Elektrikli Mutfak Aletleri Arçelik telve mini mi? beko keyf mini mi

barmanbek

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2013
7
0
kızlar merhaba, ben anneme kahve makinesi almak istiyorum, kendisi türk kahvesini çok sever. şimdi arçelik telve mini ile beko keyf mini arasında kaldım. dışarıdan bakıldığı zaman markaları dışında hiç bir fark yok. ama gittiğim cafelerde gördüğüm arçelik telve kullanmalarıydı. bugüne kadar beko kullanan bir yer rastlamadım. sizce hangisini almalıyım çok kararsızım.

Bende dusunuyorum canim hep arceligi gordum o yuzden bence arcelik ama bende ikili mi tekli mi karar veremedim sen ne dersin bu konuda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende dusunuyorum canim hep arceligi gordum o yuzden bence arcelik ama bende ikili mi tekli mi karar veremedim sen ne dersin bu konuda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

1 ay önce arçelik kahve makinesi ikilisini aldım. Bence tekli yerine ikili daha mantıklı. Çünkü teklide su haznesi yok her kahve yapışında tekrar su doldurman gerekiyor. Ve bir kerede sadece ıkı adet kahve yapabiliyosun.

Bekodan daha iyi olduğuna eminim. Tek yapman gereken kahveni ve şekerni cezveye koyup düğmeye basmak. Bir dakika içinde köpüklü kahven hazır:KK9::KK45:

1 ay önce arçelik kahve makinesi ikilisini aldım. Bence tekli yerine ikili daha mantıklı. Çünkü teklide su haznesi yok her kahve yapışında tekrar su doldurman gerekiyor. Ve bir kerede sadece ıkı adet kahve yapabiliyosun.

Bekodan daha iyi olduğuna eminim. Tek yapman gereken kahveni ve şekerni cezveye koyup düğmeye basmak. Bir dakika içinde köpüklü kahven hazır:KK9::KK45:
Bir defada 2lide en fazla kaç kahve yapabiliyosun ?

Biz işyerinde 2 li arçelikten kullanıyoruz. Çok pratik oluyor. Ama kalabalık kişilere çok sık yapılmayacaksa bence tekli daha mantıklı.
İnternetten alışveriş yapıyorsan eğer sana 25 TL indirim ceki verebilirim bu ürünü alman için

Biz işyerinde 2 li arçelikten kullanıyoruz. Çok pratik oluyor. Ama kalabalık kişilere çok sık yapılmayacaksa bence tekli daha mantıklı.
İnternetten alışveriş yapıyorsan eğer sana 25 TL indirim ceki verebilirim bu ürünü alman için

İndirim çeki hala geçerli mi? Ben almayı düşünüyorum da nerede geçerli ama sendeki indirim çeki acaba. Kullanılmadıysa talip olabilirim :KK28:

Kizlar merhaba,
Cevap vermek icin biraz gec kalmis olabilirim ama sunu belirtmek istiyorum. Esim Beko'da bolge sorumlusu olarak calisiyor. her iki marka da Koc grubunun .. Arcelik ve Beko da urunler ayni, uzerine konan marka farkli tek farklari bu.. Secim tabiki de size kalmis :) her ne marka olursa olsun bol kahveli sohbetli gunler dilerim :))

benim de arkadasim arcelik'te calisiyor, onun dedigi sey de gleam gleam ile ayni, beko ve arcelik Koc grubunun, yalniz beko'yu yurt disina gondermek icin o isim altinda uretiyorlarmis. urunlere bakarsaniz hepsi ayni, kodlama sistemi bile ayni, sadece uretim esnasinda beko markasi basiyorlar arcelik yerine.

arkadaşlar bu iki cihazda aynı, keyf te telvede aynı. tasarımlarıda özellikleride aynı. birinde beko , birinde arçelik yazısı var.
sadece aralarında değilde tekli ile çiftli arasında fark var.
teklide suyu kendin koyuyorsun. bir seferde en fazla 2 kişilik kahve yapabiliyorsun.
çiftlide su haznesi var. suyu kendisi koyuyor. bir seferde en fazla 4 kişilik kahv yapabiliyorsun.
birde yeni çıkan arzum un Okka isimli bir kahve makinesi var ama hiç kullanmadım.

benim de arkadasim arcelik'te calisiyor, onun dedigi sey de gleam gleam ile ayni, beko ve arcelik Koc grubunun, yalniz beko'yu yurt disina gondermek icin o isim altinda uretiyorlarmis. urunlere bakarsaniz hepsi ayni, kodlama sistemi bile ayni, sadece uretim esnasinda beko markasi basiyorlar arcelik yerine.
doğru bir açıklama olmuş hangisi ucuzsa o alınmalı bence :)

arçelik telvenin teklisinde üç fincan kahve yapılmıyor mu? iki demişsiniz arkadaşlar

hayır malesef yapılmıyor. teklide de , çiftlide de en fazla 2 tane yapılabiliyor. ama teklide küçük fincanlara koyarsanız 3 taneyi çıkarıyor.

casper18 .!.:
hayır malesef yapılmıyor. teklide de , çiftlide de en fazla 2 tane yapılabiliyor. ama teklide küçük fincanlara koyarsanız 3 taneyi çıkarıyor.

Her ikisindede Cezveler plastik mi arcelik ve beko da.cezvelerde sorun olunca garanti kapsamında degilmis.yorumlarda okudum ve teddutte kaldim

evet , her ikiside plastik fakat gayet sağlamlar. bir buçuk yaşında çocugum var . kaç kere cezveleri yerinden çıkarıp fırlattı ve hiç bir şey olmadı. garanti kapsamında olup olmadıklarını bilmiyorum.

ülkemizde çoğu sektörde bu durum var.Ama halkımız bilmiyor. birinin reklamını yapar marka yaparlar, diğerini de alt gelirli insanlar için piyasaya sürerler...

X