Kontakt Lens Renkli lens takmak

Mel degisiklik yapmaz ki koyu kahve gözde. Oyle belli olacak birsey yaratmaz. Baska renk olsa tamam derim. Ama soloticalar uzun kullanıma elverişli degıl. Sabahtan aksama kadar taktığında batma yapıyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim arkadasim gozleri siyah, mel kullaniyor, belli oluyor yesil duruyor bariz :) Onda batma da yapmiyormus

canım benim gözlerim mavi-yeşil orijinal. Balkan göçmeniyiz. Ben beğeniyorum kendi gözlerimi ama bana sanki insanların çoğu kahverengi seviyor gibi geliyor. Bazen ben de kahverengi lens mi taksam acaba diyorum. Gözlerimde bozukluk yok çok şükür niye takayım diyorum sonra. İnternette okuyorum, yok mavi göz çok itici falan, sinsi insanların gözü, yok renkli gözlerin nazarı değer, yok pigment eksikliği, hastalık falan yazmışlar, üzülüyorum o zaman. Sonuçta Allah bizi böyle yarattı, insanlar önyargılı bakıyor. Bana renkli göz güzel geliyor, özellikle kızlara çok yakışıyor bence.

Bemde maviyi begenmiyorum zevk meselesi o ama uzulme ya takma insanlari

Gözlerin çooookkkkk güüzel yaaaa. Bayıldımm. :nazar::nazar::nazar::KK31:

Konuya gelirsek;
Renkli lens bence çok itici. Oldukça çirkin görünüyor. Ne olursa olsun belli ediyor kendini o yapaylık.
Ama ille de kullanırım diyorsan mel doğru tercih olur. Kimse de hayal kırıklığına uğramaz merak etme.
En başından anlarlar zaten lens olduğunu çünkü. :)

Ama o begendigin kadinda lensli, gayet hos durmus iticilik yok

Benim arkadasim gozleri siyah, mel kullaniyor, belli oluyor yesil duruyor bariz :) Onda batma da yapmiyormus

Neredeyse solotica nin kullanmadığım rengi yoktur. Her sürekli kullananda bunu söyler. Uzun süreli takmada rahatsızlık verir solotica. Sabahtan aksama kadar takılacak bir lens değildir benim icin.

Ve mel de acik kahve yapar bazen ela yapar. Yesil yapanını hic gormedim. Belki arkadasınızın rengi farklidir. Bir araştırın isterseniz nette videolarda. Asyalı kızların kapkara gözlerinde ki mel rengini.

Ama o begendigin kadinda lensli, gayet hos durmus iticilik yok

Lensli oldugunu görüyorum. Gözleri çok güzel. Zaten mel abartılı gözükmüyor. Ama kendi de demiş ne olursa olsun belli oluyor diye. Sana göre itici olmayabilir. Bana göre renkli lens çirkindir. Başkasının görüşü beni bağlamaz.

Neredeyse solotica nin kullanmadığım rengi yoktur. Her sürekli kullananda bunu söyler. Uzun süreli takmada rahatsızlık verir solotica. Sabahtan aksama kadar takılacak bir lens değildir benim icin.

Ve mel de acik kahve yapar bazen ela yapar. Yesil yapanını hic gormedim. Belki arkadasınızın rengi farklidir. Bir araştırın isterseniz nette videolarda. Asyalı kızların kapkara gözlerinde ki mel rengini.

Burda lens satici bi kadin var, gozleri koyu kahve, takmis gostermelik olarak yesil olmus iste, ayni sekilde soloticanin facebook sayfasinda siyaha yakin gozlu bi kadin takmis meli o da yesil olmus. Acik kahve yaptigini gormedim ama sen bulursan atabilirsin.

Burda lens satici bi kadin var, gozleri koyu kahve, takmis gostermelik olarak yesil olmus iste, ayni sekilde soloticanin facebook sayfasinda siyaha yakin gozlu bi kadin takmis meli o da yesil olmus. Acik kahve yaptigini gormedim ama sen bulursan atabilirsin.

Bulmama gerek yok zaten üstteki bayan koymuş. Bende kullandım. Cogu videosu da mevcut. Fotograf çekimine bakmak yerine videosuna bakın.

renkli lens sanki karşımdaki kişinin gözlerine bakmıyormuşum araya bir şey giriyormuş gibi hissettiriyor.

Ben 1 yıldır renkli lens kullanıyorum. Ben lensin doğallığının göz yapısına göre değiştiğini düşünüyorum . Mesela solotica markası en doğal olarak geçiyor ama bu lensin balık gözü gibi durduğu insanlar gördüm :) Ben çoğu kişinin sevmediği , damarlı dediği bauch lomb marka kullanıyorum . Yemin ederim gözümün dibine girip gözlerin ne güzel diyen bir sürü insan oluyor :) Lens dediklerimin çoğu inanamıyor . Normal göz rengimi görenler hiç yadırgamadı tam tersi doğal gözlerin de çok güzel diyolar . Memnunum şimdilik ama kendi göz rengimi de seviyorum belki şeffafa dönebilirim :103:

Ben solotica'nın mel adlı yeşil lensini almak istiyorum, doğal duruyor arkadaşlarımdan gördüm, ama ne biliyim yeni bi ortama da giricem, üniversiteye, 1 yıl boyunca kullanıcam ama insanlar onu çıkardığımda hayal kırıklığına falan uğrarlar mı yada ne biliyim samimiyetsiz durur mu?

Gerçek göz rengim siyah, ve gözlerimde bozuk numaralı alıcam yani.

Bide o kadar para vericem ya kayma yaparsa, renk olmazsa diye korkuyorum. Fiyatını bile tam olarak bilmiyorum.

Sizce almalımıyım? İtici olur muyum kullanırsam? Aranızda kullanan var mı?
:26:

benimde gözlerim bozuktu renkli lens istiyordum 3 ay kadar kullanıp bırakmak zorunda kaldım gözlerde geri alınmayan göz kuruluğuna sebep olduğunu öğrenince vazgeçtim hemen. hem çok pahalı hem de çok titiz olmalısın geç saate kadar gözünde kalınca kuruma yapıyor temizlgine dikkat etmelisin vs.vs... ama en önemli sorun göz kuruluğu yapması tabiki ne kadar iyi bir marka alırsan al. sırıtma durumuna gelince yakın bir arkadaşımda kullanıyor yıllardır biz onun o yeşil gözüne o kadar alıştıkki çıkarınca bir tuhaf geliyor şimdide. ama kuruma olayını iyice araştır sonradan pişman olmamak için derim

Bemde maviyi begenmiyorum zevk meselesi o ama uzulme ya takma insanlari
bana da ela göz güzel gelmiyor, gerçi bazısı güzel oluyor, kahverengi sıradan ama bazı kahverengi gözler var güzel bakıyor, ama bazısı da çok boş bakıyor. Ben kızlara yakıştırıyorum renkli gözü, ya da etrafımda öyle gördüğüm için hoş geliyor bana. Neyse canım, önemli olan sağlıklı gözlerimiz olsun, mutlulukla gülsün.

arkadaslar solotica quartzo yeni geldi elime gözlerim küçü
k oldugu için bana olmadı ama rahat bombesiz ve dogallar takas etmek istiyorum üzele üzüle özelden yazabilirsiniz

lens bana göre bir makyaj tamamlayıcısıdır. numarasız kullanıyorum. makyajla falan çok güzel oluyo. her zaman kullanmam. beni ilk defa görenler çok güzel gözleriniz var diyor, anlamıyorlar. ama ben lens olduğunu söylüyorum. hoş gerçi onlar anlamasa da, lens taktığım bariz belli oluyor onun farkındayım.
diyceğim o ki; insanların ne dediğine çok aldırmayın, siz beğeniyorsanız olmuştur.
doğal olmak için saçımızı da boyatmayalım, makyaj da yapmayalım o zaman. ne dersiniz? hadi tamamen doğallığa dönelim hep beraber... :KK70:

Ben de renkli lense karşıyım, çok yapay bir görüntü oluşuyor ve bakışlar donuk donuk geliyor bana.. İnsana en yakışan renk kendi doğal rengi gerçekten.. Tabi kullanana da bir şey deme hakkımız yok, tercih meselesidir.

meli 1 sene kullanmıştım öyle aman aman bir değişiklik yapmıyor. yalnız ne kadar doğal olsa da belli oluyor lens olduğu. öyle diğer lenslerdeki ölü balık görüntüsü yok bunda. fiyatı en son 175 civarıydı. benimkiler şöyleydi gözlerim açık kahve... siyah rengi daha az açabilir:KK31:

Bu yeşil mi? Kahverengi gibi duruyor.

saçını sarıya boyatan insanlar da mı özgüveni eksik insanlar ? benim bir arkadaşıma kahve göz yakışmıyor ama mavi lens taktığı zaman süper görünüyor.önemli olan da bu zaten,kendinizi nasıl hissettiğiniz. Ayrıca erkeklere ne bundan ya ? Herkes işine baksın lütfen

X