2015 ocak anneleri dualarda buluşuyor......

mrv2855

B(77.3)G(75.2)H(69)....hadi gulum yandan:))
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2013
7.248
7.677
33
Selamun aleykum guzel anneler... Konu baslıgındanda anlasılacagı uzere biz ocak 2015 anneleri inşallah bu topikte bebeklerimiz dogana kadar hatta dogduktan sonra bile dualar tesbihler kuranlar zikirler cekecegız...
Niyetimiz anne ve bebeklerin saglıklı olması, niyetimiz annelerin saglıklı bi şekılde kolay bir şekılde dogum yapması,niyetimiz dünyaya gelecek olan bebeklerımızın annesine babasına akrabalarına ve tüm islam alemine hayırlı bir evlat olasıdır... Dünyaya saglıklı bir şekılde gelmesidir inşallah...
Dünya dualar üzere kurulu...
Allahu teala kapısına gelıp el acanları bos cevirirmi...?
İnşallah bizde birbirimize burda kenetlenip tesbihler cekicegiz... Hatımler indirecegiz... Bu zincire katılan veya katılmayan veyaaa katılamayan arkadaslarımızada dualarda yer vardır...
Küçücük bir su damlasından olusup içimizde büyütttügümüz bu mucızeye karsılık inanın bizlerin ibadetleri ufacık kalacaktır.. Hele evlatlarımızı bi kucagımza alalım bi koklayalım.... İşte o zaman eminim ki aglaya aglaya RABBİİM sen be büyüksün diceginize eminim... İçimizdeki mucizleri dunyaya geldiklerinde bizim yaptıgımız ibadetler karsılasın inşallah... Melekleri bebeklerimiz görecek... Melekler evlatlarıma hısgeldın dunyaya ey ayse kızı fatma oglu ....... Hısgeldın... Sakın korkma seni dünyadaki melege teslim ediyoruz dicekler... O MELEKLER SİZSİZNİZ ANNELER... ..

Rabbim kabul makbul eyle..
Senin rızan için evlatlarımızın saglıgı selameti bol helal rızkı için sana sıgınıyoruz... Sen ibadetlerimizi kolay eyle... Sen ibadetlerimizi makbul eyle(AMİN)

Evett kızlar... Suanda hepmizin bildigi cüzler var.. Bayramdan sonra artık bitiricez.. En son 18. Cüz verildi
Allah kabul etsin......
AKGOKCEN ARKADASIMIZDA tevhidleri topluyo...
Artık burada paylasımlarımız olacak...

hayırlı olsun canım:))

19. cüzü alayım inşaallah ben, okuyunca yazarım:)

Kuran ı çok seri okuyamadığım için cüz alamam başka başka dualara tesbihlere katılabilirim... Allah razı olsun.. Ne hayırlı işler yapıyorsunuz ... Aranızda olmak çok güzel ...

Evett kızlar... Suanda hepmizin bildigi cüzler var.. Bayramdan sonra artık bitiricez.. En son 18. Cüz verildi
Allah kabul etsin......
AKGOKCEN ARKADASIMIZDA tevhidleri topluyo...
Artık burada paylasımlarımız olacak...

hayirli olsun dua kosemiz insallah bol bol ibadetle gecirelim hamilelik gunlerimizi :KK16:
canim ilk mesajina simdiye kadar kim hangi cuzu aldiysa sirayla yazarmisin :KK19:

70 000 tevhidimiz bitti sukur bugun allah razi olsun herkesden rabbim bebeklerimize sifa niyetine kabul etsin insallah ...
41 yasinimizde bitti sukur ...
Daha onceden okunmus 4444 selaten tefriciyemiz var insallah daha da artacak dualarimiz rabbim kabul etsin bebeklerimize saglik sifa olsun insallah :emir_bebek:

akgokcen fistigim sen bu isi iyi yaptigin icin bunuda takip edersin insallah canim tesbihatlarimiz senden soruluyor artik malum :KK19:
evet canlarim kuran okuyamiyanlar icin yeni tesbihatimiz:
Bebeklerimizin zekasi yuksek olmasi icin 70.000 DEFA '' SUBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ'' okuyalim insallah.okuyanlar bu sayfaya okudugu sayiyi yazsin lutfen :emir_bebek:

Sılam onu takıp etmedım ...
İlk basta liste falan yaptım ama gecmişe dönmn cok zor ...
Bundan sonrakılerı lıste yaparım.. Bayramdan sonra inşallh

Silacim "subhanallahi ve bihamdihi" mi diyecegiz sadece?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cok kisa demi en guzeli biz onu --- SübhânAllahi ve bi-hamdihi sübhânAllahil-azîm--- olarak uzatalim canim :KK16:

En kıymetli en sevaplı tesbih "Sübhanallahi ve bihamdihi" Mumsema En kıymetli en sevaplı tesbih

Ebu Hureyre'den rivayet edildiğine göre:
Allah Resulü (a.s.) şöyle buyurmuştur: "Her kim günde yüz kere Bir ve ortaksız olarak Allah'tan başka hiç bir ilah yoktur. Mülk onundur, hamd onundur, o herşeye kadirdir! derse bu dua o kimse için on köle azat etme sevabına denk olur. Ve kendisine yüz hasene yazılır, yüz günah da silinir. O gün akşamlayana kadar şeytandan korunmuş olur. Ve hiç bir kimse onun yaptığından daha faziletli bir iş yapamaz. Meğer ki ondan daha çok okuyan bir kimse olsun. Ve her kim günde yüz kere: Subhanallah ve bi-hamdihi (Allah'ı, ona hamd ederek tesbih ederim) derse o kimsenin günahları deniz köpüğü kadar bile çok olsa dökülür."
Sahih-i Müslim'deki hadis numarası: 4857

Ebu Eyyûb Ensari (r.a.)
Allah Resulü'nün (a.s.) şöyle buyurduğunu nakletmiştir: Her kim on kere "Tek ve ortaksız olan Allah'tan başka hiç bir ilah yoktur. Mülk onundur, hamd onundur. O, her şeye kadirdir!" derse İsmail Peygamber'in neslinden dört kişi azat etmiş gibi olur.
Sahih-i Müslim'deki hadis numarası: 4859

Ebu Hureyre (r.a.)
Allah Resulü (a.s.) şöyle buyurdu, demiştir: "Dile hafif, mizanda ağır, Allah'a sevgili olan iki kelime (iki cümlecik) vardır. Bunlar: Subhanallahi ve bi-hamdihi, subhanallahi'l-azim (Allah'ı, ona hamd ederek tesbih ederim, büyük Allah'ı tesbih, ederim)'dir."
Sahih-i Müslim'deki hadis numarası: 4860

Peygamberimiz (sav), "İki kelime vardır. Söylemesi çok kolaydır. Terâzîde çok ağır gelirler. Allahü teâlâ, bu iki kelimeyi çok sever. SübhânAllahi ve bi-hamdihi sübhânAllahil-azîm" buyurdu.

Allah indinde en kıymetli söz, "Sübhanallahi ve bihamdihi"dir. Müslim

tamam canim ben bi bakayim gecmise bulursam sana yazarim eklersin sende.
sen bi bayramini yap gel hallederiz :KK16:

hayirli olsun dua kosemiz insallah bol bol ibadetle gecirelim hamilelik gunlerimizi :KK16:
canim ilk mesajina simdiye kadar kim hangi cuzu aldiysa sirayla yazarmisin :KK19:

70 000 tevhidimiz bitti sukur bugun allah razi olsun herkesden rabbim bebeklerimize sifa niyetine kabul etsin insallah ...
41 yasinimizde bitti sukur ...
Daha onceden okunmus 4444 selaten tefriciyemiz var insallah daha da artacak dualarimiz rabbim kabul etsin bebeklerimize saglik sifa olsun insallah :emir_bebek:

akgokcen fistigim sen bu isi iyi yaptigin icin bunuda takip edersin insallah canim tesbihatlarimiz senden soruluyor artik malum :KK19:
evet canlarim kuran okuyamiyanlar icin yeni tesbihatimiz:
Bebeklerimizin zekasi yuksek olmasi icin 70.000 DEFA '' SUBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ'' okuyalim insallah.okuyanlar bu sayfaya okudugu sayiyi yazsin lutfen :emir_bebek:

Subhanallahi ve bi-hamdihi, subhanallahi'l-azim olarak degistirdim kizlar okumusken azcik uzun birsey olsun :KK16:

Akgokcen canım 100 tane okudum yatmadan acilis olsun Allah kabul etsin insallah.

Akgokcen canım 100 tane okudum yatmadan acilis olsun Allah kabul etsin insallah.

Subhanallahi ve bi-hamdihi, subhanallahi'l-azim olarak degistirdim kizlar okumusken azcik uzun birsey olsun :KK16:

Tamamdir ole okuyalim silam 😊 ay cok sevindim ne guzel dualar ediyoruz yavrularimiz icin rabbim kabul etsin ins.

Tamam silacim aldim gitti zaten okunanlar buradan paylasilacak olunca daha rahat toplanir allah kabul etsin

Tamam silacim aldim gitti zaten okunanlar buradan paylasilacak olunca daha rah
at toplanir allah kabul etsin

Ben de 10.000 tane çektim Rabbim kabul eder inşallah:)

X