Askerlik Biter, Dostluk Devam Eder :)

Seker gibi tatli bayramlar herkese :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Erkek aradaşlarımızı/nişanlılarımızı/eşlerimizi askere göndermeden önce hepimiz birbirimizden habersizdik... Bu askerlik meselesi olmasaydı asla da yollarımız kesişmezdi... Lakin; birbirinden habersiz, farklı hayatlar süren bizler 2014 yılının Ocak ayında ortak bir heyecanı beklerken tanıştık...

Sonrasında da askerlerimizi beklerken, birbirimize yoldaş olduk... En yakın arkadaşlarımız anlattığımız "dert"lerimizi önemsizce dinlerken, biz birbirimizin ne hissettiğini daha ilk kelimesinde yüreğimizde anladık...

Asker yolu beklerken yaşadığımız mutluluklarımızı, heyecanlarımızı, üzüntülerimizi, sıkıntılarımızı paylaştık...

Şimdi ise birçoğunuz askerini aldı :KK76: ben de 4 gün sonra "asker yareni" sıfatından kurtulacağım hayırlısıyla :KK31:

İstedim ki, asker beklerken oluşturduğumuz bu güzel arkadaşlık, şafakların bitmesiyle sona ermesin, devam etsin.. :KK16:

Bu yüzden bu konuyu açıyorum :21:

Bundan sonra da hayata dair yarenlik yapalım :KK16:

esmila, monark, sinre, luna, akayca, pis_prenses, pembe_dizi, dexter, bnnu, yekta (şu an aklıma gelmeyen varsa, affola :26:) hepinizi bekliyorum :KK12:

edilmişim edilmişim sory :KK16: hayırlı uğurlu olsun topiğimiz şekerler :KK3:

YAŞASINNNNN SEVGİLIME GİDİYORUM [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122] [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]

Hoşbuldummm gözünüz aydın :) Bizim de bitse artık temelli gelirim o zaman :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X