no more trouble jillian michaels...bölgesel sorunları olanlar için

dilsah99

Guru
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
210
12
Yaklaşık 10 gündür bu videoyu yapıyorum.30 day shred den ani bir dönüşle buna başladım.video 56 dakikalık..sorunlu olan bölgelere üst kol,üst bacak.karın,yan karın,basen,kalça..belirli setler halinde çalıştıran bir program.sürekli egzersiz videolarını takip edenler bilir,mari winsor,ender saraçın 10 hareketi,ebru şallı nın kalça çalıştıran hareketleri,mehmet özün tavsiye ettiği hareketler,hepsinden bu videoda var.en önemli bütün hareketlerin toplandığı bir video..ben başladım bırakamadım.faydasını görüyorum.gün içinde sürekli kaslarımda yanma var.yurt dışındaki kullanıcı yorumlarıda oldukça iyi.denemenizi tavsiye ederim.özelliklede kalça problemli olanlar ve üst kol.
Altlarda kalmış ön yüze çıkmamış ancak en iyilerinden biri bence bu video..

başlamak isteyen olursa yorumlarınızı bekliyorum.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

killer abs yapıyorum 2 gündür. haftada 4 gün yapıcam, kalan 3 günde de no more trouble yapmayı planlıyorum. o kadar uzun süreli egzersiz yapmadım hiç ama denicem...çünkü asıl sıkıntım karın bölgemde olmakla birlikte kol ve bacaklarımın iç kısımları yumuş yumuş ve deli ediyor beni :KK14: dolayısı ile o bölgeleri de sıkılaştırmak istiyorum. doğru egzersizler de no more trouble da sanırım...

3 gündür yapıyorum NMTZ egzersizlerini. tatil sebebi ile ailemin yanındayım ve buradaki dambıllarım 2,5 kg. dolayısı ile 2,5 kg kullanarak yapmak zorunda kaldım hareketleri, çoookkk zorlandım. haftasonu gittiğimde 2 kg'lık dambıllarımı getirip onlarla devam edicem. cardio yok gibi ama squatlar özellikle çok yoruyor. kesinlikle kol, bacak ve karın kasları çok iyi çalışıyor. jillian' ın arms and shoulders egzersizlerini yaparken kollarım bu kadar çalışmamıştı. bugün de yapıp 4 güne tamamlıcam ve killer abs ile ara vericem. sıkıcı değil ama ben level level giden programları daha çok seviyorum. 1-2 hafta daha 3-4 gün yapıp bırakırım sanırım. sonuçları ayrıca paylaşırım.

3 gündür yapıyorum NMTZ egzersizlerini. tatil sebebi ile ailemin yanındayım ve buradaki dambıllarım 2,5 kg. dolayısı ile 2,5 kg kullanarak yapmak zorunda kaldım hareketleri, çoookkk zorlandım. haftasonu gittiğimde 2 kg'lık dambıllarımı getirip onlarla devam edicem. cardio yok gibi ama squatlar özellikle çok yoruyor. kesinlikle kol, bacak ve karın kasları çok iyi çalışıyor. jillian' ın arms and shoulders egzersizlerini yaparken kollarım bu kadar çalışmamıştı. bugün de yapıp 4 güne tamamlıcam ve killer abs ile ara vericem. sıkıcı değil ama ben level level giden programları daha çok seviyorum. 1-2 hafta daha 3-4 gün yapıp bırakırım sanırım. sonuçları ayrıca paylaşırım.

Squatlarda aslında kardiyo gibi, kardiyo videolarında squat bulunuyor çoğunlukla.

ben o terminolojiye çok hakim değilim de atlamalı zıplamalı egzersizlere cardio diyorum sadece :))

Yuruyus, kosu, bisiklet, yuzme, tenis v.s gibi aktiviteler kardio aktiviteleridir. Bunun yanisira ip atlamak ya da atlar gibi yapmak, jumping jack, high knees, mountain climber, gibi bircok hareket de kardio hareketi.

Yuruyus, kosu, bisiklet, yuzme, tenis v.s gibi aktiviteler kardio aktiviteleridir. Bunun yanisira ip atlamak ya da atlar gibi yapmak, jumping jack, high knees, mountain climber, gibi bircok hareket de kardio hareketi.

teşekkürler açıklama için. çok da yanlış değilmiş benim tanımım da :)

X