Belirti mi ?

Bence bir an once doktora gidin. Idrar yolu enfeksiyonu olabilirsiniz. Belirtiler benziyor. Ve enfeksiyon beklemez. Ilerler, bobreklere cikar, hastanelik eder. Once hamilelik testi yapayim, olmadi iltihap icin dr'a gideyim filan derken sagliginizla oynuyorsunuz. Sanirim hic idrar yolu enfeksiyonu gecirmediniz, cok basit geliyor.
Once enfeksiyon var mi ona baktirin bence, aciliyeti olan birsey enfeksiyon olma ihtimali su an. Hamilelik testini istediginiz zaman yaparsiniz.

Selam arkadaşlar gebelik bölümüne konu açtım iki kere ama pek birşey yazan olmadi anneler anne adayları yorum yaparsanız konuma sevinirim şimdiden teşekkürler. Ben normalde ayın 24 adet oluyorum geçen ay 28 olmuştum çocuk istiyoruz Korunmasız beraberlik yaşadım eşimle yumurtlama zamaninda da oldu. Bugün kasık ağrım arttı sık sık tuvalete de çıkıyorum Afedersiniz idrarimi yaparken yanma da oluyo sizce kan tahlili yaptıriyim mi ? Ayın 28 geçmesini mi bekliyim. ? Bu belirtiler adet belirtilerimi hamilelik mi acaba yardımci olurmusunuz.?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynı belirtiler bendede vardı kasık ağrısı ıdrarda yanma doktora gıttık enfeksiyon dedi :KK50: ama çok gördüm hem ıdrarında yanma olup hemde hamile olduğunu gören inşallah haamilesindir tatlımm :KK16:

aynı belirtiler bendede vardı kasık ağrısı ıdrarda yanma doktora gıttık enfeksiyon dedi :KK50: ama çok gördüm hem ıdrarında yanma olup hemde hamile olduğunu gören inşallah haamilesindir tatlımm :KK16:

Inşallah canım teşekkürler güzel ve iç açıcı yorumun için.:)

Bence bir an once doktora gidin. Idrar yolu enfeksiyonu olabilirsiniz. Belirtiler benziyor. Ve enfeksiyon beklemez. Ilerler, bobreklere cikar, hastanelik eder. Once hamilelik testi yapayim, olmadi iltihap icin dr'a gideyim filan derken sagliginizla oynuyorsunuz. Sanirim hic idrar yolu enfeksiyonu gecirmediniz, cok basit geliyor.
Once enfeksiyon var mi ona baktirin bence, aciliyeti olan birsey enfeksiyon olma ihtimali su an. Hamilelik testini istediginiz zaman yaparsiniz.

Hiç idrar yolu enfeksiyonu geçirmedim haklısıniz ihmal etmemem lazım hangi bölümden rabdevu almalıyım idrar yolu enfeksiyonu olup olmadığımı öğrenmek için biliyormusunuz ?

Hiç idrar yolu enfeksiyonu geçirmedim haklısıniz ihmal etmemem lazım hangi bölümden rabdevu almalıyım idrar yolu enfeksiyonu olup olmadığımı öğrenmek için biliyormusunuz ?

Uroloji.
Hatta aile doktoru da olur. Bir idrar ornegi alip test etmekle anlasilan basit bir islem. Her doktor yapiyor. Ille uzmana gerek bile yok.

Arkadaşlar ben dün ateslendim hastaneye gittim test yaptı hamile sin dedi ama daha ağustos 8 adet olcam çok erken değil mu sonuç 8.44 çıktı karşısında 0.5 pozitif yazıyordu sizce hamilemiyim ve yarın tekrar yaptircam yükselmiş mi diye ve unutmadan yazım 1 yıllık evliyim 1 yıldır tedavi görüyordum bu ay hem çatlatma iğnesi yaptırdım hemde idrar enfeksiyonu için antibiyotik kullaniyordum

Arkadaşlar ben dün ateslendim hastaneye gittim test yaptı hamile sin dedi ama daha ağustos 8 adet olcam çok erken değil mu sonuç 8.44 çıktı karşısında 0.5 pozitif yazıyordu sizce hamilemiyim ve yarın tekrar yaptircam yükselmiş mi diye ve unutmadan yazım 1 yıllık evliyim 1 yıldır tedavi görüyordum bu ay hem çatlatma iğnesi yaptırdım hemde idrar enfeksiyonu için antibiyotik kullaniyordum

Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah hamilesindir.

Canım geçmiş olsun,

Kan testi ise hamilesindir tabiii ki..Ama sırf ateşine bakıp söylediyse ondan emin olmak için kan testi yaptırmalısın.Kan testinde idrar testindekinden farklı olarak adetten önce de belirlenebiliyor..Hamilesindir eğer kan testi ise...İdrar testlerine HCG hormonu idrrara daha geç geçtiğinden regl'den sonra çıkar hep..Ama kanda çoktan HCG değerleri yükselmiştir.Yani kanda her zaman 10-15 güne kadar daha erken çıkabiliyor..Bence hamilesin :KK49: Testle söyledi dediğine göre...:KK49::emir_bebek::KK55:

Bu arada genelde yumurtlama günlerinde ateşimiz yüksektir, yumurtlama gününü geçmene rağmen aynı ateşli hal devam ediyorsa bu erken hamilelik belirtilerindendir birçok yerde okudum izledim..Uzman Tv erken hamilelik belirtileri diye bak...Ancak en kesin hamilelik belirtisi regl döneminin geçmesi ve kan testi sonucundur... Allah bebeğini sağlıkla bağışlasın sana..Ben olsam antibiyotik falan almazdım bebek olabilir...:KK49::KK49::KK49::KK49:

Merhaba, benim pazar günü adet olmam gerekiyordu bugün salı hala olmadım. Gün içinde böyle ara ara 2 dk süren ağrılar giriyor tam şimdi adet olucam diyorum kesiliyor. Adetlerim düzenlidir ama bu ay yumurtlama döneminde ilişkiye girmedik. 28 günde bir adet oluyorum 6, 20,21,27. Günlerde ilişkiye girmiştik. Hamile olabilir miyim? Belirtilerinde çok hafif ve ara ara giren ağrı yaşayan var mı? Teşekkürler

Canım bende şu an idrara sıkışma ve idrar yaparken yanma var adetime 5 kaldı senin post baya eski ama sen hamile miydin enfeksiyon mıydı bende ilk kez idrarda yanma yaşıyorum sanırım enfeksiyon benimki

X