Nişan arkadaşımı davet etmeli miyim.?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

Kontes001

Mutlu olmayı bileceksin her daim...
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
10.563
16.860
Merhaba. Benim ilkokuldan beri samimi olduğum bir arkadaşım var. Beni istemeye geldiklerinde bende geliyim dedi tamam gel dedim. Sonra pikniğe gitmiş gelemiyorum sözüne gelirim dedi. Bende bişey demedim. Sonra söz olacak kimseyi söze çağırmadik sadece kendimiz vardık. Arkadaşımda gelmek istiyordu ama o istemede gelmedi diye çağırmadim. Kırıldı. Sonra nişanına gelmem dedi. Bende onu neden çağırmadigimi söyledim. Sen istemede gelecem dedin gelmedin bende seni o yüzden çağırmadim dedim. Tamam dedi nişanına da gelmem düğününe de gelmem dedi bende sen bilirsin dedim şimdi ne yapayım kart vereyim mi vermeyeyim mi ? Siz olsanız ne yapardınız

Merhaba. Benim ilkokuldan beri samimi olduğum bir arkadaşım var. Beni istemeye geldiklerinde bende geliyim dedi tamam gel dedim. Sonra pikniğe gitmiş gelemiyorum sözüne gelirim dedi. Bende bişey demedim. Sonra söz olacak kimseyi söze çağırmadik sadece kendimiz vardık. Arkadaşımda gelmek istiyordu ama o istemede gelmedi diye çağırmadim. Kırıldı. Sonra nişanına gelmem dedi. Bende onu neden çağırmadigimi söyledim. Sen istemede gelecem dedin gelmedin bende seni o yüzden çağırmadim dedim. Tamam dedi nişanına da gelmem düğününe de gelmem dedi bende sen bilirsin dedim şimdi ne yapayım kart vereyim mi vermeyeyim mi ? Siz olsanız ne yapardınız

çağır canım arkadaşını bence, pikniğe gitmiş gelememiş gerçi gelmesi gerekiyordu gelicem dediyse,ikinciyede siz çağırmamışsınız.büyüklük szide kalsın çağırın, böyle zamanlarda önemsiz konularda küslük yapmayın

bence de çağırın, bir kez yaşanan anlar bunlar..yıllar sonra bir fotoğrafınızın bile olmaması üzer sizi..

Bence de cagir kac yillik arkadasin sonucta mutlu gununde yaninda olmasi gerekir aranizdaki sorunuda halledersiniz :)

Cok sacma... Yakin arkadasin oldugundan emin misin bu kisinin

Kaç yaşında bu arkadaşın canım? Bana 12 bilemedin 13 gibi geldi. Resmen ergen tribi atıyor ya da seni çok feci kıskanıyor :) Bence büyüklük sende kalsın çok yakınsanız. ''Küslük olmaz böyle günde, seni de bekliyorum'' deyip davetiyesini verin bence ama gelmezse bir daha da ilgi alakanızın olmaması gerekli. Biri bana böyle yapsa işim olmaz. Şimdiden mutluluklar...

Kaç yaşında bu arkadaşın canım? Bana 12 bilemedin 13 gibi geldi. Resmen ergen tribi atıyor ya da seni çok feci kıskanıyor :) Bence büyüklük sende kalsın çok yakınsanız. ''Küslük olmaz böyle günde, seni de bekliyorum'' deyip davetiyesini verin bence ama gelmezse bir daha da ilgi alakanızın olmaması gerekli. Biri bana böyle yapsa işim olmaz. Şimdiden mutluluklar...

Ikimizde 23 :) anneme anlattım o da kıskanıyodur dedi. Konuşmuyorum şuan ama kart verecem. Gelmez zaten.

Cok sacma... Yakin arkadasin oldugundan emin misin bu kisinin

Evet yakın arkadaşımdı. Bunun dışında yaptığı çok şey var aslında herkes söyledi o iyi değil falan diye ama benim gözüm körmus. Konuşmuyoruz şuan

Son kez geçmiş güzel günlerin hatırına davet ederdim, gelirse gelir gelmezse paşa gönlü bilir... Şahsi düşüncem eğer sende bir kıskançlık durumu hissettiysen bence çok samimi olma artık insanoğlunun ne yapacağı belli olmaz:KK12:

Son kez geçmiş güzel günlerin hatırına davet ederdim, gelirse gelir gelmezse paşa gönlü bilir... Şahsi düşüncem eğer sende bir kıskançlık durumu hissettiysen bence çok samimi olma artık insanoğlunun ne yapacağı belli olmaz:KK12:
Davet ettim gelmedi.

ben olsam bende davet ederim ama gelmese de çok önemsemezdim. yeni hayata adım atıyosun boşver canını sıkmasına izin verme.. öyle bir günde de yok sen şunu dedin sen bunu yaptın triplerine girmesin.. Kart ver gelmez zaten

X