Sözlümle tartıştım, moralim çook bozuk. bi yardım edin:(

Nevena

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2012
36
0
Sözlümle tartıştım içim çok dolu. Buraya yazmasam rahatlayamıcaktm içimi dökmek sizden tavsiye almak istedim:KK43: Tartışma sebebimiz sözlüm yeni bi işe başlıcak gerekli evrakları götürcekti.öncesi bana beraber gideriz gelir misin benle dedi tabi dedim.Sonraki gün bende gelcem demi dediğimde istiosan gel istemiosan gelme dedi bende bu lafa alındım. Beni oraya götürmek istemiosun işte vs die laf ettim kızdım baya trip attım tersledim telefonda. Kendisi gitti işlerini yalnız halletti, kendisi de konuskan ve esprili birisi. Bi kızla konussa (daha öncede staj yapmıstı aynı yerde) önceden tanıdığını anladıgımda benim laf etceğimi bildğinden mi yoksa neden bilmiorum bana ister gel ister gelme dedi. Bende coook kıskanc biriyim.Neyse bugünde kandil bahanesiyle anneler konusuodu, annesinden öğrendim sözlüm iş yerine gitmiş belgleri teslim etmeye diye.. Dün akşamdan da konusmadık zaten.. Ben iyice sinir oldum neden beni oraya götürmedi diye.. Belki size göree saçma bi konu ama benim ağrıma gitti ve çok moralim bozuldu. Bu arada da kavga sebebimizden biride ablası. sözlümün 2 ablası var evli ama bi tanesi acayip derece sıkıo. Sözlümü arıyor ama bir değil iki değil… Ne zaman bulussak bi bakıoz o arıo. Ablasının kocasının işleri yoğun baya eminim kocasını o kadar aramıo. Hani dicem beni mi kıskanıo yok yüzyüze gelince hiç öyle değil, herseyın en iyilerine layıksın canım falan diyo davranısı farklı yani bana kasıtlı değil. Huyu cok sıkmak sanıırım ama bunaldım bende artık. Sözlümü sevio belli ama yeter yani demi bi sınırı var.Ben kız oldugum halde ablamlarla o kadar konusmuorum ya.
Mesela bi gün sözlüm bize geldi yemeğe, ablası aradı işte naptın işlerini halletin mi nasıl oldu sonuclar iyi mi dio o da iyi bişi yok hallettim beni sölüo yanında oldugumu tmm hadi dio, bozuldugumu bildiği için kapatmak istio ama ablası konusuo daha sonra tmm hadi bye die kapattılar. Tabi bende söylendim bu kac yeter artık ya die. 2 sn. sonra bi daha arıyo bu seferde baska bi belgeyle ilgili sonuç ne oldu diye soruyo. Kafayı yicem inanın artık, ablasının aradgnı görünce moralm bozuluo suratım düşüyo artık. Sözlümde bu evrak işlerinde e-devlet işi için ablasına söylemiş, o hallediomus nasıl bozuldum ya. Sanki ben ablası, ablası da sevgilisi. Diğer ablasına göre bu ablası okumuş bilgili ondan her seyı ben yaparım bilirim modunda ailede de ön plana çıkmış bi sorun oldu mu o bilir o yapar herkes ona danışır. Bizde ondan daha iyi eğitim almısız eksiğimiz yok yani ablasından. Bi keresinde de bana bilet alır mısın dedı sözlüm tabi dedim, en ucuz bilet fıyatlarını cıkardım sordum böyle böyle tutuyo napayım alayım mı die bana dedi pahalıymış ablamı arayım bide o baksın.. bozuldum tabi benn sonucta daha uyguna gelmıo baska türlüü en uygun fiyatlıyı buldm ben neyse bozuldgmu anlayınca bana alttan alıp sen al tamam mı dedı ben aldm hallettim. hayır yani ağrıma giden neden o herseyı bilir pozisyonundan yasca tecrübe vs tmm ama bu kişide annesine geliyo hergün çocuguna annesi bakıo yemeğini annesi yapıo. kendi evinde yemek yapmaya üşenio çalısıom ben dio işten cıkıs saati ise aksam 5 bide… orası beni ilgilendirmio yanide memnunsa hayatlarından. Benim asıl sıkıntım ablasının bu kadar sık araması diğer ablası hiç aramaz bu günde 10 kere arar. Benden cok konusuolardır yani ya eminim.. Yok eve kaçta gelcen annem soruo yok nerdesin ablacım, yok naptın ablacım, pazar günleri bile kaç kez aradığı oldu ya.. Artık bu konu acıldıkca ağlıcak duruma düşüorum dayanamıorum. Sözlüme söyledim yeter ama bu kadarıda ya evlenince de böyle olursa cekemem ben ya dedim, evlenince keser aramaz bu kadar dio. E şimdi benim sinirlerim iyice yıprandı tahammülüm kalmadı inanın. Sözlüme kızıorum sen tavır koysan bu kadar aramaz diom. Bazen yanımda görüorum arıo ablası mesgüle atıo acmıo falan ama arıyo yinee.. :KK43: Naparım da düzelir ya :KK43::KK43:

benimkininde dayısı böyle inan sürekli arıyor bıktım artık dayından diyorum bıktım yani. daysıının annesi yeni vefat etti abisi gizli kalpten ölmüş. 5 dayısı var diğerleri aramaz ama bi tanesi sürekli arar. zaten hep ablasına gidiyor sevgilimin annesine yani. arıyorum hemen beni geçiştirmeye çalışıyor dayıma ayıp olur diye nasıl bir muhabbetleri varsa artık. herhalde ailedeki sıkıntılardan dolayı eskiden birbirlerine tutunmuşlar. belki sizinkininde ablasıyla paylaştığı ama size çekinmekten söylediği bir sırrı vardır. ablasının onu pat diye söylemesinden korkuyodur ondan araya soğukluk sokamıyodur

yok canım ya sırrı olcağını sanmıorum ablasıyla özel ne sırrı olabilir ki? evet cok sıkıcı bir durum ya insan bi süre sonra bunalıo.yalnızz değilmişim yaa.:KK25: peki sen tepkini belli ettin mi sevgiline karşı?:26:

benimkininde dayısı böyle inan sürekli arıyor bıktım artık dayından diyorum bıktım yani. daysıının annesi yeni vefat etti abisi gizli kalpten ölmüş. 5 dayısı var diğerleri aramaz ama bi tanesi sürekli arar. zaten hep ablasına gidiyor sevgilimin annesine yani. arıyorum hemen beni geçiştirmeye çalışıyor dayıma ayıp olur diye nasıl bir muhabbetleri varsa artık. herhalde ailedeki sıkıntılardan dolayı eskiden birbirlerine tutunmuşlar. belki sizinkininde ablasıyla paylaştığı ama size çekinmekten söylediği bir sırrı vardır. ablasının onu pat diye söylemesinden korkuyodur ondan araya soğukluk sokamıyodur

yok canım ya sırrı olcağını sanmıorum ablasıyla özel ne sırrı olabilir ki? :44: evet cooooook sıkıcı bir durum ya insan bi süre sonra bunalıo. yalnızz değilmişim yaa. :KK43: peki sen tepkini belli ettin mi sevgiline karşı?:26:

Canim benim nisanliminda 4 ablasi var tek erkek dogal olarak bi o arar bi o gunde . Biri yurtdisinda sevamli nete cagirir goruntulu konusalim diye otekinin esiyle sorunu arar ole yani bi konustular mi masalllahlari var. Ne olsa sozlum bana da daral geliyo artik ozellikle yurtdisindaki abladi devamli nete cagirir her gun konusalim diye bendde tepki verirdim artik dedigin gibi bi yalniz birakmiyolar dordu bir arar. Ama bana bugun dediklerinden sonra diyorum keske hergun ararsalar konussalar neymis kislari kayinvalidem ve kayinbabam bizde kalacakmis bana ole diyo bugun duyduklarimdan sonra keske telde hep konussalar istiyorum artik o derece oldum:mad::mad::mad:

yok canım ya sırrı olcağını sanmıorum ablasıyla özel ne sırrı olabilir ki? :44: evet cooooook sıkıcı bir durum ya insan bi süre sonra bunalıo. yalnızz değilmişim yaa. :KK43: peki sen tepkini belli ettin mi sevgiline karşı?:26:

ettim bi süre sonra olay şuna dönüştü sen teyzene gidiyosunya bende dayıma gidiyorum. artık teyzeme gitmiyorum sonuç olarak teyzemde ondan bahsetmemi istemiyor

Canim benim nisanliminda 4 ablasi var tek erkek dogal olarak bi o arar bi o gunde . Biri yurtdisinda sevamli nete cagirir goruntulu konusalim diye otekinin esiyle sorunu arar ole yani bi konustular mi masalllahlari var. Ne olsa sozlum bana da daral geliyo artik ozellikle yurtdisindaki abladi devamli nete cagirir her gun konusalim diye bendde tepki verirdim artik dedigin gibi bi yalniz birakmiyolar dordu bir arar. Ama bana bugun dediklerinden sonra diyorum keske hergun ararsalar konussalar neymis kislari kayinvalidem ve kayinbabam bizde kalacakmis bana ole diyo bugun duyduklarimdan sonra keske telde hep konussalar istiyorum artik o derece oldum:mad::mad::mad:

Yuh vala simdiden kışları bizde kalcaklar mı diyo, bir deil iki degil her kış. .😐 zorr of ya nasıl degisir tutumlari.. bi keresinde ben kizmstm ablasi aradginda ac ac konus hadi diye o sirada sözlüm telefonu açmış. Kapatinca duydu ablam galiba sesi degisti dedi.. nasi sinir oldum duyarsa duysun modundayim artik 😢

ettim bi süre sonra olay şuna dönüştü sen teyzene gidiyosunya bende dayıma gidiyorum. artık teyzeme gitmiyorum sonuç olarak teyzemde ondan bahsetmemi istemiyor

Hadi yine sen teyzene gidiomusun onu kullanmış sana e ben bi yere de gtmiom konusmuom inat yapsin diyeyim offf 😢

Yuh vala simdiden kışları bizde kalcaklar mı diyo, bir deil iki degil her kış. .😐 zorr of ya nasıl degisir tutumlari.. bi keresinde ben kizmstm ablasi aradginda ac ac konus hadi diye o sirada sözlüm telefonu açmış. Kapatinca duydu ablam galiba sesi degisti dedi.. nasi sinir oldum duyarsa duysun modundayim artik 😢

Simdiden basladik anlasilan canim bana formalite icabi soruyor gelip kalacaklar ben onlari birakmam kim ne derse desin madem kararini almissin neden soruyorsun dedim ne bilim ya ne yapacam 4 ablasi var tanistik tanisali ailesi ablalarinda ne kaldi ne cagrildi Allah yardimcimiz olsun ne diyeyim:sly::sly:

Simdiden basladik anlasilan canim bana formalite icabi soruyor gelip kalacaklar ben onlari birakmam kim ne derse desin madem kararini almissin neden soruyorsun dedim ne bilim ya ne yapacam 4 ablasi var tanistik tanisali ailesi ablalarinda ne kaldi ne cagrildi Allah yardimcimiz olsun ne diyeyim:sly::sly:

Evin tek oglu oldu mu bi dert zaten.bi yandan iyi de bi yandan da kötü.. Allah yardimcmz olsun ya bizde 2 gündür knsmuoz sitem ettim aramiyo da bakalm sonumuz hayir olsun:KK43:

X