Ayran Detoksu İle 2 Günde 2 Kilo Verin!

merhaba bende bugün başladım bakalım nsıl olucak akşam üstü şekerim düştü biterle dengeledim küçük parça şimdilik iyi yazıcam sonucu
merhaba canm acaba kurden iyi bi sonuc aldin mi aslnda bende yapmayi dusunuyorum ama daha 1 hafta once karabugday kuru yaptim bu haftada bunu yapsam agir mi gelir diye dusunuyorum acikcasi:KK64:

merhaba canm acaba kurden iyi bi sonuc aldin mi aslnda bende yapmayi dusunuyorum ama daha 1 hafta once karabugday kuru yaptim bu haftada bunu yapsam agir mi gelir diye dusunuyorum acikcasi:KK64:
slm cnm ben yaptım hiç kilo vermedim 2sefer denedim boşşş malesef lahana diyeti yap denedim 5günde birbuçuk kiloo

Merhaba kizlar hic kacamaksiz 1,5 kilo verdim 2 gunde..
yalniz ben yesil kahve ictim askinda kafein hic almasam belki daha cok verirdim, bu arada cafeslim aldim diye iciyorum ama bence hicbir ise yaramiyo :KK43:
Konuya donecek olursak bu diyet ilk gun zevkliydi bile cunku tadi cok guzel hatta haftasonu sarimsakli olarak da yenebilir, fakat 2. Gun biraz sıkıldım ne yalan soyliyim insan degisik bisiler yemek istiyo.. isin ilginc yani 1. Gun 1.2 kilo vrrip 2. Gun 300 gr vermem oldu sanirim vucut alisti yani 3. Gun yapsam faydasi olmicak gibi geldi.. bu arada aksam 45 dk egzersiz yaptim :)
ins kalici bir kilo vermedir diyorum ve tavsiye ediyorum :)

bugün itbariyle başlıyorum. nohutlar kaynıyor hatta=)

2 hafta önce elma diyetini denedim. ama bi süre elma görmek istemiyorum. 3 gün dayanabildim, 4.gün kendimi ziyafet sofrasında buldum:d 3 günde 2 civarında vermiştim. 4.gün bozunca 3 kilo olarak geri aldım, ama şimdi tekrar ilk verdiğim halime döndüm. bakalım bu haftasonu ne kadar vericem=)

18 eylüle kadar 3.3 kilo vermem lazım. artık ne bulursam yapıcam sanırım=)

2 saatte bir bu yemeği yiyeceğiz ya hanımlar. Açlık hissi hissetmesek te yememiz mi gerekiyor. Yapanlar bilenler....
2 saatte bir bunu yemek davul gibi yapar ya... Yapan arkadaşlar... Aç olmasanız da 2 saatte bir yediniz mi???

X