Göz Makyajı eyeliner

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

topuklubayan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2014
6
0
meraba :KK52: ben eyeliner alıcam ama karar veremedim. kalem mi alsam yoksa cam mı diye bide alurken neye dikkat etmeliyiz ?mesala ucu yumuşakmı yoksa sertmi olmalı? şimdiden teşekkürler :KK54::KK52::KK36::21:

maybelline jel eyelinerini yassı fırçayla kullanıyorum ama eyeliner eline hangısı kolay gelicek denemeden bilemezsin

The balm'ın schwing liquid eyelinerını kesinlikle öneriyorum. Geçen gün kalem şeklinde almaya gitmiştim,dipliner kullanıyordum senelerdir. Görevli bayan bana bunu önerdi ve gerçekten çok beğendim. Ha illa başka marka alacaksan da ucu ince ve sert olanlı öneririm. Sürüş şekli olarak diğerlerinden hangisi eline daha rahat gelirse onu alırsın. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bence de dipliner daha rahat. Ben maybelline kullanıyordum gayet de memnundum. Geçen makyaj malzemelerine bakınırken kadın cecile'inkini önerdi. O da güzel. Su da hiç dağılmıyo.

ben bu eyelınerı bır turlu suremıyorum ya gözler kıpır kıpır oynuyo yamuk yumuk oluyo var mıdır acaba puf noktası

ben bu eyelınerı bır turlu suremıyorum ya gözler kıpır kıpır oynuyo yamuk yumuk oluyo var mıdır acaba puf noktası

Ya ben de başlarda hiç süremiyordum. Sonra hep denedim hep denedim. Evde bile eyelinerla geziyodum düşün artık. sürdükçe elin alışıyo bence. Çünkü ben de ilk aldığımda ne videolar izledim ama yok olmamıştı. Alıştım sonra.

Ya ben de başlarda hiç süremiyordum. Sonra hep denedim hep denedim. Evde bile eyelinerla geziyodum düşün artık. sürdükçe elin alışıyo bence. Çünkü ben de ilk aldığımda ne videolar izledim ama yok olmamıştı. Alıştım sonra.
aynen bende olan vıdeoyu ızlemısımdır hep ılk denememde pes edıyordum sureklı deneme yapıp alıştırma yapım barı elım alışsın :)

Kızlar merhaba bugün eyeliner alışverişindeydim ama çıkmadan ciddi anlamda 1haftaya yakın buradaki her gönderiyi okudum ve bir liste yaptım, çok pahalı olanları bakmadan eledim bundan dolayı üst sınırım loreal :KK15: burada en çok önerilen ürünleri denedim, hepsi keçe uçlu eyeliner, lorealcontourkhol dışında o bildiğimiz göz kalemiydi. Fotoğrafta elime sürdükten 5dk sonra parmağımla bir kez ovuşturduğum halleri var. Benim en çok umutlandığım carbon glosstu ama en memnun kalmadığım o oldu. Favorim goldenrose daha sonra da alixavien :KK16: güvenin kızlar kapsamlı bir araştırmanın sonucu bu :KK49:
1433624829531.jpg

en iyi 2.sıradaki duruyor :)
Kızlar merhaba bugün eyeliner alışverişindeydim ama çıkmadan ciddi anlamda 1haftaya yakın buradaki her gönderiyi okudum ve bir liste yaptım, çok pahalı olanları bakmadan eledim bundan dolayı üst sınırım loreal :KK15: burada en çok önerilen ürünleri denedim, hepsi keçe uçlu eyeliner, lorealcontourkhol dışında o bildiğimiz göz kalemiydi. Fotoğrafta elime sürdükten 5dk sonra parmağımla bir kez ovuşturduğum halleri var. Benim en çok umutlandığım carbon glosstu ama en memnun kalmadığım o oldu. Favorim goldenrose daha sonra da alixavien :KK16: güvenin kızlar kapsamlı bir araştırmanın sonucu bu :KK49: Eki Görüntüle 1551264

kızlarr eyeliner istiyosanuz jel olarak bobi brown harikadr ve lorealin vardı bi tane o kendnden fırçalı çok pratikti ama ben bu ara üşengeçliktrn ve daha pratik olduğu için loreal super liner kalemi bitti yeni lancome aldım ikiside harika akmıyo miss miss çok rahat ettim aklınızın bi köşesinde bulunsun...

X