Ban Boş Olmadığından Emin Olduğum Hocamın Yaptığı Haksızlık.Yorumlarınızı İstiyorum

X2010

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2013
322
41
Hoca bir şey sordum telimi istedi,birkaç gün sonra aradı,bana direkt teklif etmedi kamufle ederek bahane ilşe tanımaya çalıştı ben de saf ayaklarına yattım.
Ama anlıyordum genç yakışıklı hoca olunca hoşuma gidiyordum.Bana etkileyici analizerde iltifatlarda bulundu.Doğum günlerimde aradı,mesaj attı peşimde olduğunu düşündük ama hiç açılmadı.İrtibatımız kesildi 9 ay sonra ben aradım bana hep açık kapı bıraktı sorunları vardı bundan KAÇTIĞINI BİLİYORDUM.
Bi ara aradı arkadaşımla ilgili ona ulaşamamış büyük hayal kırıklığı yaşadım sonra arkadaşın bahane en son karşılaşmamızda gözlerine bakmak istiyorum dedi çünkü 1 ay gözükmedim aramadım kalbime gömmüştüm bunlar yine ümit oldu o zamanlar sevdiğim için.Balo da arkadaşım bana karşı atraksiyonlarını gördü benden habersiz sordu bir şey hissediyor musunuz seviyor musunuz diye oda ortada bi kalp var demiş arkadaşımda hoca da seviyor dedi her şeyiyle hep olumluydu boşanmış ve çocuğunu görememesini sıkıntı yapıyordu.Öyle gösterdi çünkü anlatamıyordu.En son mezun olduktan sonra görüştük her şeyi inkar etti planlamış gibi üzüldüm kırıldım beklemiyordum sadece gözlerine bakamıyoruma bir şey diyemedi.Çok büyük hayal kırıklığı yaşattı.Erkekler neden duygu ve düşüncelerini inkar eder o zaman ümit vermeyin ben beklentim olmadığı halde her şeyi itiraf ettim çünkü geçen yıl istediğim halde yakmıyormuşum gibi yapmıştım.Diğer hocam da sana inkar edebilir demişti bana yapmadı dedi hakkım helal değil psikolojim bozuk desede diğer hocam kafayı yemiş desede.....

Söyleyemediklerimi face sine yazdım ve onu sildim bir sürü çey yaptı beni her şeyi yanlış anlayan bir paranoyak duruma düşürdü öğrencim gibi seviyormuş saf,çocuk inanmaz bu lafına.Diğer hocam demişti baan inkar etmedi sana edebilir dengesizleşmiş dedi.

Bna ümit verdi ama gerçekleri açıklamadı haksızlık yatı sevmiyorsan açık kapı bırakmayacaktın beni düşündün,istedin eminim buna böyle söyleyip biz ayrı dünyaların insanıyız ya da senden soğudum diyebilirdi en çok üzüldüğüm yapılanların inkar edilmesi oysa arkadaşlarım şahit ve yaşayan benim.

Bu mübarek günlerde hep ah ettim Allah ımacılarını dindirsin ama sevgisişz bıraksın beni ve sevgimi arasın ama bulamasın yediremedim bu yapılanları herkesin değer verdiği,sevdiği ve güzel bulduğı biriyim kalpleri ısındıran Allah benim de uygun olmasa da ona ısınmıştı.Sevgiyi yaşayamasak bile bari ne yapmaya çalıştığını söyleseydi.

Son düzenleme:
allah yardımcın olsun canım ne yazıkki erkekler kızlar kadar cesur olamıyor

Sağ ol evet öyleler neden inkar edilir anlamam ego meselesimi öğrenci düşünmem filan yoksa....

Konuyu kısalttım belki yorum yapılır canım sıkkın böyle olunca öz güvenim gidiyor geçici olarak kendimi sevmesem,değersiz,çirkin bulsam tamam derim ama...

X