Diane 35 hakkında

ehhe00

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2014
192
149
Lütfen bana fikir verin . ben ortalama 4 ay adet olmadım .ki normalde adetlerim düzenlidir ama 3 gün sürer sadece . doktora gittim tarlusalla adet oldum . bugün horman testi yaptılar kan alıp. Hormonlarım düzensizmiş ve Diane 35 verdi . bir yıl kullanmamış söyledi. Ama duyduğuma göre yan etkileri çok fazlaymış. Bu arada evli değilim . Tecrübeli ablalarımdan yardım istiyorum .:KK43::KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben bekarken kullandım bi sıkıntı yaşamadım

Yani internette okuduklarim endişelendirdi acikcasi . tesekkur ederim skıntı yaşamayan birini görmek guzel

Lütfen bana fikir verin . ben ortalama 4 ay adet olmadım .ki normalde adetlerim düzenlidir ama 3 gün sürer sadece . doktora gittim tarlusalla adet oldum . bugün horman testi yaptılar kan alıp. Hormonlarım düzensizmiş ve Diane 35 verdi . bir yıl kullanmamış söyledi. Ama duyduğuma göre yan etkileri çok fazlaymış. Bu arada evli değilim . Tecrübeli ablalarımdan yardım istiyorum .:KK43::KK43:

Bende pko var. Diane 35 i, 2 sene kullandim bir yan etki gormedim dogrusu...

Tesekkur ederim cevabin için . benimde 1 yl kullanmak gerekiyomuş .

Merhaba,

Kullanmaya başladınız mı acaba? Herhangi bir yan etkisini gördünüz mü?o_O

malesef sadece 3 gün kullandım inanılmaz mide bulantısı ve kusma yaşadığım için bıraktım. şuan da civanperçemi çayı içiyorum her akşam . düzenli olarak adet oluyorum çok şükür ve sancısız oluyorum :) tavsiye ederim ama sadece 3 ay kullanmamız yeterli

X