donuk koca...

benim koca donuk değil ancak ailesinin yanında birden kişiilk değiştiriyor, bir donuklaşma, asosyalleşme içine kapanık biri imajı veriyor.bir gün dellenip ne oluyor dikkat çekmeye felan mı çalışıyorsun çocuklugun ile ilgili sorunların var sanırım diye bağırcağım.

he anacım bazıları öyle oluyo milletin yanında..
Allah sabır versin...

Benim kocada aynı versiyon :KK43:

Sevgiliyken öper sarılırdı. Evlenince ilk 6 ayda fena değildi. Aynı koltukta uzanıp film izlerdik. 6 ay sonra sıcak oluyor deyip karşı koltuğu satın aldı:KK66:

Çok sevdiğini biliyorum ama yok yatağa bile ben uyumaz beklersem saat 2 lere kadar ancak öyle giriyoruz.

Ara ara bende takıyorum ama alıştım galiba :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çık üstüneee..
ben öyle yapıyom:KK1::KK1::KK1:

ahhhh anacim ahhh bendede var ayni dert evlenmeden once romantik bici bici sevgi kelebegi sosyal gezmeyi tozmayi seven yeni yerler kesfeden askini surekli dile getiren tv seyrederken bile elimi tutan adam evlendikten sonra 360 derece dondu simdi muhabbet soyle eve girerken yemek hazirmi sofra toplarken cay ne oldu tam iki dakika yanina oturup romantiklik yaratacakken meyve nerde meyveyi kaldirirken bide su versen ondan sonra gelmisim ki adam yok coktannn icerde uyumus bile kose yastigi gibi adam maasallah agzi dili eli kolu var ama icratt sifir maalesef

pis koca boğazlar...
en romantik anı batırır benimki de..
tam bişi derken: koluna bi şey mi yapışmış??:KK53:
haspünallah..kolumu da bi görme demi o anda be adamm...:KK53::KK53:

Bacım gülmekten yarıldım Allah da seni güldürsün:KK1::KK1:

Senin gibi işveli hatuna donuk kalabilen adamın bir dr a görünmesini tavsiye edeceğim ama
iyi dr bulabilmek de mesele ( Bakınız son konum:KK14:)

Kimi tv ye bakarak uyur kimi pc ye anacım benimki de facebook, maçkolik karşısından poposunu kaldırıp
wcye giderken yanıma uğrarsa şanslı sayarım..:KK31:

Yani nadir öyle öpüp sırnaşma, sıkıştırma hele Ramazan dolayısıyla dükkanı az açar olduk.
Bayağı mesafe koydu sarılsam orucumu bozma git diyor:KK53::KK53:

orucumu bozma gittt:KK1::KK1::KK1::KK1:

yazik oldu simdi kocasi butun gun dokunup open hanimlar ballandira ballandira anlatacak :p

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yaa..ben de ilgiyle okuyorum o yorumları şuan...
ama uyardım nazarım değer diye..kendileri bilir :KK1::KK1:

Açılın boğa burcu geldi. Ama dşisi :)) aslında boğalar dokunmayı çok sever ama bazı konularda hakikaten odunuz yahu. Öpmek sarılmak vs bunlar çok zor geliyor. Elalem sırnaşık olur bende tam tersi hiç sırnaşamam. Mıç mıç öpemem. Sürekli sarılamam. Hatta bazen bunları niye yapmak istemiyorum diye sorgularım ama olmuyor arkadaş neden bilmiyorum olmuyor işte. Ama yapamasamda çok pis severim. Yine de senin koca salmış acık. Söylemesi ayıp ou coştur. Boğa= yemek+cinsellik söyle damağa hitap eden birvyemek yapıp gecesine de uuu beybi beybi olursa istemediğin kadar öpecektir :))

mis gibi yemek yapıyom..
ardından göbeğini sıka sıka yatağa koşuyo..
yanına gidiyom, sırnaşıyom..
göbeğim çok şiş, uzak dur diyo..
gecemiz beyefendinin göbeğini rahatlatmakla geçiyo:KK1::KK1::KK1:

Geçen günlerde bir yorumunuz denk geldi eşinize herif demiştiniz, yani sizde ona karşılık böyle konuşuyorsanız eşinizin hacı demesi hiçte garip değil. Şahsi fikrim ilişkilerde hep bir sınır olmalı, tamam şakalaşın, dalga geçip eğlenin birbirinizle ama o sınır aşılınca erkekler pekte geri dönemiyor.

tabiki de yüzüne herif asla demedim ve demem..
eşimin kendisine hitabımdan yana hiç sıkıntısı olmadı..
burda eğlencesine öyle konuşuyorum..
bi de takıldığım nokta tam olarak hacı demesi değil, o biraz da ağız alışkanlığı..
ben daha çok soğuk yapısından şikayetçiyim..

Bende de tam tersi hiç hoşlanmıyorum sürekli sırnaşılmasından..

Eşim gece koynuna alıp sarılıp uyumak ister ben biraz sabreder sonra kaçarım:KK4:

bizde o hep der hiç sarılmıyosun öpmüyosun sevdiğini söylemiyosun vs vs

Başlarda böyle değildim sorunlar yaşadıkça feci uzaklaştım sanırım:KK31:

Anlatımınıza bayıldım :KK1:
Konuyu açarken umarım gardınızı almışsınızdır çünkü ayy kocam beni böyle sever, böyle öper diyenler bu konuya doluşacak :KK9:
Tipik bir boğa burcu ile karşı karşıyasınız..
Biraz ilgiyi çekin, siz öpmeyin sarılmayın.
Mesela kapıdan içeri girince boynuna atlamayın, koltukta oturun sakince o gelsin öpsün.
Bu adamlar beni öp dedikçe öpmüyor sanki zehir var yanağımızda. :KK47:

sorun değil canımm..
biraz benim sırtımdan hava astınlar nolcek..
aslında çok ilgili değilim ama işte alıştırayım diye düşüyorum üstüne..
belki ilgilenmemek daha kesin çözümdür haklısın..

Benim eşimde öyledir. Özellikle toplum içinde temasımız neredeyse hiç yoktur, el ele tutuşmak dışında. evde de durup dururken gelip öpmez, sarılmaz. Yapısı böyle. Dışarda yapmasın da evde yapsın tabi ama o da yok. Bence sevgi göstergesi değil ama insan istiyor tabi. Napalım bizim kocalarda böyle.

öyle canım..
yani çok şükür Allah başka sıkıntı vermesin ama insan istiyo bazen..
hayırlısı..

İnanmıyorum bi an bu yazıyı ben yazdım sandım benimkide aynı ne öper ne sarılır. Ah ah bi sihirli değneğim olsa da dokundursam şuna.şaka bi yana İnan okadar yoruldumki beş yıldır ne sevdiğini söyler nede sırnaşır aynen dediğin gibi donuk hatta bende ruhsuz adam diye nitelendiriyorum sevilmedimi düşünüp çok üzüldüğüm zamanlar oluyor bizim iletişim sorunumuz var muhabbet edemiyoruz buna çözüm bulursan muhakkak haberim olsun hatta şöyle söyleyeyim eğer bildiğiniz eşler arası iletişim ile ilgili iyi bi kitap varsa tavsiyelerini bizi beklerim arkadaşlar

nevzat tarhanın evlilik psikolojisi kitabını beğendim ben canım..
bi de sema maraşlı iyi diyolar ama okumadım onu..

Ayy koptum resmen okurken hatta eşime de okudum. Kendisi de bir boğa erkeğidir o yüzden anlayabildim. Hani benimki sıkar öper sever ama birilerinin yanında sevgisini göstermez bana. Sarmaş dolaş tek tük fotomuz vardır mesela. Boğa erkeğinin özü sahiplenmektir varsın göstermesinler napalım :) :)

hatunlar bi bakın hele..
kocamın üzerine konu açmayalı baya oldu..:KK23::KK23:
ama bu sorunun cevabı kafamı kurcalıyo..
çok şükür ciddi bi sorun değil..
ama yorumlarınıza ihtiyacım var..:nazar::nazar:

eşim nişanlıyken içime düşen beni ilgiye boğan tipik bi boğa burcuydu...:KK53::KK53:
yine tipikliğinin neticesinde evlenince de ilgisizlikte tavan bi hale geldi..:KK53::KK53:
sevildiğimi biliyorum ama sevgi dili farklı adamın..
yani sarılmaz, öpmez, canı kaynamaz..
kendi tabirince:donuk....:KK53::KK53:

yapımda yok öpüp koklamak, sarılmak diyo..
içimden diyorum (açtırtma ağzımı nişanlıyken ikide bi tenhada kıstırıyodun amaaa:KK53::KK53::KK53:)
ama gelin görün ki adam da ruh yok enemm..:KK31::KK31:
gün içerisinde arar sorar, meraklıdır..
hediye almayı süpriz yapmayı sever.. (çok sık yapmasa da)

amma lakinkiii dokunsal değil..:26::26:
içinden seviyo anlaşılan..

bugüne kadar şirinlikle öptürttüm kendimi..
elini belime doladım gülerek sarılsın diye...
ama yok anacım..adamın yapısında yok..:KK14::KK14:
yani eskiye nazaran iyi tabi..
ama yinede kapıdan girer: naptın hacı? der..
üstünü çıkarıp tv izler uyur..:KK53::KK53:

tabi ben atlarım boynuna, yanağımı uzatırım..
bunu her gün yapmama rağmen,her gün üşenmeden sorar: noldu hayırdır diye??:KK53::KK53:
zıkkıımm...sen öpmüyon ben öpüyom işte anla be adamm:KK37::KK37:

neyse, sözün özü: kocası donuk olanlar, ilgi ihtiyacınızı nası gideriyonuz enemm??:nazar:
ya da siz de benim gibi sık sık sevilmediğinizi düşünüp kuruyonuz mu kendinizii???:KK14::KK14::KK14:

Viyyyy tam ben aynisi benim koca yaaaa :KK31: akil veremm cunku ondan bna lazim malesef:KK14:

Bende de tam tersi hiç hoşlanmıyorum sürekli sırnaşılmasından..

Eşim gece koynuna alıp sarılıp uyumak ister ben biraz sabreder sonra kaçarım:KK4:

bizde o hep der hiç sarılmıyosun öpmüyosun sevdiğini söylemiyosun vs vs

Başlarda böyle değildim sorunlar yaşadıkça feci uzaklaştım sanırım:KK31:

sırnaşmak değil de..
biraz sıcaklık benim istediğim..
nebiliyim gelsin sarılsın aniden..
ya da bikere ben yanağımı uzatmadan öpsün vs vs...

Allah sabır versin...

çık üstüneee..

pis koca boğazlar...

mis gibi yemek yapıyom..

yok illa gorurler ama askindan adini koluna adini yazdirsan gormezz sacini boyatsan gormez makyaj yaparsin suslenirsin gormez yeni geceligi gormez ama koluna yapisan seyi gorur tey allahimm yaaaa

Ayy koptum resmen okurken hatta eşime de okudum. Kendisi de bir boğa erkeğidir o yüzden anlayabildim. Hani benimki sıkar öper sever ama birilerinin yanında sevgisini göstermez bana. Sarmaş dolaş tek tük fotomuz vardır mesela. Boğa erkeğinin özü sahiplenmektir varsın göstermesinler napalım :) :)

kız eşine neyim okumasaydın..utandım bak şimdi:KK17::KK17::KK17:

Viyyyy tam ben aynisi benim koca yaaaa :KK31: akil veremm cunku ondan bna lazim malesef:KK14:

ozaman takipte kal anacım..
mutlaka akıl verenler çıkar okuyanlardan..

Hay allah razı olsun bacim bana çare bulanaa kirk yil köle olabilirim yeterki bi çarTakTakıntılarımdan kurtulayim yuvam mutlu olsun :-)

inşallah canımm..:KK16::KK16:

Yo yoo olur mu oyle sey:KK17:
Ben fazla ilginin de bi zaman sonra siktgini demek istemistim. Yani bunalir insan:KK53:

hmm..
bilmiiyom..
mümkünse ilgilensin de..
bunalma kısmına buluruz bi çare..:KK34::KK34:

Allah sabır versin...

çık üstüneee..

pis koca boğazlar...

mis gibi yemek yapıyom..

Yeminle aynen yer yer yedikten sonra yanina sirnasirim ufff cok sismisim der bir kur filan yokmu

Yeminle aynen yer yer yedikten sonra yanina sirnasirim ufff cok sismisim der bir kur filan yokmu

yani insan güzel bi yemeğin ardından romantik bi gece hayal ediyo..
beyefendi nederse beğenirsin: göbeğimi bi ovsana:KK53::KK1::KK1::KK1:
o bitince de: bi de sırtımı kaşısann...:KK53::KK53::KK1::KK1::KK1:

çooookkk romanntiiik demiiiii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK53::KK53::KK53:

hatunlar bi bakın hele..
kocamın üzerine konu açmayalı baya oldu..:KK23::KK23:
ama bu sorunun cevabı kafamı kurcalıyo..
çok şükür ciddi bi sorun değil..
ama yorumlarınıza ihtiyacım var..:nazar::nazar:

eşim nişanlıyken içime düşen beni ilgiye boğan tipik bi boğa burcuydu...:KK53::KK53:
yine tipikliğinin neticesinde evlenince de ilgisizlikte tavan bi hale geldi..:KK53::KK53:
sevildiğimi biliyorum ama sevgi dili farklı adamın..
yani sarılmaz, öpmez, canı kaynamaz..
kendi tabirince:donuk....:KK53::KK53:

yapımda yok öpüp koklamak, sarılmak diyo..
içimden diyorum (açtırtma ağzımı nişanlıyken ikide bi tenhada kıstırıyodun amaaa:KK53::KK53::KK53:)
ama gelin görün ki adam da ruh yok enemm..:KK31::KK31:
gün içerisinde arar sorar, meraklıdır..
hediye almayı süpriz yapmayı sever.. (çok sık yapmasa da)

amma lakinkiii dokunsal değil..:26::26:
içinden seviyo anlaşılan..

bugüne kadar şirinlikle öptürttüm kendimi..
elini belime doladım gülerek sarılsın diye...
ama yok anacım..adamın yapısında yok..:KK14::KK14:
yani eskiye nazaran iyi tabi..
ama yinede kapıdan girer: naptın hacı? der..
üstünü çıkarıp tv izler uyur..:KK53::KK53:

tabi ben atlarım boynuna, yanağımı uzatırım..
bunu her gün yapmama rağmen,her gün üşenmeden sorar: noldu hayırdır diye??:KK53::KK53:
zıkkıımm...sen öpmüyon ben öpüyom işte anla be adamm:KK37::KK37:

neyse, sözün özü: kocası donuk olanlar, ilgi ihtiyacınızı nası gideriyonuz enemm??:nazar:
ya da siz de benim gibi sık sık sevilmediğinizi düşünüp kuruyonuz mu kendinizii???:KK14::KK14::KK14:

Ne güzel anlatmışsın :-)) şu ana kadar okuduğum konulardan en içteniydi valla, inşallah kocan en kısa zamanda seni içinden gele gele öper koklar böyle nasıl istiyosan öyle davranır(ya ama valla bu odunluk boğa burçlarında var heralde bende bayan olduğum halde eşinden daha odunum o yine iyi)

Ne güzel anlatmışsın :-)) şu ana kadar okuduğum konulardan en içteniydi valla, inşallah kocan en kısa zamanda seni içinden gele gele öper koklar böyle nasıl istiyosan öyle davranır(ya ama valla bu odunluk boğa burçlarında var heralde bende bayan olduğum halde eşinden daha odunum o yine iyi)

teşekkürler canım..
hakkaten içimden geçenleri en samimi haliyle yazdım..
güzel duaların tutar inşallah şu mubarek ayda...

Okadar tatlı bir dille anlatmışsınki dayanamadım :) çok güldük özellikle naber hacı kısmına. Kaç yıldır evlisiniz? Bnde ileride beni bekleyen diyaloglara hazırlıklı olayım en azından

bi yılda böyleyiz anacım..
ilerde emmi falan demez inşallah:KK53::KK53::KK53:

sırnaşmak değil de..
biraz sıcaklık benim istediğim..
nebiliyim gelsin sarılsın aniden..
ya da bikere ben yanağımı uzatmadan öpsün vs vs...

Bunun en güzel formülü kendini geri çekmen eşin nedenini merak edip sorduğunda da açık açık senden ilgi göremeyince ben de istem dışı uzaklaşıyorum demen ve istikrarla devam etmen araya soğukluk sok demiyorum yanlış anlaşılmasın sadece sevgi gösterilerine ara vermen gerekiyor bence

X