Nikah tutawuanın nikah ayrıntıları

tutawua

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2010
985
171
Selam kızlar ağustos atamasına yetişsin diye 9 yıldır birlikte olduğum nişanlımla nikahımızı kıydık. Tabi ben yine sade bir tören derken ayrıntılara boğuldum:)
Nikahımız köyümüzde evimizdeki bahçede muhtar olan amcam tarafından kıyıldı. Dini nikahımız da resmi nikah gibi misafirlerin huzurunda oldu ve çok da güzel oldu. Yağmurun azizliğine uğradık ama yılmadık babam branda gerdi hemen. Çok samimi bir ortam vardı her şey çok güzeldi...
$DSC_0056.jpg $DSC_0058.jpg
Nikah masamız. Masa çiçeğini hazıra yakın orkidelerden ben yaptım. Sandalyeler çok eski ahşap sandalyeler satın alıp beyaza boyadık eskitme görünümü vermek için. Yine süslemeleri bana ait.

$DSC_0103.jpg $DSC_0074.jpg
Dikiş makinasını pembeye boyayarak üstüne anı defterimizi ve konsepte uygun objelerimizi koyduk. Üstündeki örtüyü de son gün yetiştirdim:)
$DSC_0007.jpg $DSC_0004.jpg $DSC_0051.jpg $DSC_0010.jpg

El çiçeğimi de kendim yaptım:) Yine gerçek gibi duran çiçekler aldım. Ağacı da masalsı bir görüntüsü olması için objeler ve kurdeleler asarak süsledim. $DSC_0087.jpg $DSC_0216-002.jpg

Eklentiler

• $DSC_0216-001.jpg
    $DSC_0216-001.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 321
Son düzenleme:
Çok şirin bi tören olmuş masal gibi yeni hayatınızda masal gibi olur umarım :nazar::KK16:

Selam kızlar ağustos atamasına yetişsin diye 9 yıldır birlikte olduğum nişanlımla nikahımızı kıydık. Tabi ben yine sade bir tören derken ayrıntılara boğuldum:)
Nikahımız köyümüzde evimizdeki bahçede muhtar olan amcam tarafından kıyıldı. Dini nikahımız da resmi nikah gibi misafirlerin huzurunda oldu ve çok da güzel oldu. Yağmurun azizliğine uğradık ama yılmadık babam branda gerdi hemen. Çok samimi bir ortam vardı her şey çok güzeldi...
Eki Görüntüle 1198498 Eki Görüntüle 1198499
Nikah masamız. Masa çiçeğini hazıra yakın orkidelerden ben yaptım. Sandalyeler çok eski ahşap sandalyeler satın alıp beyaza boyadık eskitme görünümü vermek için. Yine süslemeleri bana ait.

Eki Görüntüle 1198500 Eki Görüntüle 1198501
Dikiş makinasını pembeye boyayarak üstüne anı defterimizi ve konsepte uygun objelerimizi koyduk. Üstündeki örtüyü de son gün yetiştirdim:)
Eki Görüntüle 1198560 Eki Görüntüle 1198559 Eki Görüntüle 1198558 Eki Görüntüle 1198561

El çiçeğimi de kendim yaptım:) Yine gerçek gibi duran çiçekler aldım. Ağacı da masalsı bir görüntüsü olması için objeler ve kurdeleler asarak süsledim. Eki Görüntüle 1198549 Eki Görüntüle 1198557

Tek kelimeyle bayıldım:) Çok şirin, çok sade, çok da romantik olmuş:) Film sahnesi gibi görünüyor fotoğrafların. Allah bir ömür boyu mutlu olmayı nasip etsin.

Maşallah sade şık ve şipşirin bir nikah olmuş ömür boyu aşkla baksın gözleriniz :KK16:

Kızlar güzel yorumlarınız için teşekkür ediyorum:)

Eklemeyi unuttum bu da masalara koyduğumuz mumlar:) $Tam ekran yakalama 11.07.2014 001559.jpg $Tam ekran yakalama 11.07.2014 001619.jpg

çok ama çok şirin:))) ne kadar beceriklisin. kendini de koysaydın keşke çok merak ettim ne giydiğini :)

ama ben her kareye bayıldım.çok güzel bir tören olmuş.huzurlu bir ortam.herşey çok güzel düşünülmüş.:KK16:

Nişanından sonra nikahına da tekrar tekrar bayıldım her şey çok güzel görünüyor maşallah çok marifetlisin :)
Ömrünüz evliliğiniz kat kat kat daha güzel olsun Allah nazarlardan korusun :nazar: Ama biz seni de çok merak ettik kk olarak senin olduğun bir iki resim bekliyoruz :)

Nişanından sonra nikahına da tekrar tekrar bayıldım her şey çok güzel görünüyor maşallah çok marifetlisin :)
Ömrünüz evliliğiniz kat kat kat daha güzel olsun Allah nazarlardan korusun :nazar: Ama biz seni de çok merak ettik kk olarak senin olduğun bir iki resim bekliyoruz :)

Canlar çook sağolun beni şımartıyosunuz:)) Allah daha güzellerini size versin:) Hemen koyayım resim.

$DSC_0130-001.jpg

tek kelimeyle muhteşem böyle detayları bende çok düşünürüm inanın tek bi eksik bulamadım herşey yerli yerinde çok güzel inşallah çok mutlu olursunuz:KK16:

Cok guzel bir ciftsiniz masallah ayrıntılar mukemmel ve cok orjinal özellikle dikis makinasini pembeye boyama olayina bittimm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cok guzel bir ciftsiniz masallah ayrıntılar mukemmel ve cok orjinal özellikle dikis makinasini pembeye boyama olayina bittimm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Heheheh çok sağol tatlım evet en şeker şey o oldu:)))

Eki Görüntüle 1198498 Eki Görüntüle 1198499

Eki Görüntüle 1198500 Eki Görüntüle 1198501
Eki Görüntüle 1198560 Eki Görüntüle 1198559 Eki Görüntüle 1198558 Eki Görüntüle 1198561

El çiçeğimi de kendim yaptım:) Yine gerçek gibi duran çiçekler aldım. Ağacı da masalsı bir görüntüsü olması için objeler ve kurdeleler asarak süsledim. Eki Görüntüle 1198549 Eki Görüntüle 1198557

daha ne olsun hersey mukemmel olmus bnce Allah gonlunuze gore yaşamayı nasıp etsın kuzum

X