Onu cok seviyorum

Sumeyye95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2014
65
6
Merhabalar
Nerden nasil basliycagimi inanin bilmiyorum bir daha birini sevecegmi aklmdan dahi gecrmezdm taki o karsima cikana kadar,tesaduf bir tanismayla girdi hayatima onceleri hic kaale almadm hoslaniyodm ama aklimdan cikmayan biri vardi onu unutabilecgimi asla dusunmuyordm baskasini sevebilecegmi asla..oyle imtihanlara tabii tutuldmki heryerden ayri bi darbe yedim eskiyi acarsam bitmez ben yine de cok sukur diyorum ve bugunumu onu anlatiyorum Onu oyle cok seviyorum ki yillar sonra bana verilmis enn guzel armagan sanki.asla inanmazdm bu kdar mutlu olacagima 1yil olacak iliskmize daha yeni gozuksde sanki yillardr variz birbirimizin hayatinda. smdiye kdar hayatma giren kaba saba bencil cikarlar pesinde olan bi kizla knusmasni dahi bilmeyen serseri insandi ben hayatma giren kisiyle hic oylesne takilmadm hep ciddi dusundm ama acele etmisim
Ama suan benim yuzumu guldurmek icin gozumun icine bakan agzimdan cikacak olan soze bakan tatli bir askerim var :) evet kendisi asker kibrsta suan allahtan kisa donem uc ayi var ben onu cok ozluyorm her frsatta ariyor oraya gideli uzerime daha cok dusuyo o belli etmedgni sansana sesindeki endise herseyi ifade ediyor.sanirim bu kaybetme korkusu...
Benim daha once yasadgm en buyuk en bastirilms duygu.sundan eminimki sevgilim beni benim onu sevdigimden daha cok seviyor beni benden daha cok dusunur hasta olsam ici yanar cocuk gbi kizar bana.ailesyle tanistrali da oluyo aylar babasi hele cok sicak kanli biri benimle knusurken kizim kizim der surekli.kizlari yok ondan da kaynakli olablr.hele annesi ben gelin almiyorm kizim olcaksn sen benim der hep.gecenlerde gittim ziyaretine cok memnun kaldi.sevglm hep sorar annem aradimi sen aradnmi birbirinizi unutmayn der aslnda annesine olan yaknligi bazen korkutuyo beni ama zarar gelmez.eski sevglim benim yanimda annesine bagiran cagran bi tipti allahm nasil katlandm ona iste insan sevnce gormek istemiyor hicbiseyi.simdi karsilastrinca sukrediyorum halime.biz onunlq yeri gelir cocuk oluruz kafede oyun oynarz onun telefonunda benim cok sevdgm bir oyun var sakasina kustugmde filan (gercek hic kus kalmisligmz yoktur o dayanamaz mutlaka arar beni ben suclu olsamda o gonlumu alir)hemen o oyunu verir elime.birlikte resim yaparz benim resmimi yapmsti bende fotogrftan ikimznkini yaptm ama komedi.yanimda olsa orjinali ve gercegi atmak isterdm neyse.suan ozlemimden yaziyorm bunlari dikkat ceken bir konu degil belki ama inanin ben rahatliycm askerden geldiginde isine doner ankaraya buyuk ihtimal.gelecegini dusunen biri yasi cok buyuk olmamasina ragmen birikmisi var her genc yapmaz bunu baba parasi yemeyi seven cok ama o oyle degil onu cok seviyorum cevremizdeki arkadslar bize cok imrenir nazar deger diyede korkuyorm insallah hersey boyle devam eder cok bsey anlatmadm ama sizin gozunzdn bu ilisknin degerlendrilmesi mutlu eder beni :)

Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah :)
her şey çok yolunda görünüyor..

size sadece şunu tavsiye edeyim istedim,
kıyas yapmaktan vazgeçin artık...
pek çok cümlenizde eski sevgilinizi dahil etmişsiniz.. hep bir kıyaslama durumu ve şu an hayatınızda olan insanın hep artı olan yönleri..

hayatınızdaki insanı , o olduğu için sevin.. öyle bir insan olduğu için sevin..
eski insandan daha iyi olduğu , daha güzel huylu olduğu için değil...
eskisiyle kıyaslandığında yenisinin daha makbul olduğunu düşünerek sevmeyin...

böyle yaptığınız vakit şu an hayatınızdaki insana haksızlık ediyorsunuz gibi durur..
sırf sanki diğeri gibi değil o yüzden birliktesiniz gibi..

bu düşüncelerden de arının :KK34:
hayatınızdaki insanı seviyorsunuz buna odaklanın.. eskisinden daha iyi olmasını artık bir kenara bırakın..

tekrardan mutluluklar :KK16:

Cok haklisinz bunun bende farkndaym ama aklmdan atamadgm seyler var bunu asla ona yanstmiyorum icimdeki sey ofke.bakmayn burada yazdm ama normal gunde aklma bilw gelen biri degil ben nasil bir hayattan digerine gecis yaptgmi anlatmak istedm cevap icin cok tesekkurler

Merhabalar
Nerden nasil basliycagimi inanin bilmiyorum bir daha birini sevecegmi aklmdan dahi gecrmezdm taki o karsima cikana kadar,tesaduf bir tanismayla girdi hayatima onceleri hic kaale almadm hoslaniyodm ama aklimdan cikmayan biri vardi onu unutabilecgimi asla dusunmuyordm baskasini sevebilecegmi asla..oyle imtihanlara tabii tutuldmki heryerden ayri bi darbe yedim eskiyi acarsam bitmez ben yine de cok sukur diyorum ve bugunumu onu anlatiyorum Onu oyle cok seviyorum ki yillar sonra bana verilmis enn guzel armagan sanki.asla inanmazdm bu kdar mutlu olacagima 1yil olacak iliskmize daha yeni gozuksde sanki yillardr variz birbirimizin hayatinda. smdiye kdar hayatma giren kaba saba bencil cikarlar pesinde olan bi kizla knusmasni dahi bilmeyen serseri insandi ben hayatma giren kisiyle hic oylesne takilmadm hep ciddi dusundm ama acele etmisim
Ama suan benim yuzumu guldurmek icin gozumun icine bakan agzimdan cikacak olan soze bakan tatli bir askerim var :) evet kendisi asker kibrsta suan allahtan kisa donem uc ayi var ben onu cok ozluyorm her frsatta ariyor oraya gideli uzerime daha cok dusuyo o belli etmedgni sansana sesindeki endise herseyi ifade ediyor.sanirim bu kaybetme korkusu...
Benim daha once yasadgm en buyuk en bastirilms duygu.sundan eminimki sevgilim beni benim onu sevdigimden daha cok seviyor beni benden daha cok dusunur hasta olsam ici yanar cocuk gbi kizar bana.ailesyle tanistrali da oluyo aylar babasi hele cok sicak kanli biri benimle knusurken kizim kizim der surekli.kizlari yok ondan da kaynakli olablr.hele annesi ben gelin almiyorm kizim olcaksn sen benim der hep.gecenlerde gittim ziyaretine cok memnun kaldi.sevglm hep sorar annem aradimi sen aradnmi birbirinizi unutmayn der aslnda annesine olan yaknligi bazen korkutuyo beni ama zarar gelmez.eski sevglim benim yanimda annesine bagiran cagran bi tipti allahm nasil katlandm ona iste insan sevnce gormek istemiyor hicbiseyi.simdi karsilastrinca sukrediyorum halime.biz onunlq yeri gelir cocuk oluruz kafede oyun oynarz onun telefonunda benim cok sevdgm bir oyun var sakasina kustugmde filan (gercek hic kus kalmisligmz yoktur o dayanamaz mutlaka arar beni ben suclu olsamda o gonlumu alir)hemen o oyunu verir elime.birlikte resim yaparz benim resmimi yapmsti bende fotogrftan ikimznkini yaptm ama komedi.yanimda olsa orjinali ve gercegi atmak isterdm neyse.suan ozlemimden yaziyorm bunlari dikkat ceken bir konu degil belki ama inanin ben rahatliycm askerden geldiginde isine doner ankaraya buyuk ihtimal.gelecegini dusunen biri yasi cok buyuk olmamasina ragmen birikmisi var her genc yapmaz bunu baba parasi yemeyi seven cok ama o oyle degil onu cok seviyorum cevremizdeki arkadslar bize cok imrenir nazar deger diyede korkuyorm insallah hersey boyle devam eder cok bsey anlatmadm ama sizin gozunzdn bu ilisknin degerlendrilmesi mutlu eder beni :)
Merhaba canım çok çok sevindim mutlu olmana.Allah mutluluğunu daim etsin.Ben 1 yıllık ilişkimden yeni ayrıldım beni çok seven birisiydi ama sinirliydi ne bileyim bana veya ailesine yüksek sesle konuşmuşluğu vardır.Ama ben çok duygusal olduğum için etkileniyodum her şeyden ve gözüm içine baksın istiyodum sürekli ama o ben ağladığımda bile kendini haklı görüp bir şey yapmıyodu.Ve ailem de istemiyodu üstelik.Ama ben seviyordum onu yine de.İşte senin bahsettiğin gibi aynı :) Kendimi ve ailemi dinledim ve ayrılmanın daha hayırlı olacağını düşündüm.Ama yine geri mesaj atsam mı diye düşünmüyor değilim.Aynı ben de senin şu anda bahsettiğin gibi bir ilişkim olsun istiyorum çok güzel şey bunlar :) Yaşım 23 daha 1 senem kaldı okulumun bitmesine sence böyle bir insan çıkar mı karşıma? Ne bileyim böyle gönlümün rahat olduğu bir ilişkim olur mu acaba? Kafamda soru işaretim olsun istemiyorum işte bu evleneceğim adam demeliyim ilk başladığımız andan itibaren.Bana da dua edermisin bu dönemi rahatça atlatıp sonra hayatımın aşkıyla karşılaşmam adına.Hep mutlu olun aşkınız sonsuz olsun tatlım :nazar:

Ayy canim benim ettim sana dua insallah gonlunce olur her sey bak eskilerden bahsetmek benim icin yanlis suan amaa madem sordun syleyeyim.unutamam sandim gecelerce agladm bi serseri yuzunden ailesi de degisik insanlardi kiz ama saf kalpliydi annesi cahil kendi halinde bi kadindi benim ailemle uzaktan yakndan alakalari yoktu bazi hatta bi cok konuda.kiz kardesi onunla tanistktan sonra en yakin arkdsm oldu bizde kaliyodu cogu geceler bir kez de ben onlarda kalmistm.dusunsede sevgliyken onlarda kaliyosun ailesi de evde ama gel gor ki cocuk yok :) sabaha kadr gelmedi serefsiz kim blir nerelerde surtuyodu sabaha karsi geldi bende uyumus numarasi yaptm kiz kardesyle yatiyodm.yani boyle bi iliskmz vardi kopuk bi sekilde ben aptal asik o ise ne yaptgi belli olmayan bi serseri.ne dusuncelerime yakisiyodu ne de aileme.gozleri cok guzeldi kopegin.dedigim o ki ben bu sekilde oldugmz halde yinede unutamiyodm mesaj atsa cevap veriyodm hemen.ne geliyodu bana tamamen nede gidiyodu.bende hep boyle devam edeck derken biriyle basladm iste ve zamanla unutturdu bana ona asla ihanet etmedm o hayatma grince direk numarami degistrdm ona bi hata yapmaktan korktm cnku cok yeniydi daha.hayatma o guzel insan girince gunden gune gordum ki allah illaki kalbine gore birini cikariyor uzulme elbette cikacak karsina biri ama lutfen once mantigimz olsun on planda ask isin sonrasnda kendiliginden geliyor :KK66:

X