hamilelik ve lustral yardimci olabilecek varmi?

Amin insAllah sanada yardim edecektir merak etme bak inan hamile kaldigin zaman tum hormonlarin seni bam baska bir insan yapacak.. esim bana yaa sen ne yumusak ne uysal kizmissin bu ilaclar seni boyle yapiyomus diyor.. ve ben inanki 50 kilodan 104 kiloya ciktim ilaclarla 96 ile hamile kaldim su an 80 kg. Im 5 ayda dustum diet falan da degil ilacimin siskinlikleri gidiyor doktorum onuda demisti zaten.. ve ben 16 kilo verdim ama bebegim masAllah 20 haftaya gore kilo olarak tam gunu gunune boyumuzda biraz uzun :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Masallahhhhhhhhh :KK66:

Panik atak.hamile adaylari diye bir konumuz var..bir goz gezdir icin rahatlasin:)bende anksiyete bozuklugu tedavisi goruyorum.prozac kullaniyorum..psikiyatrim.izin verdi ama.kadin dogumcu.olmaz.diyor...

Panik atak.hamile adaylari diye bir konumuz var..bir goz gezdir icin rahatlasin:)bende anksiyete bozuklugu tedavisi goruyorum.prozac kullaniyorum..psikiyatrim.izin verdi ama.kadin dogumcu.olmaz.diyor...

Ayni benim gibi ikilemde kalmissiniz.ne yapacaksiniz peki ilac kullanacakmisiniz?

Bugun kadindogum doktorum psikiyatriste gidip ilac kullanacagimi duyunca fircaladi beni zararli diye.psikiyatriste gittim bilindik seyi soyledi depresyondayim.budurumda lustral kullanmalisin dedi.hamile oldugunu ogrendigin anda birakacaksin dedi.ama kadin doktorum hamilelikten 3ay once birakilmali ilaclar diyor.diger yandan benim ruh halim pek iyi degil kendimi iyi hissetmiyorum nefes bile alamamaya basladim.
Arkadaslar varmi hamile kalana kadar lustral kullanan ve hamilelikte kullanan?lutfen bir yol gosterin
.korkuyorum ilac kullanirken hamile kalirim cocugada ilac gecer birsey olur diye.
Cok zordayim inanin....

çok ilginçsiniz.depresyondayım deyip bebek yapmaya çalışıyorsunuz, siz gerçekten iyi misiniz? bebek olayı bu kadar hafif bir şey mi? tabiki lustral hamilelikte kullanılmaz.
madem depresyondasınız bebeği nasıl düşünebiliyorsunuz?

Ayni benim gibi ikilemde kalmissiniz.ne yapacaksiniz peki ilac kullanacakmisiniz?

kendimi daha iyi hissettiğim zamanlarda oldu..o yüzden şimdilik erteledim bebek fikrini...yani ya böyle devam edip iyi olmamı bekleyeceğim..yada gözümü karartacağım...dediğiniz gibi ikilemdeyim..

Damdan dusenin halini damdan dusen anlar. Bende ilaci biraktim iyiyim diye 3 ay sonra hamile kaldim 6. Ayima kadar hersey yolunda idi. Sonra bir basladi kabusum oldu. Ne kendime bakabiliyordum nede cocuguma esime. Millet hamilelik karnini ozler ben kabus gibi hatirliyorum. Bebegim 3 aylik oldu hala kotuyum ama hamilelikteki gibi degil. Emzirdigim icin ilacda icemiyorum. Bazen isyanda ediyorum ama ne fayda.
Ilac ictigin donemlerde nasilsin ne zamandir cekiyorsun canim bu hastaligi. Hangi ilaci kullandin...

Damdan dusenin halini damdan dusen anlar. Bende ilaci biraktim iyiyim diye 3 ay sonra hamile kaldim 6. Ayima kadar hersey yolunda idi. Sonra bir basladi kabusum oldu. Ne kendime bakabiliyordum nede cocuguma esime. Millet hamilelik karnini ozler ben kabus gibi hatirliyorum. Bebegim 3 aylik oldu hala kotuyum ama hamilelikteki gibi degil. Emzirdigim icin ilacda icemiyorum. Bazen isyanda ediyorum ama ne fayda.
Ilac ictigin donemlerde nasilsin ne zamandir cekiyorsun canim bu hastaligi. Hangi ilaci kullandin...

Ben 1yil depresyon tedavisi gordum ocakta bitti.6ay direndim.bu ay yine ayni oldum.hamilelikten korkuyorum.nefes almakta zorlaniyorum cok agliyorum.ilac icince iyi hissediyorum kendimi.

Ben 1yil depresyon tedavisi gordum ocakta bitti.6ay direndim.bu ay yine ayni oldum.hamilelikten korkuyorum.nefes almakta zorlaniyorum cok agliyorum.ilac icince iyi hissediyorum kendimi.

IlacsiZ bir gebelik dusunme canim sonra cok pisman olursun. Senin ilac ismi ne canim kac mg kullaniyordun. Bende 1 ay sonra basliycamda fikir olsun die soruyorum. Benim aglamalar degilde surekli bir ic sikintisi buyuk bir bosluk hissi var. Isdah falan kalmadi.

IlacsiZ bir gebelik dusunme canim sonra cok pisman olursun. Senin ilac ismi ne canim kac mg kullaniyordun. Bende 1 ay sonra basliycamda fikir olsun die soruyorum. Benim aglamalar degilde surekli bir ic sikintisi buyuk bir bosluk hissi var. Isdah falan kalmadi.

Ise yaradi yani oylemi? Istanbuldami yasiyor arkadasiniz nerde gitti bana onerirmi?

Konya'da yaşıyor arkadaşım.çok faydasını gördüm demişti.bulunduğun şehirde kesin iyi bi psikolog vardır canım araştır.işe yarar emin ol

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Konya'da yaşıyor arkadaşım.çok faydasını gördüm demişti.bulunduğun şehirde kesin iyi bi psikolog vardır canım araştır.işe yarar emin ol

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam canim bende konyada yasiyorum. Bana o psikologun isim ve adresini verme sansin varmi?

Bir dolu terapi var, psikolog var. İlaç gerektirmeden yardım veren ve alan insanlar var. Hayat var, ve hayattan zevk almak var, güçlü olmak var.

X