Yatak Odası Dekorasyonu yatak tavsiyelerinize ihtiyacım var

Sexingthecherry

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2012
2.612
3.844
Arkadaşlar merhaba,
Yatak konusunda çok fazla çeşit var epeyce araştırdım ama kullanmadan anlamak zor böyle ürünleri. tempur diye bir ürün var yatsan yurtdışından ithal ediyor, nasa için üretilen kumaşları kullanıyorlarmış falan, indirimiyle 4bin lira:KK30: onu alacak maddiyat yoksa ikinci seçenek yine en iyisi yatsanın kendi ürünleri diye buldum. onlarda 2 bin civarı. bu parayı vermeye razıyım eğer düzgün bir yatak olacaksa. ancak bir çok türü var, yaylı, visco, lateksli falan. visco+yaylı yatak kullanan var mı? allahaşkına bana memnun olduğunuz yatağın modelini yazın a dostlar:26:

Yataş selena premium visco ortopedik pocket yatak aldık umarım memnun kalırız

merhaba şuan nişanlıyım bizde yatak alacağız hemde yataştan düşünüyoruz bize tam ortapedik lazım birde sizinde hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız annemler istiklbal aldılar hiç memnun değiller çöktü çok çabuk :KK19:

merhaba şuan nişanlıyım bizde yatak alacağız hemde yataştan düşünüyoruz bize tam ortapedik lazım birde sizinde hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız annemler istiklbal aldılar hiç memnun değiller çöktü çok çabuk :KK19:

istikbal, Bellona, kelebek baktım ben beğenmedim açıkçası. mobilyacılar bence yatak işine bulaşmasın. aynı şekilde yataş da sadece yatak yapsa daha iyi, onun da mobilyalarını beğenmedim. :KK50:

Kizlar ben de yatak ariyorum. Gun boyu masa basinda bilgisayar karsisinda calisiyorum o yuzden rahat ve beli dinlendiren yatak onerileriniz varmi, kullanipta memnun oldugunuz yatak modelleri?

benimde yatak odasına ihtiyacım var alırken nelere dikkat etmeliyim sizce normalde pek anlamamda ?

kızlar şöyle bir kampanya gördüm ve fikrinizi almak istiyorum
Karaca:
home aile banyo seti
pikeli saten nevresim
pamuk saten nevresim
yatak örtüsü
battaniye
alez
örgü battaniyeli nevresim
yastık
yorgan
toplam fiyat 1.400tl

Arkadaşlar merhaba,
Yatak konusunda çok fazla çeşit var epeyce araştırdım ama kullanmadan anlamak zor böyle ürünleri. tempur diye bir ürün var yatsan yurtdışından ithal ediyor, nasa için üretilen kumaşları kullanıyorlarmış falan, indirimiyle 4bin lira:KK30: onu alacak maddiyat yoksa ikinci seçenek yine en iyisi yatsanın kendi ürünleri diye buldum. onlarda 2 bin civarı. bu parayı vermeye razıyım eğer düzgün bir yatak olacaksa. ancak bir çok türü var, yaylı, visco, lateksli falan. visco+yaylı yatak kullanan var mı? allahaşkına bana memnun olduğunuz yatağın modelini yazın a dostlar:26:
canım naptın yatağı bende yatsanda alıcam her yatsan başlığına yazıyorum cvp verirsin umarım:)

bazayı naptınız peki nerden aldınız?birde yastıkta da özel bir şey yaptınız mı ben yastığıda özel almak istiyorumda,derin uykularınız olsun:)
yatak odasi takimini kelebekten aldik , aldigimiz karyolanin icine ikili gizli baza yaptirdik. Yani disardan karyola gözüküyor ama içi baza oldu.

aa öylede olabiliyor mu ?bunu kelebek mi yaptı yoksa siz başka bir yere mi yaptırdınız fiyat epey arttı mı öyle olunca?
kelebekten aldık hem bazayı hem karyolayı. onlar yaptı hepsini yani ayrıca bisey yapmadık. tabi iki katı fiyat ödedik, neticede bazaya ayrı, karyolaya ayrı para verince 900 civarı fazladan ödedik.

kelebekten aldık hem bazayı hem karyolayı. onlar yaptı hepsini yani ayrıca bisey yapmadık. tabi iki katı fiyat ödedik, neticede bazaya ayrı, karyolaya ayrı para verince 900 civarı fazladan ödedik.
peki neden bazayı başka bir yerden almayı düşünmediniz fiyat farkı çok olmuş normalde karyola ile baza arasında 300 falan oynuyo çünkü

Arkadaşlar yataşın Wedding premium yatağını aldım bu kadar güzel olur.Dış döşemesine çarşaf bile sermek istemiyorum.Farklı bebek pamuklu baddaniye tarzı bir döşemesi var ve özellikle orta yumuşak gece kaslarım belim çok ağıryordu .Kasların gevşemesi için sert yatak almayın.Benim yatsğım istikbalin full ortopedik orta sertlikte bir yataktı anneme gönderdim.Bu yatağımın üstündeki pedi farklı bir konfor sağlıyor resmini gönderiyorun

Eklentiler

• 20151014_170840.jpg
    20151014_170840.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 317
tempur kullanan varmı kızlar
biz tempur 19 luk aldık çok yumuşak geldi
sonra tempur orjinal 21 le değiştirdik bunda da yatarken bir dirençle karşılaşıyorum sonra içine gömülüyor dönmek istediğimde önce gömüldüğüm yerden çıkmaya çalışıyorum ( 1.72 ye 70 kiloyum ) hani çok kilo olsa ondan diyeceğim
bu üçüncü hafta alışmaya çalışıyorum alışamazsam değiştirme süresi bir ay
tempur kullanan varsa lütfen yazsın.... ( paramızla rezil olduk sabahları hiç dinlenmeden kalkıyorum)