indirim

darned

Bir kuş gelse yüreğimin ucuna konsa
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
4.158
2.085
merhaba kızlar gratis ve watsons ta %50 indirim var tüm makyaj ürünlerinde bayram kampanyası
şimdi ben ürün alıcam ama orda tezgahtarlara güvenmiyorum sırf satış yapmak için çabalıyorlar
nasıl dıyorlar porselen makyaj gibi olsun istiyorum
amacım burda denenmiş ürünlerin tavsiyelerini alıp gitmek
kalıcı ruj istiyorum ve mat ruj ama kırmızı desem kırmızı değil bordoda değil içinde kahve olmayan bi kırmızı istiyorum mühür gibi
günlük sade bi ruj istiyorum
onun dışında kapatıcılığı yüksek bir pudra istiyorum ama maske gibi durmıcak
akmayan kalem rimel ve eyelıner istiyorum.
normalde lorealin rimellerini kullanıyorum ama çok çabuk kuruyorlar bitmeden ya
bide aydınlatıcı bi ürün arıyorum ama pudranın üzerine sürülebilen yağsız bir ürün
pigmentli far arıyorum uçmıycak sürünce
onun dışında göz temizleme suyu arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
ruj hakkında hıc bılgım yok ama pudra ıcın max factor creme puff onerırım hem pudra hem fondeten ıcerıklı kapatıcılıgı yuksek ve kalıcı bır pudra...

ben bu pudrayı 5 yıl kullandım ama sımdı loreal true match fondeten aldım cok daha memnunum yaglı ve karma cıltler ıcın kuruysa cıldın sakın alma pudra bıtıslı bır fondoten gunes korumasıda var keske cok daha once alsaymısım dedım...

rımel ıcın maybellıne standına bakmalısın su renklı rımellerıne mor sarı olanlara.. lıner ıcınde maybellıne jel eyelıner guzel bır urun..

aydınlatıcı olarak the balm mary lou basarılı bır urun ama kapatıcı degıl sadece aydınlatıcı.. hem kapatıcı hem aydınlatıcı rımmel match perfectıon 2si 1 arada bakabılırsın..

goz makyaj temızleyıcı olarak neutrogena mavı sısede kı basarılı bır urun bence..

Son düzenleme:
ruj hakkında hıc bılgım yok ama pudra ıcın max factor creme puff onerırım hem pudra hem fondeten ıcerıklı kapatıcılıgı yuksek ve kalıcı bır pudra...

ben bu pudrayı 5 yıl kullandım ama sımdı loreal true match fondeten aldım cok daha memnunum yaglı ve karma cıltler ıcın kuruysa cıldın sakın alma pudra bıtıslı bır fondoten gunes korumasıda var keske cok daha once alsaymısım dedım...

rımel ıcın maybellıne standına bakmalısın su renklı rımellerıne mor sarı olanlara.. lıner ıcınde maybellıne jel eyelıner guzel bır urun..

aydınlatıcı olarak the balm mary lou basarılı bır urun ama kapatıcı degıl sadece aydınlatıcı.. hem kapatıcı hem aydınlatıcı rımmel match perfectıon 2si 1 arada bakabılırsın..

goz makyaj temızleyıcı olarak neutrogena mavı sısede kı basarılı bır urun bence..

teşekkür ederim canım genelde lorealin maskaralarını beğeniyorum ama indirimdeyken denemekte isterim maybalinenin rimellerinden pazarda çok çakması olduğu için soğudum.
crame puf fondotenliymiş benim cildim yağlı sivilce yaparmı bilemedim aydınlatıcıyı denicem hemen not alıyorum teşekkürler güzel tavsiyelerin için

teşekkür ederim canım genelde lorealin maskaralarını beğeniyorum ama indirimdeyken denemekte isterim maybalinenin rimellerinden pazarda çok çakması olduğu için soğudum.
crame puf fondotenliymiş benim cildim yağlı sivilce yaparmı bilemedim aydınlatıcıyı denicem hemen not alıyorum teşekkürler güzel tavsiyelerin için

Benim cildimde yagli ve sivilceye meyilli inan creme puff u calisirken hergun surup ciktigimda cildim daha duzeliyor çünkü kurutuyor yağlanmayi engelliyor sivilce oluşmuyor bu yüzden.... ama bir aydir evdeyim makyaj yapmıyorum cildim gün içinde çok yaglaniyor ve sivilce daha çok oluşuyor...

Tabi her cilt ayni tepkiyi vermez ama benim.izlenimim boyle oldu:)

###Yaptıkların sana daha iyi bir yaşam sundu mu?###

Benim cildimde yagli ve sivilceye meyilli inan creme puff u calisirken hergun surup ciktigimda cildim daha duzeliyor çünkü kurutuyor yağlanmayi engelliyor sivilce oluşmuyor bu yüzden.... ama bir aydir evdeyim makyaj yapmıyorum cildim gün içinde çok yaglaniyor ve sivilce daha çok oluşuyor...

Tabi her cilt ayni tepkiyi vermez ama benim.izlenimim boyle oldu:)

canım tkrr mrblr gittim 5 saat alışveriş yaptım kendimi kaybettim resmen :KK52::KK52:
sayende the balm la tanışmış oldum teşekkürler
mary lou aydınlatıcıyı aldım ne kadar güzel bişeymiş bu yarın diğer kontor çekmek için olanıda alcam
ayrıca rujlarıda çok güzelmiş ya ne var bunların içlerinde mentol filanmı harikalar :KK16:

canım tkrr mrblr gittim 5 saat alışveriş yaptım kendimi kaybettim resmen :KK52::KK52:
sayende the balm la tanışmış oldum teşekkürler
mary lou aydınlatıcıyı aldım ne kadar güzel bişeymiş bu yarın diğer kontor çekmek için olanıda alcam
ayrıca rujlarıda çok güzelmiş ya ne var bunların içlerinde mentol filanmı harikalar :KK16:

The balm amerikadan ithal ve amerikadan daha ucuza satiliyor bizde kalite olarak çok çok iyi..

Alliklari efsanedir mutlaka göz at:) Hot Mama alligini görünce asik olacaksin:)

Paletleri de çok güzel ucusma az pigment fazla ve "nude tude paleti" "balm Jovi paleti " 30 lira indirimde ve onlardan birini alinca başka far bakmaya gerek yok da indirimde silip.supuruyolar iste o sorun bir tek:)

The balm amerikadan ithal ve amerikadan daha ucuza satiliyor bizde kalite olarak çok çok iyi..

Alliklari efsanedir mutlaka göz at:) Hot Mama alligini görünce asik olacaksin:)

Paletleri de çok güzel ucusma az pigment fazla ve "nude tude paleti" "balm Jovi paleti " 30 lira indirimde ve onlardan birini alinca başka far bakmaya gerek yok da indirimde silip.supuruyolar iste o sorun bir tek:)

canım iyi oldu söylediğin bende şimdi rimel aldım onu iade etmeye gidicektim.aydınlatıcının bronzer olanını alcam bide allık yada palet bakıyım
maXFactor xperıance rimel aldım böyle kuru gibi geldi bana kötüde kokuyo acaba gratiste iade sorunu yaşanırmı daha önce hiç iade etmedim

Son düzenleme:
canım gratis ve watson larda %50 indirim var ama tabi sende isim verirsen oralarda bi alternatif olur bize..

gratisten aldığım ganimetlerim harikalar musmutluyumm :118::118::KK62::KK62::KK12::KK12::KK12:

$10313124_604715212974119_8746718151274746002_n.jpg $10557216_604715339640773_4585207513003382517_n.jpg $10354242_604715316307442_178719009131547035_n.jpg

bugün bende balmın nude far paletini ve balmın allığını aldım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

watsons indirimi hemen bitmez umarım:26:
canım gratis ve watsons ayın 27 sine kadar indirimdeler bide neydi adı t box muydu t shopmu ne bi magalar zinciri var ya işte onda da var indirimler
bugün bende balmın nude far paletini ve balmın allığını aldım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende aldım ikisinide çok tatlılar bundan sonra indirimlerde the balm asla kaçmaz

canım gratis ve watsons ayın 27 sine kadar indirimdeler bide neydi adı t box muydu t shopmu ne bi magalar zinciri var ya işte onda da var indirimler

bende aldım ikisinide çok tatlılar bundan sonra indirimlerde the balm asla kaçmaz

27sinde de indirim devam ediyor mu?

Harika bir alisveris olmuş yaaa çok iyi ürünler almissin vallahi ben bile mutlu oldum resmiyle seni dusunemiyorum:))))

teşekkür ederim canım halada alasım var gratisi üstüme yapsınlar benim ya 2 günde bayram paramı oraya yığdım :KK1::KK1:

Son düzenleme:
X