doğum sonrası baş dönmesi yaşayanlar???

yirmibesagustos

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2014
57
7
Selam arkadaslar 70günlük bebegim var sadece anne sütü veriyorum son bi haftadr flan başım çok dönüyo.tok olsamda dönüyo emzrme dönemnde başı çok dönen oldumu neden bu kadar çok dönüyo anlamadm bayramdan snra doktora gdcem inş.o zaman belli olur. Bde ben bkaç gün önce regl olcam sandm bkaç damla kahverengi regl başlangcndaki gbi geldi ama olmadm döl rahime yerleştgnde öyle kan gbi geliyomus acaba kzma kardes mi geliyo baş dönmesi onun belrtsimi fkrlernzi belrtrsenz çok sevnrm şmdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Ayyy ben bikere kizimi dusuryrdun cok kotu oluyrm bazn doktra gttm tahlillerim hep temz cikti doktorumda bana bas donmesi normal hamilelikte kalp atisin ve organlarin kendisini sana ve bebegne gre ayarliyr dogumdan sonra da brbege sarf ettgi enerjiyi toplayamiyt ondam basin donuyr zamnla duzelr dedi dogum sanrasi bunyenin kendini tplamasi 6ay surermis canim

bir kan degerlerine baktir canim, demirin dusuk olabilir, tansiyonun dusuk olabilir. birsuru etken var. bende yasadim basdonmelerini. Dogumda insan cok kan kaybediyor ve emziren annelerin vucudundan butun vitaminleri cekiyor bebekler.

Canim benim bebis 4 aylik.arada bendede oluyor.hatta birgun annemi cagirdim wvde yalniz olmamak icin bebekle dusururum falan.kansizlik vardi bende baktirdim 13 cikti hic bukadar yuksek bile olmamisti.sanirim vücudun toparlanmadi zaman aliyor.

X