Saç Rengi ve Saç Boyama Oryel İle Saç Açmak İstiyorum! Yardım...

Palettde Deluxe Yoğun Renk Açısı Önerir Misiniz?

• Ankete Katılan
    4
  • Anket Kapalı .
Aynı benim saçım.....:)) Ben hatta beğenmiştim bu açıcı rengini ama arada öyle çiğ kızılımsı şeyler kalınca sarı renkle boyamıştım...Loreal 9 numara düşük kalmıştı, yani bu açıklığı biraz gölgeledi..Sen açık sarı 10.2 küllü kullanmak istiyorsun ancak küllü renkler işte saçtaki bu gerçek sarılığı da lıp götürüyor...Bence yine 10'lu ama küllü olmayan bir sarıya boya daha neşeli ve genç bir renk kalır en azından küllüler çok yaşlı durabiliyor... Bir dahaki boyamaya ben de 10 boyayacağım...Şu anki saçım da güzel ve bayramda çok güzel bir giysi aldım onunla tamamlayacağım. Annem ise beni gebertecek hiç sevmiyor saçlarımı açtırmamı, o hep doğal kestane rebgi saçlı kızını istiyor :)) Ben sapsarı yapınca kızıymışım gibi gelmiyor kadıncağıza, ne o öyle beyazlatmış gibi diyor:)) Asla asla dememek lazım ama asıl beyazlatmış gibi duran platin sarıyı hiç düşünmüyorum bir de ben gölgeli balyajlı gibi yaptım saçımı ve benim düşüncem daha çekici oluyor sarının tonlarıyla geçiş yapmak...

Canım sana kolay gelsin güzel açılmış, güle güle kullan...

Hmm anladım canım teşekkür ederim :KK16: ahh anneler..

Merhabalar kızlar. Saçlarım sarı diplerimi ise 6 aydır belki de daha fazla boyatmadım. Çünkü bir ara saçlarımı boyamama kararı aldım ama yine dayanamadım :KK1: Palette deluxe yoğun renk açıcısından aldım iki kutu henüz boyamadım yakında boyayacağım. Benim sorum saçlarımı palette ile açtıktan sonra bir müddet geçince kendim evde oryel ile açsam nasıl olur? Bir de doğuştan sarışınım (tabii şimdi koyulaştı kumral oldu) istediğim renk beyaz sarı fildişi rengi. Oryel ile saç açarken neler uygulamam gerekir nasıl hazırlamam lazımdır bilgilendirirseniz çok sevineceğim :KK31:

Ya bi arkadasıma denemiştik . Cok fazla durdurmadım korkttm elimde kalır saçları die .. Her tarafında renk dalgalanma oldu kızın dikkated cok dikkatli olman gerek 😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ya bi arkadasıma denemiştik . Cok fazla durdurmadım korkttm elimde kalır saçları die .. Her tarafında renk dalgalanma oldu kızın dikkated cok dikkatli olman gerek 😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet çok dikkat gerektiren bir iş gerçekten..

Saçlarımı platin sarısı yapmak için önce palette nin yoğun renk açıcısı ile açmıştım. Şimdide yine palette 10.2 platin sarısı aldım iki kutu yakında uygulayacağım sonucu paylaşırım :KK31: $platin palette.jpg

Cnm 10.2 yi kullandysan foto koyarmsiin cok merak ediorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aslında bahsedildiği gibi saçın elinde kalır bir durumu yok. Sadece hızlıca sürüp aliminyum folyo ile kaplaman ve kontrol etmen lazım. Açıcıdan sonra kesin boya yapman lazım diyorum çünkü böyle tam platin gibi açtığında yıpranma olur beklemediğinde de turuncu bir renk oluyor. Alaca bulaca olma ihtimali yanma riskinden daha önde diyebilirim. Bende açtım alaca bulaca bir renk oldu.. Hepsini aynı tonda açarsan ne ala.. Kendine güveniyorsan yap gitsin canım.. :) Gerçi yapmışta olabilirsin,sonucunu bilmiyorum ama.. :KK61:

Cok guzel olmus. Bayildim.Kullu sari ile boyarsan cigligi gider :KK34:

Benim su an koyu sari. Palette ile acsam nasil olur ki

Bunun üzerine palette 10.2 platin sarısı aldım bakalım onu deneyeceğim. Fotoğraf koyacağım yine :KK16: Her telden gidiyorum şu an ama palette den çok memnun kaldım süper açtı saçımı. Tavsiye ederim :KK16:

Aslında bahsedildiği gibi saçın elinde kalır bir durumu yok. Sadece hızlıca sürüp aliminyum folyo ile kaplaman ve kontrol etmen lazım. Açıcıdan sonra kesin boya yapman lazım diyorum çünkü böyle tam platin gibi açtığında yıpranma olur beklemediğinde de turuncu bir renk oluyor. Alaca bulaca olma ihtimali yanma riskinden daha önde diyebilirim. Bende açtım alaca bulaca bir renk oldu.. Hepsini aynı tonda açarsan ne ala.. Kendine güveniyorsan yap gitsin canım.. :) Gerçi yapmışta olabilirsin,sonucunu bilmiyorum ama.. :KK61:

Bence de sana katılıyorum canım. Abartıyorlar biraz gibi. Oryel denemedim saçlarıma palette yoğun renk açıcısı ile açtım ve üzerine de palette 10.2 platin sarısı uygulayacağım merak ediyorum sonuç ne olacak:KK12:

Bence de sana katılıyorum canım. Abartıyorlar biraz gibi. Oryel denemedim saçlarıma palette yoğun renk açıcısı ile açtım ve üzerine de palette 10.2 platin sarısı uygulayacağım merak ediyorum sonuç ne olacak:KK12:

Canım harika açılmış saçların.. İyi ki bildiğimiz açıcıyla açmamışsın çünkü sonuç böyle olmuyor dediğim gibi turuncumsu oluyordu. Seninki çok hoş olmuş.. Üstüne boya yapmadan da kullanılabilir gibi duruyor.Sevindim senin adına. Ben yaptığımda açtım 2 kez boyadım hala iğrenç bir tonda keşke bende yoğun renk açıcıyı kullansaydım..

Canım harika açılmış saçların.. İyi ki bildiğimiz açıcıyla açmamışsın çünkü sonuç böyle olmuyor dediğim gibi turuncumsu oluyordu. Seninki çok hoş olmuş.. Üstüne boya yapmadan da kullanılabilir gibi duruyor.Sevindim senin adına. Ben yaptığımda açtım 2 kez boyadım hala iğrenç bir tonda keşke bende yoğun renk açıcıyı kullansaydım..

Teşekkür ederim:KK54: Bir daha aklında olsun palette yoğun renk açıcısı sana öneririm kesinlikle. Bu tam bir sarı oldu ama benim istediğim beyaz sarı fildişi rengi gibi o rengi elde etmek istiyorum. Bakalım uygulamamı yapınca nasıl olacak onu da paylaşırım tekrar

Merhabalar kızlar. Saçlarım sarı diplerimi ise 6 aydır belki de daha fazla boyatmadım. Çünkü bir ara saçlarımı boyamama kararı aldım ama yine dayanamadım :KK1: Palette deluxe yoğun renk açıcısından aldım iki kutu henüz boyamadım yakında boyayacağım. Benim sorum saçlarımı palette ile açtıktan sonra bir müddet geçince kendim evde oryel ile açsam nasıl olur? Bir de doğuştan sarışınım (tabii şimdi koyulaştı kumral oldu) istediğim renk beyaz sarı fildişi rengi. Oryel ile saç açarken neler uygulamam gerekir nasıl hazırlamam lazımdır bilgilendirirseniz çok sevineceğim :KK31:

Canim bisey sorcam renk acici ne kadar palettenin bide ismi tam olarak ne geciyo kutunun ustunde

Fiyat olarak sordun herhalde 10 tl. Palette deluxe yoğun renk açıcısı diye geçiyor işte buydu benim yaptığım;
Eki Görüntüle 1206164

Ben dun saclarimin ucunu boyadim rengi koyu oldugu icin bal kopugunun koyu rengi kadar acilabildi anca lorealin boyasini kullanmistim cok cok acik dore sari ustelik iki saat beklettim bugun kalan boyayla boyasam sizce platin sarisinin iki ton koyusunu elde eder miyim?

Ben dun saclarimin ucunu boyadim rengi koyu oldugu icin bal kopugunun koyu rengi kadar acilabildi anca lorealin boyasini kullanmistim cok cok acik dore sari ustelik iki saat beklettim bugun kalan boyayla boyasam sizce platin sarisinin iki ton koyusunu elde eder miyim?

Edersin herhalde.. Bir boya bakalım sonuç ne olacak boyamadan bilemezsin canım :KK16:

X