ultrason görüntüsüne bakarmısınız

deryaizm

anne oluyorum çokkk şükür
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2010
2.999
2.304
$IMG_20140723_151036.jpg

kızlar doktora kist varmı dıye gıttım bırde bu ay adetım 3 gun eken geldı ve az surdu. adet bitti birkaç gun sonra yanı bugun doktora gittiö.kist yok dedı bebek varmı dedım daha gorunmez dedı. alelacele baktı cıktı. eve geldım bu görüntüye kafam takıldı. daha netleşsın dıye resmı bıraz kararttım. sızde görüyormusunuz benım gordugumu bu nedır yaaaa

diğer ultrason reısmlerıne bakıyorum 4 haftalık 5 haftalıklara etrafı siyah net. belkıde degıl ama bılmıyorum bu nekııı

Ben bisi gormedim ben 4 haftayken ogrenmustim hamile oldg minik bisi var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya anlam veremıyorum ultrasona bakıp bakıp duruyprum orda bırsey var gıbı ama ne. bırde alttan bakılmadı benım ustten bakıldı

Bunlardan bahsediyorum tatlimm

" aşk-ı sehadet "

Eklentiler

• $1406120788851.jpg
    $1406120788851.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 86
Bunlardan bahsediyorum tatlimm

" aşk-ı sehadet "

bende onlara takıldım . doktor bırsey demedı zaten ayakta bakıverdı hızlı hızlı. gitti bende bı bakayım dedım eve gelınce. yalnız etrafı daha mı sıyah oluyo normalde bılmıyorumkı yaaaa ofofff:KK52:

İdrar testi yap varsa çıkar zaten kafanı bulandırma

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
hayatı kendinize zorlaştırmak için çaba mı sarf ediyorsunuz?? 5 tl.ye bir idrar testi al eczaneden bak.. bu kadar kafa yorup kendine dert edineceğine.. ya da bir başk doktora daha da gidebilirsin.. hastaneye gidip kan testi verebilirsin.. al sana bir sürü çözüm.. biz bi ultrasona bakıp hamile olup olmadığını bu kadar önceden anlıyor olsaydık doktor olurduk :44:

hayatı kendinize zorlaştırmak için çaba mı sarf ediyorsunuz?? 5 tl.ye bir idrar testi al eczaneden bak.. bu kadar kafa yorup kendine dert edineceğine.. ya da bir başk doktora daha da gidebilirsin.. hastaneye gidip kan testi verebilirsin.. al sana bir sürü çözüm.. biz bi ultrasona bakıp hamile olup olmadığını bu kadar önceden anlıyor olsaydık doktor olurduk :44:

:KK9::KK9::KK9::KK9: doktor olurduk iyiydi bu :KK9::KK9::KK9:

ben bu soruyu sordugumda sonuçları beklıyordum arkadaşım.bu sitenın amacını kavrayamamıssın galıba.bız burda bırbırımıze sorup danısıyoruz yanı buranın mantıgı bu. sen bu soruya boyle cevap verırsen dıger butun kızların sorusunada (doktormuyuz bız gıt doktora sor) demen lazım.senın mantıgına gore de ozaman kımse gırmesın siteye bırsey sormasın oluyo bu.
ben yeni ultrasona gıren kendı bebegını goren arkadaşlara danıstım onlarda ılk gorduklerınde boylemıydı dıye... 4 sene hamıle olmayı bekleyıp umut edip emin olmadan doktora dakka bası gıtmeye zaten yuzu olmuo ınsanın anlatabıldımmı

Son düzenleme:
ben bu soruyu sordugumda sonuçları beklıyordum arkadaşım.bu sitenın amacını kavrayamamıssın galıba.bız burda bırbırımıze sorup danısıyoruz yanı buranın mantıgı bu. sen bu soruya boyle cevap verırsen dıger butun kızların sorusunada (doktormuyuz bız gıt doktora sor) demen lazım.senın mantıgına gore de ozaman kımse gırmesın siteye bırsey sormasın oluyo bu.
ben yeni ultrasona gıren kendı bebegını goren arkadaşlara danıstım onlarda ılk gorduklerınde boylemıydı dıye... 4 sene hamıle olmayı bekleyıp umut edip emin olmadan doktora dakka bası gıtmeye zaten yuzu olmuo ınsanın anlatabıldımmı

tabi son iki cümleme bakarak olayı negatif yorumlamak bizim bir numaralı görevimiz zaten.. burda o kadar gereksiz endişeler görüyorum ki biraz tevekkül olmak gerekli diye düşünüyorum.. her gebelik, her ultrason görüntüsü birbirinden farklılık gösteriyor.. hayatı kendinize bu kadar zorlaştıracağınıza burdan cevap gelmesinden çok daha önce sen sonucu öğrenebilirsin mantığı ile yazmıştım ama sen alacağını biraz farklı almışsın..

sitenin mantalitesini gayet iyi kavradım ben sen yorma kafanı bana.. iyi ber hamilelik geçir tek temennim bu olur..

tabi son iki cümleme bakarak olayı negatif yorumlamak bizim bir numaralı görevimiz zaten.. burda o kadar gereksiz endişeler görüyorum ki biraz tevekkül olmak gerekli diye düşünüyorum.. her gebelik, her ultrason görüntüsü birbirinden farklılık gösteriyor.. hayatı kendinize bu kadar zorlaştıracağınıza burdan cevap gelmesinden çok daha önce sen sonucu öğrenebilirsin mantığı ile yazmıştım ama sen alacağını biraz farklı almışsın..

sitenin mantalitesini gayet iyi kavradım ben sen yorma kafanı bana.. iyi ber hamilelik geçir tek temennim bu olur..

o endişe değil umut.bende senın yerınde olsam belkı aynı seyı dusunurum o ultrasonu gorunce. ama doktora gıdıp akşama kadar bekleyıp bırde ıkı sanıye bakılıp yok bırsey deyıp sepetlenınce acabamı oluyor ınsan görmemiş olabilirmi o aceleyle diye. umut dunyası ıste soruyorsun medet umuyorsun sankı bırı evet bebek dese ne farkedecek tamam hamıleyım dıye hayatıma devammı edecegım ama dedıgım gıbı umut dunyası saga sola saldırıyorsun acabamı dıye.

neyse öyle yanı. sende iyi bir hamilelik geçirirsin sağlıklı sıhatlı doğar inşallah

Son düzenleme:
X