iğrenç arkadaşlk sitelerinden sevgilimi nasıl kutarıcam

merhaba bayanlar büyük bi derdim var 5 yıllık bi sevgilim var ve seneye nişanımız olacak özünde çok iyi biri fakat sosyal arkadaşlık siteleri vb. iğrenç yerlerde takılırken yakaladım videolar fotograflar artık bakıp ne anlıyosa arkadaşının bulaştırdığını söylüyo ve bana söz vermesine rağmen tekrar aynı olay oldu ve şimdi tekrar söz verdi ben napıcam nasıl vazgeçiricem bu sitelerden onu yardm lütfen..:KK50:

Cnm alışmış kudurmuştan beterdir :KK20: hiç sanmıyorum vazgeçeceğini eşimde aynı söz veriyo sonra gene aynı şeyleri yaptı şimdiden böyleyse evlenince düşünemiyorum evlendikten sonra hiç vazgeçmez Allah yardımcın olsun anlayabiliyorum seni

konuşma ayrıldığını söyle burnu sürtücektir. seni kaybetmekten öyle bi korksunki bir daha yapmasın

Son düzenleme:
merhaba bayanlar büyük bi derdim var 5 yıllık bi sevgilim var ve seneye nişanımız olacak özünde çok iyi biri fakat sosyal arkadaşlık siteleri vb. iğrenç yerlerde takılırken yakaladım videolar fotograflar artık bakıp ne anlıyosa arkadaşının bulaştırdığını söylüyo ve bana söz vermesine rağmen tekrar aynı olay oldu ve şimdi tekrar söz verdi ben napıcam nasıl vazgeçiricem bu sitelerden onu yardm lütfen..:KK50:

Canım böyle bir şey nasıl olabilir kışkırtmak istemem ama senden kıymetli mi bu işler çapkınlığın ilk adımı gihi geldi söz veripte tutmayan adamı napıcaksın 5 yıllık beraberliğinize saygı duymuyor sözünü tutmaması bunu gösteriyor bence sen onu bırak tabi ben tanımıyorjm senide kendisinide sadece bir bakış açısı getirdim gözünü iyi aç evlenince geç olabilir iyi şanslat hakkında hayırlısı olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hangi siteler bunlar, facebook mu yoksa tanisma amacli ve sadece bu amac icin kullanilan siteler mi?
Eger tanisma siteleriyse evlenme niyetine girdigi halde oralarda takilmasi cok anormal.

sizde üye olun o sitelere ve o girdiği zaman bişi demeyin normal olduğunu söyleyin hatta sizinde üyeliğiniz olduğunu söyleyin ona durumun vahamiyetini yasayarak anlasın lakin sizi umursamaz kıskanmazsa o zaman evlilik düşünmeyin

Bence sevgilinizin bu sitelerden kurtaracaginiza kendinizi ondan kurtarin.ilerde tepenize biner.haklisiniz beş yil olmuş ama gelecek nice 5senelerinize yazik etmeyin derin

ne 'kurtarması' ya?kimi neyden kurtartıyorsun Allah aşkına güzelim?
adam resmen arayış içinde..biri elimde biri cebimde hesabı.
bence sen kendini bundan kurtarmaya bak.

X