Bebek Şüphesini Öğrenince Eve Gelmiyorum Diyen Eş

Her gun konunu takip ediyorum. Dizi gibi.

Var mi gelisme?

Aynen ben de sabah akşam sahurda şu adamın degismesini romantik olmasını şu kıza kıymet vermesini bekliyorum erkekler diye bu kadar kötü tek istediğimiz sevmek sevilmek pembe pırlanta istemedik ya :banghead:

Her gun konunu takip ediyorum. Dizi gibi.

Var mi gelisme?

Aynen ben de sabah akşam sahurda şu adamın degismesini romantik olmasını şu kıza kıymet vermesini bekliyorum erkekler diye bu kadar kötü tek istediğimiz sevmek sevilmek pembe pırlanta istemedik ya :banghead:

Ahha:)
Henüz bir gelişme yok. Aynı koltuğun iki ucunda oturmalar, yalandan konuşma çabaları vs işte.
Kötü olan yarın ailesinin yanına gidip 3 gece orada kalacak olmamız. Tamamen afakanlar basacak bana

Ahha:)
Henüz bir gelişme yok. Aynı koltuğun iki ucunda oturmalar, yalandan konuşma çabaları vs işte.
Kötü olan yarın ailesinin yanına gidip 3 gece orada kalacak olmamız. Tamamen afakanlar basacak bana

Neden 3 gece oradasınız?
Kendi ailenize ne zaman gidiceksiniz

Neden 3 gece oradasınız?
Kendi ailenize ne zaman gidiceksiniz

3. Günü sabah erkenden gidip 1 gece kalıp ertrsi gün gece dönüyoruz.
Ben onlara da biraz daha geç gideriz zannediyordum ama geçen görümcelerle telefonda konuşurken öğrendim. Siz ne zaman gidiyorsunuz biz şu zaman gidiyoruz gibi. Sadece 3 gece çok değil mi dedim yok değil dedi o kadar...

3. Günü sabah erkenden gidip 1 gece kalıp ertrsi gün gece dönüyoruz.
Ben onlara da biraz daha geç gideriz zannediyordum ama geçen görümcelerle telefonda konuşurken öğrendim. Siz ne zaman gidiyorsunuz biz şu zaman gidiyoruz gibi. Sadece 3 gece çok değil mi dedim yok değil dedi o kadar...

3 gece bana da fazla geldi ama beyiniz uygun görmüş anlaşılan :KK1:

3 gece bana da fazla geldi ama beyiniz uygun görmüş anlaşılan :KK1:

E tabi kendi ailesi kalmak ister...Ben bir şey söylemeyi düşünmüyorum inşallah bir aksilik olur da geç gitmek durumunda kalırız. zaten canım sıkkın o kalabalığı hiç çekesim yok. tamam çok neşeli iyi insanlar ama ben iyi değilim:KK50:

E tabi kendi ailesi kalmak ister...Ben bir şey söylemeyi düşünmüyorum inşallah bir aksilik olur da geç gitmek durumunda kalırız. zaten canım sıkkın o kalabalığı hiç çekesim yok. tamam çok neşeli iyi insanlar ama ben iyi değilim:KK50:

Sende ailende kalmak isteyebilirsin ama bir de ilk bayramınız yani.
Evet sen bu aralar pek iyi değilsin umarım sorun yaşamazsınız aranızda ki sorunları kv'ye yansıtmamaya çalışın bence.
Gene siz daha şimdiden böylesiniz....:KK50: laflarını duymak istemiyorsanız tabi :nazar:

Sende ailende kalmak isteyebilirsin ama bir de ilk bayramınız yani.
Evet sen bu aralar pek iyi değilsin umarım sorun yaşamazsınız aranızda ki sorunları kv'ye yansıtmamaya çalışın bence.
Gene siz daha şimdiden böylesiniz....:KK50: laflarını duymak istemiyorsanız tabi :nazar:

Ben de o yüzden diken üstündeyim.
Yani şimdi bu tavırlara onların yanında gidip nasıl sarılayım öpeyim, samimi davranayım?
Ona kalsa bu bayram gitmeyecektik ailemin yanına, paramız yokmuş bir dahaki bayram gidermişiz vs...

Son düzenleme:
Ben de o yüzden diken üstündeyim.
Yani şimdi bu tavırlara onların yanında gidip nasıl sarılayım öpeyim, samimi davranayım?
Ona kalsa bu bayram gitmeyecektik ailemin yanına, paramız yokmuş bir dahaki bayram gidermişiz vs...

Tavırlı olma bence. Gene laf yapmasınlar.
Ama insan kırgınken de gülüp eğlenemiyor ben şahsen yapamam yani.
Kendi ailesi yazlıktaydı dimi oraya nasıl gidiyorsunuz?
Bayram yani bu gidilmesi gerek tabi.

Konu aça aça bi hal oldum bu sıra. Bütün gün evdeyim can sıkıntısından galiba:)

Öncelikle ben zaten çocuk düşünmeyen-istemeyen bir insanım. Eşim de aynı şekilde. 3-5 sene "asla" ondan sonra belki diyerek evlendik. Hem maddi durum hem ne olacağımızın belirsiz olması, şartlar vs zaten uygun değil uzun bir müddet. Evet korunuyoruz da ama malum hiç bir yöntem %100 değil. Henüz bir şüphem yok ama yine de eşime "eve gelirken test al" diye espri yaptım ama o ciddiye alıp "eve gelmiyorum" diye karşılık verdi. Daha önce de olursa ne yaparız diye konuşmuştuk ve tepkileri dünya başıma yıkılır, hayattan soğurum, ağlarsa ağzına çorap tıkarım modunda şeylerdi.

Tamam ben de istemiyorum ama diyelim ki oldu yaklaşımı bu mu olacak yani? Bu kadar katı olması da canımı sıkıyor. Ben bir de bununla mı uğraşırım diye düşünmeden de edemiyorum. Etrafımda çoğu kişi korunduğu halde ilk sene içinde hamile kaldı hem tedirginim olacak diye hem de olursa bir de bu adamı avutmayla uğraşırım diye. Bazen gerçekten gırtlaklayıveresim geliyor hayata karşı bu katı tavrından:KK51:

Gidip bağlatsam mı ne yapsam:KK53: off bu sıra düşünecek çok vaktim var:KK53:

Valla canım erkekler hep böyle çok nadir vardır ah bebek istiyorum diyen. Etrafimdakilerden bilirim. Çok uzağa gitmeyim öz babam. Anneme hala söyler durur ben çocuk istemedim ama sen dinlemedin ve abim şuan 27 yaşında evli en küçük 16 yaşında .5 kardeşiZ.

Tavırlı olma bence. Gene laf yapmasınlar.
Ama insan kırgınken de gülüp eğlenemiyor ben şahsen yapamam yani.
Kendi ailesi yazlıktaydı dimi oraya nasıl gidiyorsunuz?
Bayram yani bu gidilmesi gerek tabi.

Aynen ben de mutsuzsam mutsuzum henüz rol yapamıyorum...
Onların yazlık yakın baya yol parası 50 falan tutuyor. Ben de memleketime uçak biletlerini 500e aldım altın bozdurup:21:

Aynen ben de mutsuzsam mutsuzum henüz rol yapamıyorum...
Onların yazlık yakın baya yol parası 50 falan tutuyor. Ben de memleketime uçak biletlerini 500e aldım altın bozdurup:21:

Senin memleket neresi bacım :KK1:
500 mü fazlaymış ya neyse kazasız belasız atlatın bayramı da.
Bayram dönüşü konularını bekliyorum merakla:KK1:

Senin memleket neresi bacım :KK1:
500 mü fazlaymış ya neyse kazasız belasız atlatın bayramı da.
Bayram dönüşü konularını bekliyorum merakla:KK1:

Sivas:KK52:
2 kişi gidiş-dönüş en uygun böyle bulabildim maalesef.

Dönüşe kalmadan konu açarmışım bayram kavgası diye:KK53:

Sivas:KK52:
2 kişi gidiş-dönüş en uygun böyle bulabildim maalesef.

Dönüşe kalmadan konu açarmışım bayram kavgası diye:KK53:

Bayramda bizi habersiz birakmayın 13 yaşımdan beri hayalperest bi kız olarak hep prensimi bekledim sonra baktım prens falan hikaye burada okuduğum konulardan evlilikten korkuyorum artık 25 yaşıma geldim ama umudum kalmadı erkeklerden aşka inancım da kalmadı :cool::p

Bayramda bizi habersiz birakmayın 13 yaşımdan beri hayalperest bi kız olarak hep prensimi bekledim sonra baktım prens falan hikaye burada okuduğum konulardan evlilikten korkuyorum artık 25 yaşıma geldim ama umudum kalmadı erkeklerden aşka inancım da kalmadı :cool::p

Bırakır mıyım anlatmazsam çatlarım :)

konu dışı ama ben sizi nereden tanıyorum.nikiniz aklıma takıldı ama bir türlü hatırlayamadım.konularına da baktım:26:

Pek bi aktifligim yok aslinda tanimaniza şaşırdım :) ama ben sizi taniyorum arada goruyorum yorumlarinizi :)

Pek bi aktifligim yok aslinda tanimaniza şaşırdım :) ama ben sizi taniyorum arada goruyorum yorumlarinizi :)

çok ilginç var ya halen çıkaramadım.benim aslında niklerle çok işim yoktur.bir sevdiklerim dikkatimi çeker,bir de çok absürd konu açanlar.senin nikin niye kafama takıldı anlamıyorum:44:

Bwn niye bu nick olayını üzerime alınmışım acaba :)

X