sevgilim üniversiteye gidiyor

kbraela

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2014
43
1
30
arkadaşlar erkek arkadaşım üniversiteye gidiyor acaba uzaktan ilişki sürdürmek mümkün mü ne gibi fedakarlıklar gerekmekte lütfen yardımcı olur musunuz ? Ayrıca nasıl davranmak gerekir bilgilendirir :KK5::105:misiniz lütfen :KK43: :KK43: :105:

Sen nerdesin? O nereye gidiyor? Yaslariniz kac? Ne zamandir birliktesiniz? Iliskiniz hakkinda biraz bilgi verir misin? Cok kapali yazmissin

yaşlar o 21 ben 19 memleketteyim ben. iki yıla yaklaştı birlkteyiz ve bu ayrı yerlerde ilişki yürütme hakkında bilgim hiç yok.

Özel bir bilgiye pek gerek yok aslında..
Birbirinizi seviyorsanız, kıskançlığı minimum, anlayışı maksimum seviyesinde tutabilirseniz, ilişki yürüyor. :KK76:

dönerse senindir, dönmezse zaten senin hiç olmamıştır :KK52:
herkesın ılıskı boyutu kuyu suyu farklı canım
biri heraz aranmaktan hoslanır, diğeri çok aranmaktan sıkılır
sorularının cevabı burada değil bence :KK20:

Özel bir bilgiye pek gerek yok aslında..
Birbirinizi seviyorsanız, kıskançlığı minimum, anlayışı maksimum seviyesinde tutabilirseniz, ilişki yürüyor. :KK76:

nasıl bırakılırki orada ne yapıyo bilmiyorm gözmde görmez sevgisinden emin değilim açkçası :S

Madem sevgisinden emin degilsin o zaman yurutebilcegini sanmiyorum. Normal olan her hareketi sana ters gelir buyuk ihtimal

uzaktan çooook zor ya ... uzaktan ilişki yürütenlere helal olsun

Öncelikle erkek arkadaşın üniversiteye gittiği için sevinmelisin. İleri dönük düşünüldüğünde kendi hayatını kurtaracak ve ayakları üzerinde durabilmesi için ilk adım. O yüzden öncelikle gidiyorsun diyerek başının etini yemeyin. Uzak ilişkiler kolay olmuyor kendimde uzak bir ilişki yaşıyorum. Zorlukları var. Her özlediğinde her görmek istediğinde göremiyorsun. Yeri geliyor iletişim kopuklukları oluyor. Çünkü yan yanayken derdini anlatmak başka telefondan çok başka oluyor. Ama yaşanılan özlem duyguların daha bir alevlenmesini aşkın daha da çoğalmasını sağlıyor en azından bizim için böyle. Birbirinizi gerçekten seviyor onun sevgisine inanıyorsan aldatma mevzu hiç gelmesin aklına. Beni aldatır mı diye hiç düşünüp yıpratma kendini. Aldatsa zaten ruhumuz duymaz ayrı şehirde olunca sadece ona ve söylediklerine güvenmek durumunda kalıyor insan. Ama kıskanç biriysende aman kimlerle geziyorsun vs vs diye çokta üzerine gidip sıkma onu onunda bir hayatı var ve üniversitede böyle kızlı erkekli arkadaş grupları oluyor ama gerçekten arkadaş grubunu kastediyorum. O yüzden sıkma canını ama bu uzaklık ilişki için çok zorlu bir engel oluyor bu engeli geçersen zaten ilişkinizi kuvvetlendirmiş olursunuz. Ama tabi imkanın varsa arada bir git yanına yatılı olmasa bile günübirlik gidip ortamını gör için rahat etsin

Bende tam anlayışlı olurum,sabırlı davranırım diyorsan sürer diyecektim ki sevgisine inanmıyorum demişsin. O zaman durum karışık. Şimdi sen zaten gözünün önündeyken sevgisine inanmıyor,güvenmiyorsan uzaktayken çok fantastik senaryolar kurabilirsin bu da orta da bir sorun yokken bile sorun yaratabilir. Al karşısına konuş düzgünce korkularını anlat.

herşeye hazırlıklı ol üniversite hayatı başka , insanı değişiriyor erkek arkadaşının duyguları değişebilir başka kız arkadaş bulabilir birde uzaktan erkekler hemen başka kızlara yönelirler sadakat unsuru çogunda eksik :KK19:

Ben memleketteydim o 18 saat uzaklikta. Ben 18 yasindaydim universiteye hazirlaniyordum. O 21 yasinda universite 2. Siniftaydi. Ben tercihlerde onun oldugu okulu da yazmistim ama yine memleketimdeki okula yerlesmistim. Okuldu işti askerlikti derken eşimle 6 yil uzaktan yuruttuk ilişkimizi. Yurumesinin tek sebebi de güvendi canim. O birbirimize güvenimiz olmasaydi eminim yurumezdi. Cunku ben gercekten cok kiskanctim o zaman. Kiskancligimi dizginleyen de ona olan guvenimdi. Hem unutma yapacak olan yanindayken de yapar. Ama sen sevgisine inanmiyorsan güvenemeyeceksin de. O zaman cok zor.

Boyle seylerin ozel formulu yok. 2 sene sonra hala guvenmiyorsan, sevgisinden emin degilsen, pek umutlu olma. Bunu sormana bile gerek kalmazdi saglam bir iliskin olsaydi. Oluruna birak, donerse senindir diyeyim o zaman.

arkadaşlar erkek arkadaşım üniversiteye gidiyor acaba uzaktan ilişki sürdürmek mümkün mü ne gibi fedakarlıklar gerekmekte lütfen yardımcı olur musunuz ? Ayrıca nasıl davranmak gerekir bilgilendirir :KK5::105:misiniz lütfen :KK43: :KK43: :105:

Bende 20 yasindayim iki yillik iliskim var izmirde yasiyorum denizliye gidiyorum universiteye iki tarafta anlayisli olduktan sonra sorun olmaz bence :))

2011 yılından bu yana erkek arkadaşımla birlikteyiz aynı memleketteniz, ben memleketimdeyim o baska bi ilde üniversite okuyor. Arada güven olunca sorun olmuyor ama tabi ki ilk dönemler alışma süreci alinganlik ve kiskancliklar artıyor. Bu donemi atlatirsaniz devam eder tabi biraz da karakter meselesi. Ama sevgisine guvenmiyosan iş bambaşka bir boyut kazanır. .

X