Yerli dizi izleme sitesi (Muhteşem Yüzyıl)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Velvette

💪🏋️‍♀️
Kayıtlı Üye
12 Mart 2013
37.829
51.657
Arkadaşlar muhteşem yüzyılı youtubedan idm ile indiriyordum ama artık youtube çalışmıyor
muhteşem yüzyıl 109. bölümden itibaren izleyebileceğim başka site yok mu :26:
10 sayfa kadar ilerledim googleda bulamadım
bilen varsa özelden ya da buradan yazabilir mi

edit: youtube çalışmıyor derken yani oradan indiremiyorum

Son düzenleme:
neden çalışmıyo ki youtube online izleseniz ?
bende 3 ay önce falan başladım muhteşem yüzyıla son 2 bölümüm kaldı şuanda :KK53:
youtubeden izliyorum

neden çalışmıyo ki youtube online izleseniz ?
bende 3 ay önce falan başladım muhteşem yüzyıla son 2 bölümüm kaldı şuanda :KK53:
youtubeden izliyorum

tatile gidince internetim olmayacak ben daha 80lerdeyim malesef
tam bölümleri bitiricem tatilde izleyemicem çıldırıyorum inmiyor
başka her siteden iniyor youtubedan inmiyor :KK53:
böyle ses getiren bir dizi nasıl başka sitelerde olmaz aklım almıyor

tatile gidince internetim olmayacak ben daha 80lerdeyim malesef
tam bölümleri bitiricem tatilde izleyemicem çıldırıyorum inmiyor
başka her siteden iniyor youtubedan inmiyor :KK53:
böyle ses getiren bir dizi nasıl başka sitelerde olmaz aklım almıyor

maalsef öylee youtube dışında hiç bi yerde bulamamıştım ben :KK50:

Bir ben izlemedim şu diziyi heralde :KK1:
Tek bölüm bile izlemedim valla.

Çok güzel mi? İzlemeyen çok şey kaybediyor diyebiliyor musunuz kızlar?

srat tvnin sitesinde çıkmıyomu örnek muhteşm yüzyıl 100 bölüm yazınca

izlemenizi tavsiye ederim,ben cok begendim,daha dogrusu cok begenildi,reytingler hep 1ci idi

hürremci olcaginin garantisinide veririm :KK1:

izlemenizi tavsiye ederim,ben cok begendim,daha dogrusu cok begenildi,reytingler hep 1ci idi

hürremci olcaginin garantisinide veririm :KK1:

Hmmm.. Bir bakayım izleme listeme alabilirim o zaman.
Taktik konusunda katkısı oluyor mu peki?
Hürrem bana da öğretir mi bir şeyler:KK1:

Hmmm.. Bir bakayım izleme listeme alabilirim o zaman.
Taktik konusunda katkısı oluyor mu peki?
Hürrem bana da öğretir mi bir şeyler:KK1:

yamanlik konusunda baya ögrenirsin :KK1: aski gercekti masum,gercektenden sevdi süleymani bir okadarda kiskandi
evet güclüydü mahi gibi ezik degil
hem güzzeligini hem zekasini kullandi

hürremi övmeye devam edersem böyle mahiciler gelir beni bogar kaciyorum :KK9::KK9::KK9:

yamanlik konusunda baya ögrenirsin :KK1: aski gercekti masum,gercektenden sevdi süleymani bir okadarda kiskandi
evet güclüydü mahi gibi ezik degil
hem güzzeligini hem zekasini kullandi

hürremi övmeye devam edersem böyle mahiciler gelir beni bogar kaciyorum :KK9::KK9::KK9:

Hmmm. Merak ettim şimdi. Tamam izleyeceğim:13:

benim izlediğim türk dizisi nadirdir hatta şuana kadar baştan sona 1 türk dizisini izlemişliğim var
muhteşem yüzyıl 2. olacak son 2 bölümüm kaldı :KK23:

izlemeyenlerin izlemesini tavsiye ederin, fakat ben bu zamana kadar hep yabancı dizi izlediğim için bölümler o kadar uzun geliyo ki baygınlık geçiriyorum :KK53:
ama tabiki sürükleyici ve büyük emek var izlenilesi :KK23:
hürreciyim bendee :KK24: ama mustafa öldüğünde tam 1 saat hönküre hönküre ağladım :KK53:

yani bilemiyorum sen ne kadar ilgi duyarsın bunlara ama ben mesela hürrem hayranı bir insandım zaten oldum olası o kadının gücüne tehlikesine hayrandım hatta lakabımdır yani bir anlamda :KK53: o yüzden bunun görselleştirilmesi en çok bana yaradı
görselliği bile o kadar etkileyici ki bence izlemelisin
hep çok sürükleyici :KK52:

bir de problemi çözdüm eklenti kurdum bir tane onu kurunca halloldu 109. bölüm iniyor hayırlısıyla :KK14:

benim izlediğim türk dizisi nadirdir hatta şuana kadar baştan sona 1 türk dizisini izlemişliğim var
muhteşem yüzyıl 2. olacak son 2 bölümüm kaldı :KK23:

izlemeyenlerin izlemesini tavsiye ederin, fakat ben bu zamana kadar hep yabancı dizi izlediğim için bölümler o kadar uzun geliyo ki baygınlık geçiriyorum :KK53:
ama tabiki sürükleyici ve büyük emek var izlenilesi :KK23:
hürreciyim bendee :KK24: ama mustafa öldüğünde tam 1 saat hönküre hönküre ağladım :KK53:

aynen ben de bundan önce bir tek avrupa yakasını beğenip izlemiştim ama muhteşem yüzyıl 2. oldu

ben ibrahim ölürken de üzüldüm biraz ne yalan söyliyim gözlerim dolu dolu oldu halbu ki çok istemiştim ölmesini ama

mustafanın ölümü çok mu acıklı ya :KK53:

gerçi amcanın biri kanuniyi şikayette bulunmuştu o bölümden sonra oğlunu boğdurttu diye :KK60:

Son düzenleme:
yani bilemiyorum sen ne kadar ilgi duyarsın bunlara ama ben mesela hürrem hayranı bir insandım zaten oldum olası o kadının gücüne tehlikesine hayrandım hatta lakabımdır yani bir anlamda :KK53: o yüzden bunun görselleştirilmesi en çok bana yaradı
görselliği bile o kadar etkileyici ki bence izlemelisin
hep çok sürükleyici :KK52:

bir de problemi çözdüm eklenti kurdum bir tane onu kurunca halloldu 109. bölüm iniyor hayırlısıyla :KK14:

Ben de tehlikeli olmak istiyorum, parmağımda oynatmak falan.:KK53:
İzlesem olur muyum öyle?:26:

aynen ben de bundan önce bir tek avrupa yakasını beğenip izlemiştim ama muhteşem yüzyıl 2. oldu

ben ibrahim ölürken de üzüldüm biraz ne yalan söyliyim gözlerim dolu dolu oldu halbu ki çok istemiştim ölmesini ama

mustafanın ölümü çok mu acıklı ya :KK53:

gerçi amcanın biri kanuniyi şikayette bulunmuştu o bölümden sonra oğlunu boğdurttu diye :KK60:

ahahaa ciddimisin yaa vay amcaa :KK60: :KK60:

ibrahime bile biraz üzüldüysen mustafa da yıkılırsın :KK50: ne kadar hürremci de olsam çatladım aglamaktan :KK5: :KK43: :KK5:

Ben de tehlikeli olmak istiyorum, parmağımda oynatmak falan.:KK53:
İzlesem olur muyum öyle?:26:

haremde yaşayasım geldi kesin hürroş gibi olurdum ben de :KK37: :KK9:

ahahaa ciddimisin yaa vay amcaa :KK60: :KK60:

ibrahime bile biraz üzüldüysen mustafa da yıkılırsın :KK50: ne kadar hürremci de olsam çatladım aglamaktan :KK5: :KK43: :KK5:

http://www.haber365.com/Haber/Kanuni_Sultan_Suleymana_Suc_Duyurusu/ bak canım habere :KK60:

amma hak etmedi mi düşmanla işbirliğine girdi sonuçta tarihte öyle yani dizide naptılar bilmiyorum :KK30:

Cnm programa gerek yok www.indirvideo.net gir indirmek iistediğin videonun linkini alana kopyala yapıştır. İstediğin bütün youtube videolarını indirirsin bu arada güvenli virüs inmiyor ben çok kullanıyorum tavsiye ederim
😉😉😉

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X