Vanilyalı Parfüm önerileri

KiymaliCukulata

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013
32
3
Merhaba kızlar. ben bu zamana kadar hep şekerli-meyveli kokular kullandım. ancak geçen gün yolda bi kızın arkasından gelen vanilyalı kurabiyemsi bir koku duyunca vanilyalı parfüm kullanmak istiyorum. :KK1: :KK1: bana önerebileceğiniz yine tatlı ve boğmayan vanilya kokusu var mı? :KK12: beyaz tenliyim 22 yaşındayım bu arada :nazar:

Lolita Lempicka L kurabiye kokusuymuş. Açık parfümcülerde adı lolita lift olarak geçiyor.
Lancome hypnose da vanilyalıymış.
D&g the one da çoookk güzel vanilyalı koku.
Naomi campbell'in klasik kokusı, kahverengi kapaklı olanı da istediğin tarzda.

Şekerli değil de tatlı bunlar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Lolita Lempicka L kurabiye kokusuymuş. Açık parfümcülerde adı lolita lift olarak geçiyor.
Lancome hypnose da vanilyalıymış.
D&g the one da çoookk güzel vanilyalı koku.
Naomi campbell'in klasik kokusı, kahverengi kapaklı olanı da istediğin tarzda.

Şekerli değil de tatlı bunlar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çok teşekkür ederim en kısa zamanda hepsine bakıcam. özellikle lolita lempicka L çok dikkatimi çekti :nazar:

Christian Dior Hypnotic Poison
Yves Rocher-Vanilya Edp
Lolita Lempicka Feminine
Lolita Lempicka L
Victor Rolf Flowerbomb
Lancome La vie est belle edp

Merhaba kızlar. ben bu zamana kadar hep şekerli-meyveli kokular kullandım. ancak geçen gün yolda bi kızın arkasından gelen vanilyalı kurabiyemsi bir koku duyunca vanilyalı parfüm kullanmak istiyorum. :KK1: :KK1: bana önerebileceğiniz yine tatlı ve boğmayan vanilya kokusu var mı? :KK12: beyaz tenliyim 22 yaşındayım bu arada :nazar:

Kesinlikle kenzo amor turuncu olan direk vanimyadan yapıluuor ve baymıyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben de seyi kullanıyorum claıresteki vucut spreylerini. Vanilyalısı da var ve hem uygun hem de kokusu harıka. Ayrıca kalıcı da denemeni oneririm

X