Kontakt Lens Renkli lens takmak

meli 1 sene kullanmıştım öyle aman aman bir değişiklik yapmıyor. yalnız ne kadar doğal olsa da belli oluyor lens olduğu. öyle diğer lenslerdeki ölü balık görüntüsü yok bunda. fiyatı en son 175 civarıydı. benimkiler şöyleydi gözlerim açık kahve... siyah rengi daha az açabilir:KK31:
attachment.php

Gözlerin çooookkkkk güüzel yaaaa. Bayıldımm. :nazar::nazar::nazar::KK31:

Konuya gelirsek;
Renkli lens bence çok itici. Oldukça çirkin görünüyor. Ne olursa olsun belli ediyor kendini o yapaylık.
Ama ille de kullanırım diyorsan mel doğru tercih olur. Kimse de hayal kırıklığına uğramaz merak etme.
En başından anlarlar zaten lens olduğunu çünkü. :)

Mel degisiklik yapmaz ki koyu kahve gözde. Oyle belli olacak birsey yaratmaz. Baska renk olsa tamam derim. Ama soloticalar uzun kullanıma elverişli degıl. Sabahtan aksama kadar taktığında batma yapıyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayrıca lens oldugunu anlarlar olayıda biraz sehir efsanesi. Cunku dogru ve kaliteli lens ile doğal duran gözleri elde etmek mümkün.

O lens oldugu anlaşılan lensler genelde ucuz ve ultra bombeli oluyor icin rahat olsun.

Ayrıca lens oldugunu anlarlar olayıda biraz sehir efsanesi. Cunku dogru ve kaliteli lens ile doğal duran gözleri elde etmek mümkün.

O lens oldugu anlaşılan lensler genelde ucuz ve ultra bombeli oluyor icin rahat olsun.

Dogal duran kehribar rengi lensi hangi markada bulabilirim bilginiz var mi?

Konuya geldim konu sahibine uydum :)

Gözlerin çooookkkkk güüzel yaaaa. Bayıldımm. :nazar::nazar::nazar::KK31:

Konuya gelirsek;
Renkli lens bence çok itici. Oldukça çirkin görünüyor. Ne olursa olsun belli ediyor kendini o yapaylık.
Ama ille de kullanırım diyorsan mel doğru tercih olur. Kimse de hayal kırıklığına uğramaz merak etme.
En başından anlarlar zaten lens olduğunu çünkü. :)

teşekkür ederim, charm mel bu lensler:KK52:

Dogal duran kehribar rengi lensi hangi markada bulabilirim bilginiz var mi?

Konuya geldim konu sahibine uydum :)

Kendi goz renginize bağlı bu biraz da ☺️ ama desio nun dream adlı bir lensi benim icin tam olarak kehribar rengidir

Gozlerinizi simdi gordum gercekten cok dogal durmus :) surekli soruyorlar miydi lens mi diye? :)

soran oluyordu evet:) gündüz yine çok yakından farkediliyordu lens olduğu ama akşam üzeri yahut mağaza ışıkları altında kendi gözümden ayırt edemezlerdi. eşimde denemiştim mağaza ışığında onda da kendi gözü gibi durmuştu:KK9:

Kendi goz renginize bağlı bu biraz da ☺️ ama desio nun dream adlı bir lensi benim icin tam olarak kehribar rengidir

Benim gozlerim acik yesil, dediginiz lense bakicam tesekkurler :)

soran oluyordu evet:) gündüz yine çok yakından farkediliyordu lens olduğu ama akşam üzeri yahut mağaza ışıkları altında kendi gözümden ayırt edemezlerdi. eşimde denemiştim mağaza ışığında onda da kendi gözü gibi durmuştu:KK9:

Masallah diyeyim gozlerinizin sekli de cok hos :) sizde de gordukten sonra iyice isindim lens isine ama benim istedigim arada bir takmak hep degil. Aylik falan vardir heralde

Benim gozlerim acik yesil, dediginiz lense bakicam tesekkurler :)

Masallah diyeyim gozlerinizin sekli de cok hos :) sizde de gordukten sonra iyice isindim lens isine ama benim istedigim arada bir takmak hep degil. Aylik falan vardir heralde

bunlar yıllık lensler ama kullanım günü olarak düşünmek lazım. 1 gün takıp 1 gün çıkartırsanız 2 sene kullanabilirsiniz gibi.
aylık olanları bu kadar doğal durmuyor ama belki sizde durabilir renkli gözlüsünüz zaten:nazar:

[video=dailymotion;x1kdaam]http://www.dailymotion.com/video/x1kdaam_solotica-quartzo_lifestyle[/video]

bu da quartzolarım, çok kalın ve rahatsız bir lens ben beğenmemiştim ama belki sen beğenirsin

Güzel bir bayanmışsınız maşallah Koalina

bunlar yıllık lensler ama kullanım günü olarak düşünmek lazım. 1 gün takıp 1 gün çıkartırsanız 2 sene kullanabilirsiniz gibi.
aylık olanları bu kadar doğal durmuyor ama belki sizde durabilir renkli gözlüsünüz zaten:nazar:

Oyle de olabilir, ara ara istedigimde takarim. Kehribar rengine bu aralar cidden taktim kafayi ben :) fiyati ne ladardir acaba, ben zaten lens kullaniyorum cunku yillik alirsam cok tuzlu olur

Ben numarali şeffaf lens ( gozlerim yeşil) takıyorum renkli takanları sevmiyorum doğal olmuyo pek

Başlamazsan bitmez!!!

Hiç kendinizi doğal moğal diye kandırmayın. Koyu gözde renkli lens aynı balık gözü gibi duruyor, 10 km öteden anlaşılıyor. Bakışları da kayık yapıyor. Çok kötü.

meli 1 sene kullanmıştım öyle aman aman bir değişiklik yapmıyor. yalnız ne kadar doğal olsa da belli oluyor lens olduğu. öyle diğer lenslerdeki ölü balık görüntüsü yok bunda. fiyatı en son 175 civarıydı. benimkiler şöyleydi gözlerim açık kahve... siyah rengi daha az açabilir:KK31:

koalina bu gözler seninmi :KK53: aşık oldum galiba :KK23::KK23::KK53:

Ben solotica'nın mel adlı yeşil lensini almak istiyorum, doğal duruyor arkadaşlarımdan gördüm, ama ne biliyim yeni bi ortama da giricem, üniversiteye, 1 yıl boyunca kullanıcam ama insanlar onu çıkardığımda hayal kırıklığına falan uğrarlar mı yada ne biliyim samimiyetsiz durur mu?

Gerçek göz rengim siyah, ve gözlerimde bozuk numaralı alıcam yani.

Bide o kadar para vericem ya kayma yaparsa, renk olmazsa diye korkuyorum. Fiyatını bile tam olarak bilmiyorum.

Sizce almalımıyım? İtici olur muyum kullanırsam? Aranızda kullanan var mı?
:26:

mel bence gayet iyi bir renk seçimi olur. cart mavi falan değil, daha doğal bir renk. o nedenle de bu kadar insanlar ne der diye düşünmeyin, insanların dış görünüşünüze karışmasına, laf etmesine izin vermeyin. insanlar hayal kırıklığına uğrar diye düşünmeyin, boşverin millet beğenir beğenmez, zevkler ve renkler meselesi...

canım benim gözlerim mavi-yeşil orijinal. Balkan göçmeniyiz. Ben beğeniyorum kendi gözlerimi ama bana sanki insanların çoğu kahverengi seviyor gibi geliyor. Bazen ben de kahverengi lens mi taksam acaba diyorum. Gözlerimde bozukluk yok çok şükür niye takayım diyorum sonra. İnternette okuyorum, yok mavi göz çok itici falan, sinsi insanların gözü, yok renkli gözlerin nazarı değer, yok pigment eksikliği, hastalık falan yazmışlar, üzülüyorum o zaman. Sonuçta Allah bizi böyle yarattı, insanlar önyargılı bakıyor. Bana renkli göz güzel geliyor, özellikle kızlara çok yakışıyor bence.

Son düzenleme:
X