Bızde anne olacagız dıyenler buraya:)))

İnşallah canim her ay ayni şeyi umuyoruz zaten :) ya aslında bu adetimde Dr ye gitmek istiyordum ama 2.gunum cts.3.gunum pazara denk geliyo.arkasida bayram zaten.soğan kuru bide bal tarcin çörek otu yapmak istiyorum ama bakalim.ilk önce soğanla basliycam herhalde :KK1: bidahaki aya da bal tarcin çörek otu yaparim herhalde :KK16:
Karabiber yaa adetim geldi moralmen eksilerdeyim :))ben ya incir kuru ya sogan kuru dktra gtmyi dsnyrm bklim :KK43:((((((

Karabiber yaa adetim geldi moralmen eksilerdeyim :))ben ya incir kuru ya sogan kuru dktra gtmyi dsnyrm bklim :KK43:((((((

Hayirlisi canim napcan elden bisey gelmiyor.erkenden geldi bizimkiler bu ay..bende soğan kuru yapcam bakalim bisey var mi yok mu onu da bilmiyorum ama yapicam yinede. :KK16:

Kızlar merak ettigim bişeyi sorucam acaba adet olmana rağmen hamile olabilirmisin yada öyle olan varmı merak ediyorum

Ay canm inslh obur aya uzulme . 27 sindeydin seninde erken geliyordumu hic ?

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Hoos bulduk canim olur tanisalim 1 sene 2 aylik evliyim hic korunmadik ama basta fazla istemiyordum ama 8 aydir felan cok istiyoruz olmuyor

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Allah aratmadan versin ins ergen kiz daha 8 ay neyse bn 3 yila yakin evliyim ewlndgm ilk gunden beri istyrz olmuyor iste zamanini bekliyor bebis :KK16::KK16::KK16:

Meraba kızlar, ben de bebek istiyorum. 2 aydır deniyoruz. İlk ay pek sayılmaz aslında, yeni evliydik, çok dikkat edemedik... Hepimize nasib olur inşallah

X