun ismini ogrenebilir miyimm :)

hd_08

icinde bir sen bulursun büyümüş anlamis yorgun..
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2014
192
10
Yillardir Givenchy Absolutely Irresistible kullanıyorim. Kokumu degistirmek istedim.Bugun lorise girdim bi koku alaym dedim deneme amacli. Suan kokluyorm kokuya bayildim. Orjinalini almak istiyorum ama ismini unuttum :)) loris kullanan arkadaslarim yardimci olurmusunuz. K130 un ismi ne acaba ?
:)

Absolutely irresistable'ı hangi markadan kullanıyorsunuz? Orijinali üretimden kalkmış çünkü o yüzden merak ettim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Absolutely irresistable'ı hangi markadan kullanıyorsunuz? Orijinali üretimden kalkmış çünkü o yüzden merak ettim.

Givenchy markasi.
Kirmizi sise
Ben gittigidiyordan siparis veryorm. Dün trendyolda da vardi. Üretim mi kalkmis ? E benım aldiklarim ne o zaman :/:)

Givenchy markasi.
Kirmizi sise
Ben gittigidiyordan siparis veryorm. Dün trendyolda da vardi. Üretim mi kalkmis ? E benım aldiklarim ne o zaman :/:)

Givenchy olduğunu biliyorum. :) artık üretilmediği için açık alıyorsunuz diye düşünmüştüm de, o yüzden sormuştum. Hangi açık parfüm markası demek istemiştim. Ellerinde kalmış olabilir o zaman. Christina aguilera by night da üretilmiyor mesela artık ama bazı yerlerde kalmış bi iki tane.

Yalnız trendyolda da tükendi olarak gözüküyor. Yok absolutely orada.

bitmiş olabilir. ama üretimden kalmadı kalksa ben nasıl alıyorum :) almmak istiyorsan gittigidiyordan alabılırsın. orjınalı gelıyor :KK66::KK39:

X