Erdoğan 2.ATATÜRK Olacak..

valla her yerde olduğu gibi seçimlerde de diz boyu hile, pislik olduğundan dediğiniz doğru. zaten ayrıldığımız nokta bu pislikte yaşamaktan bazılarının mutlu bazılarının rahatsız olması.

yaw he he ölee..
siz kendinizi kandırcak oyalancak çok güzel bir bahane bulmuşsunuz öyle sanmaya devam edin..

bu adamin boyle bir istegi mi varmis?

ne zaman biri gider o zaman aranir o kisiler...bir ozal bir menderes bir erbakan gelmez daha...

vay be başlık resmen tüylerimi diken diken etti ULU ÖNDER ATATÜRK gibi olma arzusunu anlarım :) ama bende recep efendiye katılıyorum amaaaa gülmekktennn zuhahahaha acaba kestiği tırnağı olabilirmisiniz topunuzu bir araya toplayalım 1 ATATÜRK edermisiniz insanların inançları ve duygularınla beslenmedi hiç bir zaman kahramandı hep :/

Kurtulus savasi illa topla tüfekle olacak diye bir sey yok.
Bazi zihniyetlerden kurtulmanin en güzel savasini akliyla veriyor Erdogan.

bu adamin boyle bir istegi mi varmis?

ne zaman biri gider o zaman aranir o kisiler...bir ozal bir menderes bir erbakan gelmez daha...

Egemen kardeş böyle söylüyormuş işte :KK53: hayal dünyası ne yaparsın..

vay be başlık resmen tüylerimi diken diken etti ULU ÖNDER ATATÜRK gibi olma arzusunu anlarım :) ama bende recep efendiye katılıyorum amaaaa gülmekktennn zuhahahaha acaba kestiği tırnağı olabilirmisiniz topunuzu bir araya toplayalım 1 ATATÜRK edermisiniz insanların inançları ve duygularınla beslenmedi hiç bir zaman kahramandı hep :/

Hiç birisi etmez,ancak rüyalarında görürüler :KK31:

Kurtulus savasi illa topla tüfekle olacak diye bir sey yok.
Bazi zihniyetlerden kurtulmanin en güzel savasini akliyla veriyor Erdogan.

Hangi zihnşyetler acaba?

Kesip attığı tırnak olmaz hiçbiriEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Hanimkelesimigetirdeki o resmin var ya hii o resim benden egemen bagisa gitsin... Nam-i kemalin bi lafi hayal kuran gelsen benim .... Terbiyem el vermiyo. Olmucak hayallerin pesindeler. Ne cektiler bee Ataturke laflari soylediler simdide onun yerine gecmeye calisiyolar. Ee neymis kedi uzanamadigi cigere mundar dermis..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bunlarda kufur ve hakaret duymak feci halde aliskanlik haline geldi, muptelasi oldular.:KK4: O yuzden durup durup sacma sapan bir iddialar bir laflar atiyorlar ortaya...:KK53: Sosyal medyadan tepki olarak kufur ve hakaret duyunca da rahatliyorlar herhalde, aklima baska birsey gelmiyor..:KK31:

X