Kontakt Lens Renkli lens takmak

damlacik1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2014
172
19
Ben solotica'nın mel adlı yeşil lensini almak istiyorum, doğal duruyor arkadaşlarımdan gördüm, ama ne biliyim yeni bi ortama da giricem, üniversiteye, 1 yıl boyunca kullanıcam ama insanlar onu çıkardığımda hayal kırıklığına falan uğrarlar mı yada ne biliyim samimiyetsiz durur mu?

Gerçek göz rengim siyah, ve gözlerimde bozuk numaralı alıcam yani.

Bide o kadar para vericem ya kayma yaparsa, renk olmazsa diye korkuyorum. Fiyatını bile tam olarak bilmiyorum.

Sizce almalımıyım? İtici olur muyum kullanırsam? Aranızda kullanan var mı?
:26:

uzaktan guzel yakından korkutucu oluyor ölü balık gibi ama eğer doğru renk ton olursa anlaşılmıyor

meli 1 sene kullanmıştım öyle aman aman bir değişiklik yapmıyor. yalnız ne kadar doğal olsa da belli oluyor lens olduğu. öyle diğer lenslerdeki ölü balık görüntüsü yok bunda. fiyatı en son 175 civarıydı. benimkiler şöyleydi gözlerim açık kahve... siyah rengi daha az açabilir:KK31:

Eklentiler

• $lens2.jpg
    $lens2.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 3.704
  • $lns1.jpg
    $lns1.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 2.123
  • $charmmel2.jpg
    $charmmel2.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 2.030
Renkli lens kandırmaca geliyor,itici geliyor ..Hiçbir erkeğinde hoşuna gitmiyor. Bana kesinlikle özgüven eksikliği gibi geliyor. Kendi göz rengin den daha güzeli yok inan.

meli 1 sene kullanmıştım öyle aman aman bir değişiklik yapmıyor. yalnız ne kadar doğal olsa da belli oluyor lens olduğu. öyle diğer lenslerdeki ölü balık görüntüsü yok bunda. fiyatı en son 175 civarıydı. benimkiler şöyleydi gözlerim açık kahve... siyah rengi daha az açabilir:KK31:

Ne kadar guzel gozlerin cok guzel olmus ya, belli olsun diye quartzo da alabilirim
Kayma yapti mi peki rahatsizlik verdi mi?

Ne kadar guzel gozlerin cok guzel olmus ya, belli olsun diye quartzo da alabilirim
Kayma yapti mi peki rahatsizlik verdi mi?

quartzodaan uzak dur bence ben almıştım bu sene ama bayağı iğrenç bir lensti iade de edemedim, kuzenime verdim...
quartzo kaym yapmıştı ama mel en doğalı ve kayma yapmayanı..numaralıydı benimki de gayet rahat kullandım

Renkli lens kandırmaca geliyor,itici geliyor ..Hiçbir erkeğinde hoşuna gitmiyor. Bana kesinlikle özgüven eksikliği gibi geliyor. Kendi göz rengin den daha güzeli yok inan.

Yok ozguven eksikligi degil de degisiklik olsun istiyorum, merak ediyorum kendimi oyle

quartzodaan uzak dur bence ben almıştım bu sene ama bayağı iğrenç bir lensti iade de edemedim, kuzenime verdim...
quartzo kaym yapmıştı ama mel en doğalı ve kayma yapmayanı..numaralıydı benimki de gayet rahat kullandım

Mel daha guzel geliyor zaten digeri opak ya dikkat cekebilir yada yapay durabilir haklisin

Renkli lens kesinlikle çok itici geliyor. Dogal bir renk de olsa bakışlardaki samimiyet kayboluyor.... Oyuncak bebegin gözüne bakıyormuş gibi hissediyorum kendimi... Lensli gözlere baktıgım zaman içim ürperiyor.... Tamamen dogallıkdan yanayım....

[video=dailymotion;x1kdaam]http://www.dailymotion.com/video/x1kdaam_solotica-quartzo_lifestyle[/video]

bu da quartzolarım, çok kalın ve rahatsız bir lens ben beğenmemiştim ama belki sen beğenirsin

üniversiteden yeni mezun oldum ve emin ol 5 sene boyunca sürekli uzun saçlı sakallı erkekler ve lens takıp sçını sarıya boyayan kızlardan nefret ettim çevremde ki herkes böyle gözlük kullan daha iyi inan bana.insanlar dalga geçiyo göz rengini değiştirince ortamlarda dalga konusu olursun çok duydum bunu kendine güven allah seni öyle yaratmış.

Bence kesinlikle renkli lens olayına girme, benim arkadaşım dereceli mavi kullanıyor yıllardır ve artık çıkaramıyor herkes onu mavi gözlü sanıyor bi süre sonra özgüven eksikliği yaşatıyor ve emin ol kendi göz rengin daha güzeldir, arkadaşım üniversiteye geçer geçmez şeffaf lens alacak artık çok rahatsız o da bu durumdan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence de dogal göz rengi gibisi yok.Sicak samimi kahve gözleri soguk, donuk ve yapay mavi, yesil gozlere her zaman tercih ederim.

[video=dailymotion;x1kdaam]http://www.dailymotion.com/video/x1kdaam_solotica-quartzo_lifestyle[/video]

bu da quartzolarım, çok kalın ve rahatsız bir lens ben beğenmemiştim ama belki sen beğenirsin

Bu da guzel olmus ama rahatsiz ediciyse benden uzak olsun

dün bu twiti okumuştum hahahaa ''biri esmer kızlara renkli lens takınca güzel değil, FİNLANDİYA KÜRDÜ olduklarını söylesin artık.. ben tepki alırım diye ağzımı açamıyorum''

Çıkarınca hayalkırıklığı yaratıyor mu demişsin.Ben çarkıfelekteki Fatmagül'ü renkli gözlü sanıyordum.Koyu gözleriyle görünce çok tuhafıma gitti,uzun süre alışamadım.Daha yeni yeni tekrar güzel bulmaya başladım.Göz alışınca tuhaf geliyor.

ay bir de bi arkadaşım vardı böyle konuşurken gözü hop hop yukarı kayardı kızın yüzüne bakamazdım konuşurken :)

gözleriniz çok güzelmiş, makyajınızdaaa..bayıldımm

Cnm ben 8 senedir kullaniorum kumralim freshlook hareli mavi kullaniorum herkes kendi goz rengim zannedio gozlerim siyah hep evde kaldigim icin ev arkadaslarim bile anlamadi dayanamadim ben dedim lens die cok sasirdilar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X