ovulasyon testi icin yardiiimmmm

harem80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2014
75
6
kizlar yardim edin adetimin ilk gununden 9gun sonra bugun ovulasyon testi yaptim cok koyu cift cizgi cikti.normal takvime gore daha yumurtlamama 6gun var.bu kadar erken cizgi cikmasi normal mi ?

kizlar yokmu bana yardim edecek birileri

Canim ovulasyon testi ile hamileligini öğrenen çok arkadaş var.Ama suda var ki bazı aylar hemen adetten sonra yumurtaya bilirler. Sen hamile değilsen kesin yumurtladin. Ama supheleniyorsan normal test alıp yap aklında soru işareti olmasin

cnm yumurtlama günündesin degerlendir derim adetin bitmiş 9. günümdesin diyorsun erken yumurtluyorsun çift çizgi kontrol çizgisinden koyuysa yada aynı eş degerse LHın yükselmiş yumurtuyacaksın :KK52:

Slm kızlar benim bi sorunum var bu ayın 20 de 21 de ovulasyon testi yaptım bekledim biraz çıkmadı çift çizgi bu sabah yine yaptım silik çıktı digerlerini de atmamistim bi baktım çift koyu renkli. Acaba durdukca mi değişti?? 19 da tesadüfen ilişki oldu sizce nedir napayimm:cry:

Slm kızlar benim bi sorunum var bu ayın 20 de 21 de ovulasyon testi yaptım bekledim biraz çıkmadı çift çizgi bu sabah yine yaptım silik çıktı digerlerini de atmamistim bi baktım çift koyu renkli. Acaba durdukca mi değişti?? 19 da tesadüfen ilişki oldu sizce nedir napayimm:cry:

Durdukça değişebiliyor, ilk yaptığındaki sonuç önemli

Test sonucu 5 dakikadan sonra değerlendirilebilir mi?

Test sonucu 5 dakika içinde değerlendirilmelidir. Pozitif sonuç birkaç gün boyunca aynı kalsa da negatif sonuç hatalı bir pozitif sonuca dönüşebilir. Bu da yanlış bir değerlendirmeye yol açacaktır. Sonucu 5 dakikalık test süresinde okumak ve sonra karışıklığı önlemek için testi atmak en iyisidir. Bu yazıyı buldum içim rahatladi

X