Saç Uzatma Yöntemleri Şubata kadar saç uzatma konusundayım

Kedi2013

sevimli patateeees *
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2013
857
220
Merhabalar :)
bende saçlarımı uzatmaya karar verdim 2 yıldır düzenli olmasada haftada 1 -2 kere bakım yapardım bazen 2 3 hafta yapmaz sonra tekrar yapmaya başlardım yani tam düzenli olarak yapmazdım 1 aydır tam olarak düzenli bir şekilde saç bakımı yapıyorum haziranın 21 inde başladım düzenli bakıma.
kullandıklarıma geçeyim :

Hc hair complex kullanıyorum 2 günde bir . içerisine çam terebentin de kattım .
Şampuanıma çam terebentin kattım 15 adet dk hapı ezdim ve kattım 1 tatlı kaşığı bal kattım .
şampuan olarakta saç dökülmeside başlamıştı bende 1 2 aydır bu nedenle 2 adet dermokil şampuan aldım ve 1 tanesinin içine bu saydıklarımı kattım ve başladım 1 aydır kullanıyorum .
MEDOBİOCOMPLEX-K adında biotin hapı kullanıyorum b7 vitaminiymiş bu ve saçı güçlendirirmiş aynı zamanda tırnaklarıda ve tırnaklarım çok sertleşti gerçekten güçlendiler saçlarımdada küçük küçük saçlar çıktı .
günlük 1 bardak süt içiyorum artık normalde hiç sevmem ama kakaolu alıyorum küçük kutuda her sabah 1 tane içiyorum mecburen protein açısından zengin ve protein saç için gerekli birşey.
saçlarımı düzleştirmiyorum artık . topuz yapıyorum .
son kez bayram için koyu renge boyayacağım ve sonra kendi haline bırakacağım çünkü diplerden 3 cm falan uzadı .buda çirkin bi görüntüye yol açıyor son kez kendi saç rengime yani kestane kahvesine boyayacağım saç hizam südyen kopçamın 4 parmak falan altında .
aklıma gelen şeyler olursa ekleme yaparım .

Ben kırıklarını koparyorum saçımın bu bnde alışkanlık oldu uclardan koparyorum allahtan dipden deil bundan nasıl kurtilabilirim

Ben kırıklarını koparyorum saçımın bu bnde alışkanlık oldu uclardan koparyorum allahtan dipden deil bundan nasıl kurtilabilirim

Ayy bende oyleyim sürekli kopariyorum cogu zamanda dipten kopuyor çok sacim varmis gibi gerisini de ben yoluyorum resmen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayy bende oyleyim sürekli kopariyorum cogu zamanda dipten kopuyor çok sacim varmis gibi gerisini de ben yoluyorum resmen

benimde saçlarım inceldi boya falan yapmaktan .
bi aklım diyor git düz kestir ve uzamaya bırak bi aklım diyor kuaörü artık unut 1 2 yıl uzat kuaför eli sürdürmeden

benimde saçlarım inceldi boya falan yapmaktan .
bi aklım diyor git düz kestir ve uzamaya bırak bi aklım diyor kuaörü artık unut 1 2 yıl uzat kuaför eli sürdürmeden

Ne yapsak bos bu saclardan adam olmaz bende boya da yok bi duzlestirici bide zaten sacim super ince resmen :KK43:

Ne yapsak bos bu saclardan adam olmaz bende boya da yok bi duzlestirici bide zaten sacim super ince resmen :KK43:

Ya canım açıkcası ben bir çok ürün kullanıyorum gördüğün gibi hangisi yapıyor bilemiycem ama baya bi saç cıktı başımda ya diplerinden küçük küçük . anlımın kenarları falan baya doldu

Ya canım açıkcası ben bir çok ürün kullanıyorum gördüğün gibi hangisi yapıyor bilemiycem ama baya bi saç cıktı başımda ya diplerinden küçük küçük . anlımın kenarları falan baya doldu

Vala bende kullanıyorum birseyler bakacam ise yaramaasa degisirim

1111.jpg
2222.jpg

Buda benim saçlarım .sizce nasıl bu oruçta değil geçen oruçta omzumdaydı saçlarım . ve bu sureçte 4 5 boyamada sarı ve koyu renkler arasında gidip geldim ve bu nedenle şırı açıcı kullanmak zorunda kaldık . ombre mı adını tam bılmıyorum ve uclarına sarı attırmıstım oda var ucşarı mahvolmuştu resmen kıyamadım 3 4 cm kestim 3 4 ayda bir . bu boyda ve kalınlıkta işte

X